گوشی‌های هوشمند همراه با خود اتفاقات و تغییرات زیادی را رقم زدند. از تغییر در روابط اجتماعی تا بانکداری. بازی‌های ویدیویی هم از تغییرات دور نماندند و همراه با ورودی گوشی‌های هوشمند به زندگی انسان‌‌ها؛ بازی‌های ویدیویی با شمایلی جدید هم به دنیا آمدند.

یکی از این سبک‌ها که در سال‌های اخیر استقبال زیادی از آن شده و کاربران زیادی را جذب خود کرده‌ است بازی‌های رکوردی هستند که گزینه بسیار مناسبی برای گوشی‌های هوشمند هستند و با توجه به محدودیت‌های گوشی‌های هوشمند جزو بهترین انتخاب‌ها هستند.

از جمله برترین بازی‌های سبک تفننی و امتیازی می‌توان به بازی جذاب Subway Surfers اشاره که سال‌هاست جزو برترین بازی‌های موبایلی است. از دیگر بازی‌های بزرگ این سبک می‌توان به HOP HOP HOP که ساخته شرکت ketchapp اشاره کرد.

در این مطلب از رسانه بازیاتو قصد معرفی یکی دیگر از آثار خوش ساخت این استودیو با نام Stack را داریم. اگر دنبال یک بازی امتیازی برای اوقات فراغتتان هستید این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

معرفی بازی Stack

بپا معتاد نشی

ketchapp نام شرکتی است که در ساخت بازی‌های عامه پسند و جذاب امتیازی برای گوشی‌های موبایل تخصص دارد و تا امروز عناوین زیادی را از این استودیو دیده‌ایم که تقریبا تمام آن‌ها موفق بوده‌اند و توانسته‌اند کاربران زیادی را جذب کنند. کافی است سری به ساخته های پیشین این استودیو مثل Scream Go Hero بزنید تا قدرت این استودیو برایتان ملموس شود.

Stack هم مانند دیگر آثار این استودیوی سازنده توانسته به محبوبیت زیادی دست پیدا کند و جایگاه بسیار خوبی در بازار بازی‌های موبایلی پیدا کند. این بازی در سبک تفننی و امتیازی است و شما باید تلاش کنید بیشترین امتیاز را در بازی بگیرید و در واقع Stack یک بازی بی پایان است.

گیم پلی بازی بسیار ساده است. شما باید صفحاتی را روی هم بچینید. اگر صفحات دقیقا روی هم نیفتند قسمتی که خارج از صفحه زیرین خود قرار گرفته بریده شده و صفحات به همین شکل رفته رفته کوچک و کوچک تر می‌شوند تا زمانی که بازی به اتمام برسد.

همین گیم پلی ساده به شدت جذاب است و ممکن است در مدتی کوتاه شما را شیفته و معتاد بازی کند.

دانلود بازی Stack

بازی گرافیک و رابط کاربری بسیار زیبایی دارد و قطعا از گرافیک Stack لذت خواهید برد. در کنار این گرافیک تحسین برانگیز صدا گذاری بازی که هنرمندانه اجرا شده باعث شده فضایی آرامش بخش را در بازی شاهد باشیم.

همچنین شما می‌توانید با بازی کردن و جمع کردن منابع رنگ و شکل صفحات را تغییر دهید و Stack را با ظاهر دلخواه خود بازی کنید.

برای بازی کردن و کسب امتیاز بیشتر در Stack نیاز به دقت زیادی دارید. قرار گرفتن صفحات روی هم کار آسانی نیست. به خصوص زمانی که صفحات را به درستی روی هم قرار نمی‌دهید به خاطر به هم ریختن تمرکز، Stack چالش برانگیزتر از پیش خواهد بود.

در Stack شما باید اعصاب فولادینی داشته باشید و با دقت بسیار بازی کنید.

بازی رکوردی اندروید

Stack در همین سطرها خلاصه می‌شود و بازی کاملا ساده‌ای به حساب می‌آید. اما ایده عالی این عنوان باعث شده تا Stack تبدیل به یکی از برترین بازی‌های تفننی و امتیازی باشد.

اگر پیش از این بازی‌هایی مثل Smash Hit را تجربه کرده‌اید و از طرفداران بازی‌های این چنینی هستید حتما Stack را هم روی گوشی هوشمند خود داشته باشید و از این بازی جذاب لذت ببرید.