احتمالا بازی محبوب و مطرح فلپی برد را به یاد دارید. بازی‌ای که هنوز در ذهن بسیاری از کاربران زنده است و جرقه‌ای برای بازی‌های تفننی و امتیازی گوشی‌های هوشمند بود. بسیاری از شرکت‌های بازی سازی هم تلاش برای بازسازی این بازی کردند.

یکی از بهترین و متفاوت ترین بازی‌هایی که در این سبک منتشر شده بازی جذاب و خلاقانه Scream Go Hero است که توسط استودیو نام آشنای ketchapp توسعه داده شده است. استودیویی که در ساخت بازی‌های ساده و جذاب تخصصص دارد.

از دیگر عناوین محبوب ساخته شده توسط ketchapp می‌توان به بازی Break Liner اشاره کرد. در این مطلب از بازیاو قصد ساخته جدیدی از این استودیو قدرتمند و کاربلد با نام Hop Hop Hop‏ را داریم. بازی‌ای که در سبک و الهام گرفته از بازی به یادماندنی فلپی برد است.

در ادامه با معرفی این عنوان جالب با ما همراه باشید.

دانلود بازی جدید  Ketchapp

حلقه‌های نجات بخش

گیم پلی Hop Hop Hop ساده و کاملا مشابه فلپی برد است. شما باید با پرش‌های کوتاه از سقوط کاراکتر خود جلوگیری کنید و همزمان با المان‌های داخل صفحه هم برخورد نداشته باشید.

تفاوت اصلی Hop Hop Hop با فلپی برد در حلقه‌های موجود است. شما علاوه بر این که نباید سقوط کنید باید از داخل حلقه‌هایی با موفقیت عبور کنید. اگر حتی یک حلقه را هم از دست بدهید بازی را خواهید باخت.

این حلقه‌ها در واقع کلیدی برای باز کردن راه شما هستند. مسیر شما با موانعی بسته است و با هربار عبور از داخل حلقه‌ها مسیر برای شما باز می‌شود. کل گیم پلی بازی در همین چند خط خلاصه شده. همین گیم پلی ساده می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند و حتی اعتیاد آور باشد.

پس مراقب باشید هنگام بازی زمان را از دست ندهید.

دانلود بازی Hop Hop Hop

ketchapp برای بهبود و بهتر کردن بازی خود امکاناتی هم در بازی جای داده است. از جمله این امکانات می‌توان به تغییر رنگ محیط اشاره کرد. این قابلیت بازی را جذاب کرده و از کسالت بار شدن بازی جلوگیری می‌کند.

همچنین شما می‌توانید کاراکتر خود را تغییر دهید و کاراکتر دلخواه خود را انتخاب کنید. برای دسترسی به کاراکترهای جدید نیاز دارید که صد قارچ جمع آوری کنید. شما با بازی کردن می‌توانید قارچ ها را در بازی جمع کنید. همچنین بازی گاهی به شما قارچ‌های رایگان می‌دهد.

از نکات جالب بازی وجود کاراکتر فلپی برد در بازی است. شما با انتخاب این کاراکتر می‌توانید تجربه به یاد ماندنی تری داشته باشید و حس نوستالژی خاصی را تجربه کنید.

Hop Hop Hop بازی جالب و خوش ساخت با گرافیک چشم نواز و گیم پلی ساده و جذاب است و می‌تواند گزینه مناسبی برای سرگرمی باشد. همین حالا می‌توانید از همین صفحه بازی را دانلود کنید.