پیش از این در وبسایت بازیاتو با بازی‌های زیادی آشنا شدیم که از بازی‌های قدیمی و نوستالژی برای ساخت بازی‌ گوشی‌های هوشمند الهام گرفته‌اند و بسیاری از آن‌ها به موفقیت خوبی دست پیدا کردند و توانستند کاربران زیادی جذب کنند.

از موفق‌ترین بازی‌هایی که از این فرمول استفاده کرده‌اند می‌توان به بازی‌های منچرز و مارکرفت اشاره کرد. این موفقیت‌ها نشان می‌دهد بازی‌های قدیمی که به شکل آنلاین انجام می‌شوند بسیار در بین کاربران ایرانی محبوبند و همین باعث شده توسعه دهندگان زیادی دست به ساخت چنین بازی‌های بزنند.

استودیوی جوان پویای هنر یکی از همین توسعه دهنده‌هاست. پویای هنر این بار دست روی بازی‌ سنگ کاغذ قیچی گذاشته که حتما همه ما بارها و بارها این بازی را انجام داده‌ایم و خاطرات زیادی با این بازی داریم.

اما آیا سنگ کاغذ قیچی می‌تواند به اندازه سایر بازی‌ها جذاب باشد و به جا پای دیگر عناوین بگذارید یا خیر. در ادامه با ما همراه باشید تا با بررسی بیشتر این عنوان به این سوال پاسخ دهیم.

دانلود بازی سنگ کاغذ قیچی

عنصر پیروزی: شانس

اگر اهل بازی‌های ویدیویی باشید حتما با بازی‌های کارتی مثل Hearthstone آشنا هستید. سبکی از بازی که طرفداران خاص خود را دارد و جایگاه ویژه‌ای در بین کاربران دارد. سازندگان سنگ کاغذ قیچی با استفاده از قالب همین بازی‌ها و مخلوط کردن آن با یک بازی نوستالژی توانسته‌اند بازی مناسبی را روانه بازار کنند.

در سنگ کاغذ قیچی شما تعدادی کارت در اختیار دارید و در هر نوبت سه عدد کارت به دست شما می‌آید و می‌توانید با آن‌ها بازی کنید. شما باید تلاش کنید تا کارتی که فکر می‌کنید رقیبتان استفاده کرده را بیندازید تا امتیاز دست را به دست بیاورید.

گرچه ایده و گیم پلی بازی بسیار خوب و خلاقانه طراحی شده اما سنگ کاغذ قیچی همانند بازی دوران کودکی تنها به شانس بستگی دارد و تنها چیزی که برای برد در مسابقات نیاز دارید شانس است.

انیمیشن‌هایی که در هنگام مشخص شدن نتیجه هر دست نمایش داده می‌شوند فضای جذابی به بازی بخشیده اند.

سنگ کاغذ قیچی آنلاین

گرچه ماهیت بازی سنگ کاغذ قیچی با شانس درگیر است اما سازندگان بازی سعی کرده‌اند کمی تاثیر شانس را در بازی کمتر کنند. اینکار با اضافه کردن نیروهای ویژه به بازی انجام شده و شما می‌توانید با استفاده درست و به موقع از این نیروها بدشانسی‌هایتان را جبران کنید. با اینحال هنوز جای کار برای کم کردن تاثیر شانس در بازی هست.

سنگ کاغذ قیچی یک بازی آنلاین است و شما با کاربران واقعی بازی خواهید کرد. میزهای مختلفی برای رقابت آنلاین وجود دارد که میزان ورودی و جایزه آن‌ها با یکدیگر متفاوت است. در کنار بازی آنلاین شما می‌توانید به صورت آفلاین و با هوش مصنوعی هم بازی کنید.

جدول رتبه بندی هم در بازی وجود دارد و شما می‌توانید عملکرد خودتان را با سایر کاربران مقایسه کنید و سعی کنید به رتبه‌های بهتری دست پیدا کنید.

بازی ایرانی اندروید

در سنگ کاغذ قیچی سکه هم وجود دارد و شاید برایتان سوال باشد که مگر چیزی برای خرید یا ارتقا در بازی وجود دارد که در بازی سکه هم وجود داشته باشد. باید گفت بله، سازنده در بخش فروشگاه بسیار خوب عملکرده و شما می‌توانید نیروهای ویژه، شکل جدیدی از کارت و جعبه و.. خریداری کنید.

به عنوان جمع بندی می‌توان سنگ کاغذ قیچی را یک بازی خوب و جذاب دانست که گیم پلی مناسب و خلاقانه‌ای دارد و از طراحی گرافیکی خوبی هم بهره می‌برد و اگر چند نقطه ضعف موجود در بازی حل شوند می‌تواند خیلی بهتر از پیش باشد.

فراموش نکنید که سنگ کاغذ قیچی تازه اول راه خودش است و قطعا در نسخه‌های بعدی شاهد عنوان بسیار کامل‌تری خواهیم بود. شما می‌توانید از همین صفحه بازی را دانلود کنید و به بازی و رقابت با سایر کاربران بپردازید.


[تماشا کنید] ویدیوشات بازی سنگ کاغذ قیچی