اگر شما هم از کاربران ویندوز xp بوده باشید قطعا بازی Pinball را به خاطر میاورید. بازی‌ای که در عین سادگی جذابیت زیادی داشت و میتوانست تا ساعت‌ها کاربر را سرگرم کند.

در این بازی شما باید با دو کلید کیبرد از طریق اهرم‌هایی به بالا شوت میکرد و امتیاز میگرفت. همین گیم پلی ساده در کنار گرافیک کارتونی خاطرات کودکی خیلی از ما را ساخته‌اند.

امروز در بازیاتو قصد معرفی بازی‌ای را داریم که تا حدودی شبیه به همان بازی نوستالژی ویندوز است.البته با گیم پلی بهتر، گرافیک جذاب تر و امکانات جدید و جذابی که اضافه شده است. با معرفی بازی Pinout همراه ما باشید.

تصویر 1 از بازی pinout

زمان محدود؛ محیط بینهایت

Pinout مانند خیلی از بازی‌های آرکید و محبوب این روزها مثل Swipe Brick Breaker پایان ندارد. در واقع بازی تا جایی که شما بتوانید ادامه بدهید و شکست نخورید ادامه خواهد داشت.

شما در Pinout در محیط‌های مختلفی قرار دارید و باید با استفاده از اهرم‌های موجود در آن محیط توپ را به محیط بعدی پرت کنید. محیط‌ها بینهایت و یکی پس از دیگری تکرار میشوند.

در کنار بی پایان بودن‌ها شما محدودیتی هم برای بازی کردن دارید. در واقع شما تنها 60 ثانیه برای بازی کردن و کسب حداکثر امتیاز وقت دارید. البته زمان با برخورد توپ با گلوله‌های درخشانی که در بعضی از مسیرها وجود دارند ارتقا پیدا میکند و در عمل شما بیشتر وقت خواهید داشت.

تصویر 2 از بازی pinout

در نتیجه شما باید سعی کنید دائما توپ را از مسیرهایی که دارای این گلوله‌ها هستند عبور دهید تا زمان بیشتری به دست آورید. در کنار این آیتم‌های دیگری هم در بازی وجود دارند که به کمک شما می‌آیند.

برای مثال با استفاده از یکی از این آیتم‌ها میتوانید زمان را به اندازه چند حرکت از اهرم‌ها نگهداشته و فریز کنید. این امکانات و کمک‌ها با برخورد با آیتم‌هایی به خصوص در بازی قابل انتخاب هستند.

از دیگر نقاط قوت و جذاب بازی میتوان به وجود مینی گیم‌هایی که آن‌ها هم نوستالژی و قدیمی هستند اشاره کرد. این بازی‌ها هم با استفاده از برخود توپ با آیتم‌ها در دسترس خواهند بود و امتیاز گرفته شده در این مینی گیم‌ها به زمان شما اضافه خواهد شد.

تصویر 3 از بازی pinout

بازی گرافیک چشم نواز و زیبایی دارد و صداگذاری بازی به جذابیت بازی افزوده است. بازی توسط سازنده بازی معروف و محبوب Smash Hit توسعه و انتشار داده شده و با نمره 4.1 و بیش از 10 میلیون دانلود در گوگل پلی نوید یک اثر خوب و سرگرم کننده دیگر را میدهد.

Pinout با گرافیک سه بعدی و چشم نواز خود و گیم پلی روان خود میتواند گزینه خوبی برای سرگرمی باشد. Pinout از آن دسته بازی‌های بینهایت و هیجان انگیز مثل Rise Up است که میتواند برای اوقات بیکاری طول روز و در بین راه انتخاب خوبی باشد.

پیشنهاد میکنیم از همین صفحه بازی را دانلود کنید و به مبارزه با زمان بپردازید.