اگر فکر می‎کنید از شیشه شکستن و هدف‎گیری لذت می‎برید، شاید بهتر است بازی Smash Hit را فقط یک مرتبه امتحان کنید تا معتاد آن شوید!

این بازی جذاب این پتانسیل را دارد ساعت‎ها شما را درگیر کند. در این قضیه تنها گیم پلی بازی نقش ندارد بلکه استفاده از ایده‎های جذاب، جلوه‎های بصری و همچنین گرافیک عالی و موسیقی متن متفاوت تجربه بالایی برای بازیکن به همراه می‎آورد.

نحوه انجام بازی بسیار ساده است. شما با یک سرعت مشخص در امتداد یک مسیری قرار می‎گیرید. ظاهر این مسیر فضایی است و در آن قطعات و صفحه‎هایی از جنس شیشه دیده می‎شود. شما باید گوی‎های فلزی که در اختیار دارید را با لمس نمایشگر به سمت آن‎ها هدفگیری و پرتاب کنید تا بشکنند.

نکته‎ای که باید دقت کنید وزن کمی بالای این گوی‎ها است، در نتیجه باید زمان پرتاب آن‎ها فاصله زیادی با جسم نداشته باشید یا در صورتی می‎خواهید از راه دور هدف‎گیری کنید، مکان آن را اندکی بالاتر از جسم شیشه‎ای بگیرید.

معرفی بازی موبایل Smash Hit

علاوه بر این در طول بازی Smash Hit درهای ورودی را می‎بینید که برای عبور از بین آن‎ها باید یک گوی را به طرف دکمه‎هایی که در بالا یا دو طرف آن دیده می‎شوند، شلیک کنید. امتیاز شما با شکستن شیشه‎های بیشتر بالاتر می‎رود و اگر به حساب گوگل خود بروید می‎توانید آن را با رکورد سایرین مقایسه کنید.

در شروع بازی 25 توپ دارید که اگر تعداد آن‎ها صفر شود، بازی را باختید، در واقع به دنبال برخورد با موانع ثابت و متحرک تعدادی از آن‎ها را از دست می‎دهید.. شکستن شیشه‎های مخروطی شکل داخل بازی امتیاز شما را افزایش می‎دهد و البته از گوی‎ها فقط برای آن‎ها استفاده نکنید چون کریستا‎ل‎هایی نیز در بازی دیده می‎شوند که به حالت‎های گوناگون در گوشه‎های مسیر قرار گرفته‎اند.

با شلیک به سمت آن‎ها می‎توانید تعداد قابل توجهی توپ (3، 5 یا 10 عدد) به ذخیره گوی‎های فلزی خود اضافه کنید.

زمانی که هر مرحله را رد می‎کنید در گیم پلی تغییراتی انجام می‎شود که چالش بازی را زیادتر می‎کند. از جمله آن‎ها می‎توانیم به جاذبه، اضافه شدن فلز نشکن، دام‎ها و اتفاق‎های ناگهانی داخل بازی اشاره کنیم.

بازی موبایل Smash Hit برای اندروید و iOS

در پایان هر مرحله امتیاز خود را می‎بینید و می‎توانید به مرحله بعدی بروید. در مراحل بالا سرعت حرکت در مسیر بیشتر می‎شود و اجسام شیشه‎ای نیز زیادتر هستند.

طراحی محیط بازی بسیار زیبا است و رسیدن به چک‎پوینت باعث می‎شود به محیط بعدی بروید تا از یکنواختی بازی کم شود.

با آن که بازی Smash Hits رایگان است ولی با پرداخت درون برنامه‎ای می‎توانید بعد از عبور از چک‎پوینت‎ها و صفر شدن تعداد گوی‎ها مجددا مسیر را از چک‎پوینت قبلی شروع کنید. علاوه بر این در نسخه رایگان تنها حالت کلاسیک برای بازی وجود دارد و نسخه پولی سایر حالت‎ها را نیز دارد که لذت بازی را دو چندان می‎تواند کند.

قابلیت دیگر بازی گرافیک آن است که با وجود سادگی جذابیت بصری قابل توجهی دارد. در کنار آن از یک موسیقی متن مناسب با صدای متناوب شکستن شیشه استفاده شده است که ترکیب آن‎ها با فضای سرد بازی، آتش هیجان بازی را زیادتر می‎کند. در واقع بازی Smash Hit توانسته است با رعایت این نکات یک عنوان موفق در دنیای بازی‎های موبایل باشد.

خصوصیات بازی Smash Hit در یک نگاه:

  • دارای 50 اتاق متفاوت با 11 سبک گرافیکی گوناگون
  • استفاده از موسیقی‎های متن متفاوت در حین بازی
  • وجود دستاوردهای گوناگون برای جمع‎آوری
  • گرافیک ساده ولی جذاب