در دوران پر شکوه سبک کلمات و دانستنی ها که با فندق به صورت جدی و متفاوت شروع شد و با انتشار بازی آمیرزا برای اندروید به اوج خودش رسید کمتر بازیکن موبایلی را میتوان دید که نام این آغازگران را به خاطر نداشته باشد:

فندق، کلماتیک و آمیرزا

مدتی است که کاربران آی او اسی با توجه به محبویت 5 میلیونی آمیرزا در سیستم عامل اندروید به دنبال تجربه این سبک از بازی هستند.

بازی فندق که همانند نسخه اندروید زود تر از سایر رقبا پا به میدان گذاشت و خرداد ماه 97 نسخه iOS بازی خود را منتشر کرد، توانست نظر بیش از 200.000 نفر از این علاقه مندان را به خود جذب کند.

امروز نیز شاهد انتشار بازی کلماتیک، دومین پرچم دار بازی های کلون شده Word Cookies برای iOS هستیم.

بازی کلماتیک برای ios

کلماتیک که نسخه اندروید خود را پیش از آمیرزا به بازار عرضه کرده بود این بار هم توانست سریع تر از پرچم دار این سبک نسخه آی او اس بازی خود را برای کاربران آیفونی منتشر کند.

همچنین خوشبختانه سازندگان کلماتیک دست به تغییرات خوب و قابل قبولی در رابطه کاربری و طراحی مراحل زده که توانسته خیلی بهتر از قبل ظاهر شود و کاربران را بیشتر سرگرم کند.

اگر شما هم جز کسانی هستید که بی صبرانه منتظر انتشار نسخه iOS بازی آمیرزا هستند، پیشنهاد میکنیم حتما نسخه iOS بازی کلماتیک را تجربه کنید.

بازی کلماتیک برای ios تا کنون توانسته با جذب 80 هزار کاربر و امتیاز فوق العاده 4.7 از 5 به یکی از خوش ساخت‌ترین بازی های حدس کلمه فارسی در سیستم عامل آی او اس تبدیل شود و طرفداران زیادی را برای خود دست و پا کند؛ به طوری که این روز ها در مترو، اتوبوس و حتی سر کلاس های درسی دانشگاه خیلی از آیفونی ها مشغول حدس کلمه و پشت سر گذاشتن مراحل کلماتیک هستند.

بازی کلماتیک به صورت رسمی بر روی اپ استور اپل در دسترس کاربران ایرانی قرار گرفت.