خبر هایی از انتشار نسخه ios بازی آمیرزا (ساخته موفق موسسه نردبان اندیشه فردا) که این روز ها در همه جا دیده می شود، به گوش می رسد. این بازی که با داشتن 3 میلیون نصب فعال در کافه بازار، پرچم دار بازی های ایرانی به شمار می رود توانسته نظر هزاران کاربر ios را به خود جلب کند.

طی مکاتباتی که بین تیم بازیاتو و سازندگان این بازی ایرانی موفق انجام شده، خبر های خوبی برای کاربران آی او اسی طرفدار این بازی داریم. همانطور که میدانید به دلیل تحریم های موجود، چند ماهی میشود که اپلیکیشن و بازی های ایرانی بدون هیچ اخطاری از اپ استور حذف می شوند و این مهم ترین عاملی است که باعث شده تاکنون شاهد انتشار نسخه ios بازی آمیرزا نبوده باشیم.

اما گویا تغییراتی حاصل شده و تیم توسعه دهنده بازی با توجه به درخواست شما کاربران کار های قانونی و حقوقی این انتشار را آغاز کرده است و انتظار میرود این فرایندها تا پایان تیرماه 97 نتیجه دهد. این بدین معنی است که شما عزیزان میتوانید در اواخر تابستان سال جاری، نسخه ios بازی آمیرزا را تجربه کنید.

نسخه iOS بازی آمیرزا برای دارندگان گوشی های اپل منتشر شد، جهت دانلود بازی از سیب اپ به باکس دانلود (انتهای متن) و یا صفحه خبر انتشار مراجعه کنید.

بازیاتو در بخشی از بررسی بازی آمیرزا می‌گوید:

بر خلاف گیم پلی تقریبا خالی از نوآوری ما در آمیرزا با یک بازی با گرافیک خوب، انیمیشن های دقیق، صداگذاری و موسیقی دلنشین رو به رو هستیم که خوشبختانه از سمت فنی هم دارای مشکل خاصی نیست و می تواند حس شیرین یک بازی خوب را به بازی کن منتقل کند.


مطلب پیشنهادی: از جایگزین‌های شایسته بازی آمیرزا در ios چه می دانید؟


دو بازی فندق و کلماتیک که پیش از این در بازیاتو نیز نقد و بررسی شده‌اند نیز با توجه به علاقه شما عزیزان به سبک بازی آمیرزا است روانه مارکت های آی او اسی شده اند و با مراجعه به صفحه نقد و بررسی هر یک می‌توانید برای نصب این دو بازی خوش ساخت ایرانی، اقدام کنید.