حتما برای شما هم اتفاق افتاده که در طول روز و در زمان‌های کوتاه بیکاری به گوشی هوشمند خود مراجعه کنید و دنبال چیزی بگردید تا بتواندید زمان خالی خود را با آن پر کنید و سرگرم شوید.

اینجاست که بازی‌های رکوردی و امتیازی راه گشا می‌شوند و شما می‌توانید به بازی کردن با عناوین امتیازی مشغول شوید. این بازی‌ها ساده و در عین حال جذاب و هیجان انگیز هستند و می‌توان در مدت زمان‌های بسیار کوتاه هم از این بازی‌ها لذت برد.

از محبوب‌ترین عناوین رکوردی و امتیازی می‌توان به بازی‌های Beat Blade و HOP HOP HOP اشاره کرد. توسعه دهندگان داخلی زیادی هم به ساخت بازی‌هایی در این سبک علاقه نشان داده‌اند و عناوین خوبی مثل جهش ترسناک را در بین آثار ایرانی شاهد بودیم.

در این مطلب از بازیاتو قصد بررسی بازی مستر سیبیل را داریم که یکی از همین بازی‌های داخلی در سبک امتیازی است و توسط استودیو هیواگیمز توسعه داده شده است. در ادامه با بررسی این بازی با من همراه باشید.

دانلود بازی مستر سیبیل

سیبیلوهای دوست داشتنی

گیم پلی مستر سیبیل کاملا مشابه بازی معروف و پر طرفدار Doodle Jump است و سازنده سعی کرده تا جایی که می‌تواند در بازی از المان‌های بومی و آشنا برای کاربر ایرانی استفاده کند و با اضافه کردن کاراکترهایی، بازی را با مزاق کاربران داخلی سازگار کند.

مستر سیبیل پر از کاراکترهای جذاب و دوست داشتنی است که می‌توانید کاراکتر مورد علاقه خود را از بین کاراکترهای موجود انتخاب کنید. علاوه بر این امکان شخصی سازی کاراکترها هم وجود دارد و می‌توانید کاراکترتان را بر اساس سلیقه خود شخصی سازی کنید.

گرافیک بازی و رابط کاربری بازی هم خوب کار شده و با اینکه می‌توانست بهتر از این باشد اما راضی کننده است. بازی به صورت رکوردی است و در صورتی که از روی موانع پایین بیفتید و یا با دشمنان برخورد کنید بازی را خواهید باخت.

جای خالی حالت‌های دیگری از بازی و جدول رتبه بندی کاربران هم در بازی حس می‌شود و نبود این دو موجب شده تا بازی زودتر برای کاربر تکراری شود.

بازی مستر سیبیل

گرچه کاراکترهای مستر سیبیل به خوبی طراحی شده‌اند اما انیمیشن‌های خاص و متعددی ندارد و در طول بازی شاهد کاراکتری با انیمیشن تکراری و بدون حرکت‌های زیادی هستیم که حس بسیار بدی به مخاطب می‌دهد و باعث شده بازی جذابیتی که می‌توانست برای کاربر داشته باشد را از دست بدهد.

ابعاد کاراکتر و دشمنان هم کمی بزرگ است و طول هر پرش کاراکتر بسیار زیاد است و شما زمانی که به یکی از دشمنان می‌رسید به خاطر پرش بلند کاراکتر فرصت زیادی برای تغییر جهت و انتخاب مسیر درست ندارید. همین باعث شده بازی چالش برانگیز باشد اما بهتر بود سازنده برای طراحی مرحله و المان‌های بازی وقت بیشتری بذارد و با دقت بیشتری بازی را طراحی کند.

در کل بازی مستر سیبیل بازی خوب و راضی کننده‌ای است اما سازنده می‌تواند در آینده با آپدیت‌هایی بزرگ و ایجاد تغییرات مثبت عنوانی بسیار جذاب‌تر از نسخه حال حاضر از مستر سیبیل بسازد.

پیشنهاد می‌کنیم شما هم همین حالا بازی را دانلود کنید و خودتان را در مستر سیبیل به چالش بکشید.


[تماشا کنید] ویدیوشات بازی مستر سیبیل