مدت زیادی است بازی‌هایی که با موسیقی ترکیب شده‌اند جای خود را در میان کاربران پیدا کرده‌اند. شاید شروع و نقطه اوج این بازی‌های بازی محبوب و مطرح Piano Tiles باشد.

محبوبیت و ایده خلاقانه این بازی کم کم باعث ایجاد سبکی جدید شد و توسعه دهندگان دیگری هم با استفاده از موسیقی توانستند عناوینی جذاب را روانه بازار کنند. از جمله با کیفیت ترین عناوین منتشر شده در این سبک می‌توان به Dancing Line و Dancing Ballz اشاره کرد.

امروز هم در بازیاتو قصد معرفی بازی دیگری داریم. بازی‌ای که در آن باید با نت‌های موسیقی همراهی کنید و توسط موسیقی به چالش کشیده شوید.

با معرفی بازی جذاب و هیجان انگیز Beat Blade با ما همراه باشید.

دانلود بازی اندروید

نت‌های موسیقی رو بشکن

احتمالا تصاویر یا ویدیوهایی از بازی فوق العاده محبوب Beat Saber را دیده باشید. بازی‌ای که با VR انجام می‌شود و شما باید مکعب‌هایی که به سمتتان می‌آیند را با شمشیر از بین ببرید. گیم پلی بازی بیت بلید هم تا حد زیادی شبیه به این بازی معروف است.

بازی گیم پلی فوق العاده جذاب و هیجان انگیزی دارد. شما در بازی کنترل کاراکتری را در اختیار دارید و باید مکعب‌هایی که در مسیرتان است را با شمشیر از بین ببرید و از برخورد با موانع اجتناب کنید.

با برخورد کاراکتر شما با هریک از مکعب‌ها صدایی همخوان با نت‌های موسیقی در حال پخش نواخته می شود. این صدا و ترکیب با موسیقی به دقت توسط سازندگان انجام شده و شاهد صداگذاری با کیفیت و هیجان انگیزی هستیم.

انیمیشن‌ها و افکت‌های پخش شده هم هیجان بازی را دو برابر می‌کنند و باعث جذاب تر شدن بازی شده‌اند. Beat Blade به خوبی می‌تواند کاربر را درگیر خود کند و هیجانات شما را تخلیه کند.

دانلود بازی Beat Blade

امینم یا بیلی ایلیش

گیم پلی بازی سرعت زیادی دارد و باید حواس جمع بازی کنید. یک لحظه غفلت می‌تواند باعث شکست شما در بازی شود. همچنین Beat Blade به هماهنگی حداکثری بین چشم و دست نیاز دارد.

موسقی‌های زیادی در بازی جای داده شده‌اند که می‌توانید با تماشای تبلیغ یا سکه‌هایتان در بازی آن‌ها را آزاد کنید. از موسیقی رپ و راک تا پاپ‌های عامه پسند همه در بازی وجود دارند و اکثریت سلیقه‌ها را پوشش می‌دهند.

سرعت هر موسیقی با درجه سختی بازی رابطه مستقیم دارد و هرچه موسیقی انتخابی شما سریعتر باشد باید سریعتر واکنش نشان دهید. از این رو شاید سخت ترین موسیقی‌ای که می‌توانید انتخاب کنید آهنگ رپ گاد از امنم باشد.

بازی جدید اندروید

علاوه بر انتخاب موسیقی که در آن آزاد هستید می‌توانید شمشیر خود را هم تغییر داده و تا حدی امکان شخصی سازی برای شما فراهم است.

Beat Blade یک عنوان تفننی امتیازی اعتیاد آور است که می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم و مجذوب خود کند. البته هنگام بازی لازم است کمی مواظب چشمانتان باشید. بازی به خاطر نورهای زیاد و متنوعی که دارد می‌تواند در مدت زیاد برای چشمان شما ازار دهنده باشد.

در پایان بازی بیت بلید را می‌توان عنوانی خلاقانه و نو دانست که می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها برای زمان‌های بیکاری شما باشد. پیشنهاد می‌کنیم همین حالا بازی را دانلود کنید و به رقص با شمشیر مشغول شوید.

این بازی بیشتر از یک میلیون دانلود در گوگل پلی و نمره بالای 4.2 را کسب کرده است. پس در دانلود این عنوان خوش ساخت و جذاب شک نکنید.