حتما تا کنون Piano Tiles 2 را تجربه کرده اید و یا حداقل نامش را شنیده اید. Piano Tiles 2 یکی از ساخته های موفق Cheetah Games است که توانسته میلیون ها کاربر را در سراسر جهان شیفته و طرفدار خود کند. ترکیبی موفق از عناوین رکوردی و موسیقی که شما همزمان می توانید بازی کرده و پیانو بنوازید.

این بار Cheetah Games با بازی دیگری به میدان بازی های موبایلی بازگشته و بازی را روانه بازار کرده که به تازگی و در کمترین زمان ممکن هر کاربری را مشتاق و شیفته خود خواهد کرد؛ این بازی دوست داشتنی Dancing Line نام دارد. Dancing Line یا خط رقصنده عنوانی ساده است که فعالیت کاربر را به یک ضربه زدن ساده محدود کرده است.

معرفی اجمالی Dancing Line

در این عنوان بازیکن با تپ کردن های منظم و ریتمیک می تواند علاوه بر رکورد شکنی و کامل کردن مراحل، از موسیقی آن مرحله هم لذت ببرد. در Dancing Line رابطه های بین ریتم موسیقی و ترتیب ضربه زدن ها دقیقا بر خلاف Piano Tiles 2 است.

بازی اهنگی

حالا این ریتم موسیقی است که به شما کمک خواهد نمود بتوانید بهترین عکس العمل را برای ضربه زدن داشته باشید.
از دیدگاه گرافیک، سادگی و زیبایی گرافیک بازی هر بازیکنی را مجذوب خود می کند و تغییر ناگهانی دوربین در قسمت هایی از هر مرحله، پدید آورنده یک تجربه خوب و لذت بخش برای آنان خواهد شد.

در Dancing Line همانند Piano Tiles 2 موسیقی نقش خیلی مهمی را در روند و پیشرفت بازی ایفا می کند و این مسئله به قدری جدی و حساب شده است که موسیقی پس زمینه بازی به تنهایی می تواند بر روی بیش از 60 درصد از حس خوب و لذت بخش هنگام بازی دخیل باشد و تاثیر مثبت خود را ایفا کند.

دنسینگ لاین
در این بازی خلاقیت خاصی در گیم پلی و مکانیک بازی مشاهده نخواهید نمود و همانگونه که در ابتدا اشاره کردیم شما باید با ضربه زدن های به موقع خط رقصنده بازی را هدایت کنید و سالم آن را به خط پایان برسانید؛ اما این اصلا نمی تواند نکته ای باشد که بتواند فوق العاده بودن این بازی را زیر سوال ببرد.

شاید همین سادگی است که توانسته بازی را با ادغامی موفق به عنوانی کم نظیر و گاها اعتیاد آور تبدیل کند. در پایان لازم است مجددا خاطر نشان شوم که شما با یک بازی با کیفیت دیگر از استودیو Cheetah Games رو به رو هستید، اصلا این بازی را از دست ندهید و از ترکیب موفقی که در قالب یک بازی در انتظار شماست نهایت لذت را ببرید.


تریلر بازی Dancing Line را ببینید