بازی‌هایی با تم و درون مایه فوتبالی همیشه هوادارهای خاص خود را داشتند. چه در سبک کارتی مثل سوپراستار چه واقع گرایانه مثل Dream League Soccer چه دیگر سبک‌ها. فوتبال همیشه هوادارانش دارد.

یکی از محبوب‌ترین و موفق‌ترین بازی‌های فوتبالی که تا امروز منتشر شده و بسیار سر و صدا کرده بازی Soccer Stars ساخته استودیو خوش نام Miniclip است که اگر اهل بازی‌های موبایلی باشید حتما با سبک خاص و مفرح بازی‌های آن آشنا هستید.

در این مطلب از بازیاتو قصد معرفی عنوان فوتبالی دیگری از این استودیو با سابقه را داریم. این بازی که Mini Football نام دارد در واقع یک فوتبال فانتزی با گیم پلی‌ای ساده و جذاب و البته آنلاین است.

اگر طرفدار بازی‌های فوتبالی هستید و دنبال یک بازی جذاب هستید تا انتها با من همراه باشید.

فوتبال برای اندروید

فانتزی طور

همانطور که گفته شد Mini Football یک بازی ساده و فانتزی و بسیار مفرح است. در واقع گیم پلی‌ای که در این بازی می‌بینید به هیچ وجه واقع گرایانه و شبیه بازی‌هایی مثل PES یا فیفا نیست. بلکه در این عنوان با یک عنوان فان طرف هستیم.

در Mini Football شما باید مثل بازی‌های معمولی بازیکنان را کنترل کنید، پاس کاری کنید، شوت کنید، تکل بزنید و هر کاری که در یک مسابقه فوتبال انجام می‌شود را انجام دهید. اما گرافیک، انیمیشن‌ها و نوع فیزیک بازی این بازی را تبدیل به یک بازی متفاوت و خاص کرده اند.

کنترل بازیکنان به سادگی انجام می‌شود و گیم پلی روانی را شاهد هستیم. نکته مهم که بازی را جذاب‌تر می‌کند آنلاین بودن بازی است. در Mini Football شما با کاربران واقعی بازی می‌کنید و در لیگ‌های مختلف با تیم‌های سایر بازیکنان رقابت می کنید.

معرفی بازی Mini Football

ترکیبت رو بچین

به سبک تمام بازی‌های فوتبالی شما در Mini Football هم می‌توانید ترکیب مورد علاقه خود را بچینید و با استراتژی و تاکتیکی که مد نظر دارید بازی کنید. البته همه ترکیب‌ها از ابتدا در دسترس نیستند و شما باید با مرور و پیدا کردن کارت‌های دیگر ترکیبات آن‌ها را باز کنید.

علاوه بر ترکیب شما می‌توانید با پیدا کردن کارت‌های جدید بازیکن‌های جدید و تازه نفسی به ترکیب خود اضافه کنید. همچنین امکان ارتقای بازیکنان هم وجود دارد.

علاوه بر بازی آنلاین با سایر کاربران Mini Football بخش دیگری هم دارد که در آن شاهد گیم پلی‌ای متفاوت هستیم و شما باید هدف گیری کنید و توپ را به هدف بزنید و به این شکل امتیاز کسب کنید.

دانلود بازی Mini Football

در کنار ویژگی‌هایی که گفته شد شما امکان انتخاب نام، لوگو و لباس برای تیمتان وجود دارد و می‌توانید به طور کامل تیمتان را شخصی سازی کنید.

شاید بزرگترین ضعف این بازی عدم امکان بازی با دوستان باشد اما گیم پلی جذاب و دوست داشتنی بازی همراه با رقابت آنلاین تا حدی سرگرم کننده هست که بتواند تا مدت‌ها زمان خالی شما را پر کند.

اگر به فوتبال و بازی‌های فانتزی و فان علاقه مندید پیشنهاد می‌کنم این بازی جذاب را از دست ندهید.