بازی لیگِ رویایی فوتبال (Dream League Soccer 2020) یکی از بهترین بازی‌های فوتبال موبایلی است که نه تنها به صورت آنلاین با دوستانتان می‌توانید بازی کنید ، بلکه قابلیت انجام آن به صورت آفلاین را نیز دارا می باشد.

بازی لیگِ رویایی فوتبال در سبک ورزشی است و در بین تمامی رده‌های سنی طرفداران زیادی دارد. همانطور که می‌دانید بازی‌های سبک ورزشی داستان پردازی و محتوای واحدی ندارند و تمرکز اصلی بازی بر روی مدیریت تیم‌ها و استراتژی برد در مسابقات ورزشی است.

در بازی لیگِ رویایی فوتبال‏ بازیکن می‌تواند نقش فوتبالیست یا مربی و اعضای کادرفنی را برعهده بگیرد، تیم رویایی خود را تشکیل دهد و پس از اینکه یک تیم از ستارگان دنیای فوتبال را در اختیار گرفت، وارد بازی آموزشی شود.

این اولین بازی تیم شما است که می‌توانید به عنوان یک مربی با قواعد بازی در لیگِ رویایی فوتبال آشنا شوید و پس از ورود به بازی‌های اصلی تیم خود را حرفه‌ای کنید.

بازی نسبت به Dream league soccer 2018 که پیش از این در بازیاتو معرفی شده، پیشرفت قابل توجهی داشته که باعث شده این بازی هنور هم بین بازی های فوتبالی موبایل حرفی برای گفتن داشته باشد.

دانلود رایگان بازی فوتبال اندروید

بازی روند پیچیده و سختی ندارد. بازیکن در این بازی با یک کنترل‌ کننده (Controller) حرفه ای سر و کار دارد. این کنترل‌ کننده کارِ هدایت بازیکنان و کنترل حرکت آن‌ها در زمین بازی را انجام می‌دهد.

علاوه ‌بر این، سه دکمه ی دیگر در صفحه بازی به بازیکن کمک می‌کند شوت بزند، سانتر کند و پاس بدهد. بازیکنان می‌توانند در بازی آفلاین تیم خود را قوی‌تر کنند، بازیکنان ضعیف را تمرین دهند و راه‌های جدیدتری برای شکست حریفان خود پیدا کنند. تنها با تمرین و تکرار است که تیم منتخب شما از پایین‌ترین دسته به لیگ بالاتر صعود می‌کند و در مسابقات مهم مقابل حریفان قدرتمند چالش‌های جدیدی را تجربه می‌کند.

تفاوت این بازی با نسخه‌های قبل از آن در گرافیک جذاب‌تر بازی و اضافه شدن امکانات بیشتر است. به عنوان مثال، بالاتر رفتن دقت و قدرت دروازبان‌ها امکان گل خوردن آن‌ها را مشکل‌تر کرده و همین امر جذابیت بازی را افزایش داده است.

گرافیک این بازی آنقدر طبیعی است که تصویر یک بازی زنده و واقعی را در ذهن بازیکن مجسم می‌کند. بازی با طراحی سه بعدی و با کیفیت بسیار بالای خود، بازیکن را در فضای مسابقات غرق می‌کند.

اگر یک بازیکن حرفه‌ای در بازی‌های موبایلی فوتبال هستید حتما می‌دانید که تکمیل کننده لذت و هیجان یک مسابقه فوتبال گزارش بازی است. در بازی لیگِ رویایی فوتبال هر بازی گزارش و تحلیل اختصاصی دارد و علاوه‌ بر این موسیقی‌های پس‌زمینه آن هیجان بازی را بیشتر می‌کند.  

مزیت‌های بسیاری که این بازی دارد علاقه‌مندان به بازی‌های فوتبال موبایلی را به خود جلب کرده است، به گونه‌ای که به جرات می‌توانیم بگوییم لیگِ رویایی فوتبال در صدر محبوب‌ترین بازی‌های فوتبالی قرار دارد.

بازی فوتبالی موبایل

خصوصیات بازی لیگِ رویایی فوتبال‏ در یک نگاه:

 • قابلیت انجام بازی به صورت آنلاین و آفلاین
 • گرافیک سه بعدی فوق‌العاده و طراحی واقع‌گرایانه چهره بازیکنان
 • موسیقی متن جذاب و هیجان‌انگیز و گزارشگری کامل بازی‌ها
 • قابلیت انجام مسابقات به صورت حرفه‌ای و تمرینی
 • امکان پذیرفتن نقش بازیکن یا مربی
 • امکان هدایت تیم و تبدیل کردن آن به بهترین تیم لیگ
 • امکان رقابت با دوستان در یک بازی آنلاین چالش برانگیز
 • وجود رقابت‌های مختلف از جمله بازی‌های دوستانه، لیگ قهرمانان و لیگ‌های مطرح
 • وجود بهترین تیم‌های دنیا
 • امکان تعویض لباس بازیکنان
 • کنترل پیشرفته بازیکنان و دروازبان‌ها برای رقابت چالش برانگیزتر