مگر می‌شود گیمر باشید و تا به حال سراغ بازی‌های ورزشی نرفته باشید؟! در راس بازی‌های ورزشی نیز بازی‌های فوتبال قرار دارند. مهم نیست کنسول یا کامپیوتر یا گوشی هوشمند؛ فوتبال همیشه هیجان‌انگیز و جذاب است.

سهم بزرگی از بازار بازی‌های ویدیویی را همین بازی‌های فوتبال در اختیار دارند. استودیوهای زیاد و بزرگی نیز در تولید چنین بازی‌هایی فعالیت می‌کنند. از غول‌های بازی‌سازی مثل Konami و EAGames تا استودیوهای کوچک‌تر که بازی‌های فانتزی مثل Head Ball 2 تولید می‌کنند.

در این بین استودیو firsttouchgames به صورت خاص روی بازی‌های فوتبالی مخصوص گوشی‌های هوشمند کار می‌کند و بازی‌های جذابی چون Score hero را روانه بازار کرده است. در این مطلب قصد معرفی یکی از بهترین عناوین این استودیو را داریم.

نمایی از بازی deram league

حس یک مسابقه تمام عیار

در بازی Dream League Soccer همه‌چیز بوی یک بازی فوتبال با کیفیت را می‌دهد؛ گیم پلی کامل و کیفیت چشم‌نواز بازی می‌تواند شما را ساعت‌ها پای بازی بنشاند. گرچه بازی به گستردگی بازی‌ای چون فیفا نیست اما همچنان حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

فیزیک بازی و مکانیک حرکت بازیکنان، ضربات ایستگاهی و… به خوبی برای یک بازی مناسب و بهینه برای گوشی‌های هوشمند طراحی شده‌اند و یک بازی مهیج را برای کاربران فراهم آورده‌اند.

تقریبا تمام تیم‌های مطرح فوتبال و اکثر بازیکنان در بازی با چهره نسبتا واقعی و جدیدترین ترکیب‌ها موجود هستند. شما از پایین ترین سطح بازی را آغاز می‌کنید و به بالاترین لیگ که تیم‌های بزرگ اروپا در آن حضور دارند خواهید رسید.

نمایی دیگر از بازی deram league

همچنین جدا از لیگ اصلی که در آن حضور دارید رقابت‌های دیگری نیز در بازی وجود دارد و شما باید همزمان در چند رقابت مختلف حضور داشته باشید. در ضمن یکی از جذاب ترین قسمت‌های بازی بخش آنلاین آن است.

در بخش آنلاین شما به صورت Real-Time با کاربران دیگر مسابقه خواهید داد. اگر اینترنت نسبتا خوبی در اختیار دارد تجربه‌ی این بخش می‌تواند یکی از بهترین تجربه‌های بازی فوتبال شما باشد. همچنین شما می‌توانید از طریق Local-WIFI با دوستان خود نیز مسابقه بدهید.

بازی deram league

تیم خودت را بساز

گرچه Dream League Soccer بازی کم حجم و شاید نه چندان بزرگ نسبت به عناوین مطرح این سبک بازی باشد اما می‌تواند شما را سورپرایز کند.

جدا از گیم‌پلی اصلی و بخش آنلاین که بسیار سرگرم کننده هستند شما باید تیم خود را مدیریت کنید. شما می‌توانید بازیکنان مورد علاقه خود را بخرید یا بازیکنان اضافی را بفروشید؛ استادیوم خود را بهبود ببخشید و کیت و لوگو و نام دلخواه تیم خودتان را انتخاب کنید.

همه چیز کامل و بسیار مناسب در اختیار کاربر قرار گرفته‌اند. شاید تنها ایرادی که بتوان به بازی گرفت هوش مصنوعی نه چندان قوی باشد که البته با رفتن به لیگ‌های بالاتر بهتر خواهد شد.

تیم خودت را بساز.png

در مجموع Dream League Soccer یک بازی فوق العاده مناسب و پیشنهادی عالی برای دوست‌داران فوتبال است. شاید کمتر نقطه ضعفی در بازی پیدا کنید. اما با این‌حال بازی حجم مناسبی دارد و به خوبی بهینه شده است. اگر علاقه‌مند به بازی‌های فوتبالی هستید حتی یک لحظه در تجربه Dream League Soccer درنگ نکنید.