بازی‌های ورزشی و به خصوص بازی‌های فوتبالی همیشه از محبوب ترین و پرفروش ترین بازی‌ها بوده اند. مهم نیست روی کنسول ، گوشی هوشمند یا هر دستگاه دیگری؛ فوتبال همیشه هیجان انگیز است.

همین محبوبیت و طرفداران زیاد فوتبال و بازی‌های فوتبالی باعث شده است شرکت‌های بازی سازی زیادی از گذشته تا به امروز مشغول توسعه چنین بازی‌هایی باشند.تب بازی های فوتبالی نیز در داخل کشور بسیار داغ است که باعث ساخته شدن بازی‌هایی مثل بازی کات شده است.

امروز اما در بازیاتو قصد معرفی عنوانی تحسین برانگیز و موفق از بازی‌های فوتبالی را داریم. این بار قرار نیست مثل همیشه یک تیم انتخاب کنید و به بازی مشغول شوید. در Score hero کمی جریان متفاوت است. بازی پیش رو از استودیو First Touch Games Ltd  است که تخصص ساخت بازی فوتبالی برای گوشی‌های هوشمند را دارد.

نمایی از بازی Score hero

پاس، شوت، گل

در کل بازی شما فقط وظیفه سه کار را دارید: پاس، شوت و در نهایت گل زدن. بازی گیم پلی ساده و روانی دارد. با این حال بعضی مراحل به شدت سخت و هیجان انگیز خواهند بود. وظیفه شما این است با کشیدن انگشت بر روی صفحه و در جهتی خاص توپ را پاس داده یا شوت بزنید. همین عمل ساده می تواند شما را ساعت‌ها درگیر کند.

نه نیاز به دویدن دارید و نه نیاز به انجام حرکات اضافی برای نزدیک شدن به دروازه حریف. در ابتدا بازیکنی انتخاب میکنید و بعد از چند مرحله باشگاه‌هایی به شما پیشنهاد می دهند.  انتخاب باشگاه نیز با خود شماست. در واقع شما نقش یک بازیکن فوتبال جوان را بازی می کنید که رویای اسطوره شدن را در ذهن می پروراند.

 

نمایی دیگر از بازی score hero

شماره پیراهن مثل یک اسطوره

جدا از گیم پلی ساده و در عین حال جذاب و درگیرکننده بازی، گرافیک هم نقش مهمی را ایفا میکند. همه چیز در شمایل و ظاهر  مناسب و کامل است. بازیکن‌ها، زمین، توپ و تمام المان‌ها بسیار خوب و بهینه طراحی شده اند. قطعا گرافیک بازی می تواند کاربر را راضی کند. این مورد وقتی جالب تر می شود که حجم پایین بازی را ببینید.

در کنار این ها شما میتوانید اسطوره خود را شخصی سازی کنید. ظاهر بازیکن را آنطور که دوست دارید طراحی کنید و کفش مورد علاقه خودتان را به پایش کنید. انتخاب اسم بازیکن نیز با شماست. و در آخر انتخاب شماره پیراهن بازیکن. شماره 10 مسی، 7 رونالدو یا 14 کرایف. هر شماره ای میخواهید انتخاب کنید و پا به زمین مسابقه بگذارید.

شخصی سازی در Score hero

تعداد مراحل بازی آنقدری هست که روزها بتوانید وقت خود را پر کنید. هر بیست مرحله یک فصل فوتبالی شما را تشکیل می دهد. شما باید سعی کنید به بهترین شکل و با بالاترین ستاره فصل را به اتمام برسانید.

Score hero از آن دسته بازی‌هاست که وقتی شروع به بازی کردن می کنید زمان را از دست خواهید داد. ممکن است ساعت‌ها بازی کنید و تنها چند مرحله جلو رفته باشید. پس وقتی بازی را باز میکنید حواستان به ساعت باشد.