همه ما بارها و بارها بازی‌های رکوردی و تفننی را تجربه کرده‌ایم. بازی‌هایی که به ساده‌ترین شکل قابل انجام هستند و می‌توانند گزینه‌ی بسیار خوبی برای سرگرمی، به خصوص در بین کارها و زمان‌های استراحت باشند.

از جمله جذاب‌ترین بازی‌ها در این سبک می‌توان به بازی Stack اشاره کرد. سازندگان ایرانی‌ هم در ساخت چنین بازی‌هایی فعال بوده‌اند و بازی‌های جالبی مثل بلیپ بال و مهمان اصغر آقا توسعه داده‌اند. تنها هدف در این شکل‌ بازی‌ها رکوردزنی و افزایش امتیاز است.

اما چه می‌شد اگر با رکورد زنی می‌توانستیم جایزه‌های نقدی دریافت کنیم و با دیگر کاربران رقابت کنیم. جیمانی آمده تا همین ایده را تبدیل به حقیقت کند. این بازی مجموعه‌ای از بازی‌های رکوردی و جذاب است و به صورت آنلاین انجام می‌شود و شما می‌توانید رقابت جذابی را با دیگر بازیکنان تجربه کنید.

با بررسی جیمانی در ادامه همراه ما باشید.

بازی جیمانی

کلکسیونی از رکوردی‌های جذاب

در جیمانی بازی‌های متنوعی برای بازی کردن در اختیار شما قرار دارد و با توجه به سلیقه‌ی خود می‌توانید بازی مورد علاقه‌تان را بازی کنید. همه‌ی این بازی‌ها بازی‌های ساده و رکوردی‌ هستند که به راحتی می‌توانید به بازی کردن آن‌ها مشغول و سرگرم شوید. در حال حاضر در جیمانی پنج بازی جذاب با گیم پلی‌های متفاوت و متنوع وجود دارد.

از جمله بازی‌های جیمانی می‌توان به چشمک و جاذبه اشاره کرد. بازی‌ها ساده، اما جذاب هستند و در برخی از بازی‌ها مثل جریان از ایده‌های قدیمی استفاده شده و احتمالا پیش از این تجربه‌ی این سبک از بازی‌ها را داشته‌اید. در مجموع می‌توان مجموعه بازی‌های جیمانی را بسیار خوب و قابل قبول دانست و تمامی بازی‌ها گیم پلی روانی دارند و به خوبی پیاده سازی شده‌اند.

جیمانی تنها سی و پنج مگابایت حجم دارد و شما با داشتن این بازی کم حجم می‌توانید پنج گیم پلی متفاوت را تجربه کنید.

جدای از گیم پلی سازندگان در طراحی بصری بازی هم به خوبی عمل کرده‌اند و جیمانی از نظر گرافیکی هم بسیار زیبا و مناسب طراحی شده و شاهد محیط‌ و رابط کاربری جذابی هستیم.

البته در گرافیک بازی ضعف‌هایی هم وجود دارد. از جمله عربی بودن فونت صفحه بارگذاری و یا نامشخص بودن و جای نامناسب بازی تمرینی یا همان گرم کردن.

بررسی بازی جیمانی

جایزه‌ی نقدی برای پهلوان رکوردزن‌ها

در جیمانی هر دو هفته یک لیگ برگزار می‌شود که سه نفر برتر هر لیگ جایزه نقدی می‌گیرند و جدای از سرگرمی، جیمانی می‌تواند برای شما هدایای ارزشمندی هم به همراه داشته باشد. همچنین هر روز چالش روزانه خواهید داشت و می‌توانید منابعی مثل الماس و قلب دریافت کنید.

نفرات برتر هر لیگ کسانی هستند که توانسته‌اند مجموعا بیشترین امتیاز را کسب کنند. جداول رتبه‌بندی و رقابت در جیمانی بخش بسیار جذابی است و در کنار آن رقابت برای جایزه‌ی نقدی هم به جذابیت و داغ‌تر شدن رقابت بین بازیکنان کمک می‌کند.

اگر جزو برندگان بودید مبلغ جایزه به کیف پول شما در بازی اضافه می‌شود و شما می‌توانید به سادگی پس از درخواست واریز وجه به حسابتان، مبلغ جایزه را دریافت کنید.

صدا گذاری، افکت‌ها و انیمیشن‌های موجود در بازی و رابط کاربری جذابیت جیمانی را دو چندان کرده‌اند.

درآمد از بازی

بازی کردن در جیمانی نامحدود نیست و البته که حضور در جمع برندگان بسیار دشوار است. شما برای هر بار بازی کردن و ورود به هر کدام از بازی‌ها به پنج الماس نیاز دارید و تعداد الماسی که به دست می‌آورید هم بسیار کم و اندک است.

هزینه‌ی بازی‌ها در جیمانی بسیار بالاست و چندان با میزان الماسی که به کاربر داده می‌شود همخوانی ندارد و بهتر بود هزینه‌ی بازی‌ها کمی پایین تر باشد. البته سازنده روش‌هایی برای دادن الماس رایگان به بازیکنان در نظر گرفته اما باز هم میزان الماسی که به بازیکن داده می‌شود نسبت به هزینه‌ی ورود به بازی‌ها نسبتا پایین است.

با اینحال بازی‌ها آنقدر جذاب هستند که همچنان شما را در بازی نگه‌دارند و برای به دست آوردن الماس و رتبه‌ی بهتر در بین کاربران و بردن جایزه همیشه انگیزه خواهید داشت.

بازی آنلاین اندروید

در پایان می‌توان جیمانی را یک بازی کامل و جذاب با گیم پلی‌های متنوع دانست که در کنار آن امکان دریافت جایزه‌های نقدی هم فراهم شده و گزینه‌ی بسیار خوبی برای علاقه مندان به بازی‌های تفننی و رکوردی است.

پیشنهاد می‌کنیم بازی را همین الان دانلود کنید و با زدن رکوردهای بیشتر، قدرت خودتان را به رخ رقیبان بکشید.


[تماشا کنید] ویدیوشات بازی جیمانی