در بین بازی‌هایی که هر روزه برای گوشی‌های هوشمند منتشر می‌شوند بسیاری از بازی‌ها با تمرکز بر داشتن گیم پلی و گرافیک کنسولی، مثل کال اف دیوتی، سعی در جذب کاربر دارند.

اما بازی‌های دیگری هم هستند که گیم پلی بسیار ساده‌ای دارند و چندان بازی جدی‌ای نیستند. این سبک ساخت بازی سال‌هاست در ایران رایج است و امتحان خود را به خوبی پس داده است.

این دست بازی‌ها از المان‌های ایرانی استفاده می‌کنند و کاملا بومی و ایرانیزه شدند. المان‌های آشنا برای کاربران فارسی در بازی‌هایی مثل تاکسی خطی و در کنار آن دیالوگ‌های جذاب و درون مایه طنزی که اغلب این بازی‌ها دارند موجب شده تا کاربران زیادی شیفته این بازی‌ها شوند.

امروز در بازیاتو قصد معرفی یکی از همین بازی‌ها را داریم که با استفاده از فضا و المان‌هایی آشنا برای کاربران ایرانی و دیالوگ‌های جذاب و طنز جایگاه خوبی در بین کاربران ایرانی برای خود دست و پا کرده. با معرفی بازی مهمان اصغر آقا با ما همراه باشید.

مهمان اصغر آقا

رد پای گلیم گیمز

یکی از استودیوهای بسیار موفق در ساخت بازی‌های ساده و کاملا بومی با دیالوگ‌ها و شخصیت‌های جذاب و خنده دار استودیو گلیم گیمز است که بازی‌های موفق زیادی را روانه بازار کرده است. از جمله بازی‌های ساخته این استودیو می‌توان به بازی جذاب سفره چی اشاره کرد. مهمان اصغر آقا هم ساخته همین استودیو موفق است.

اگر پیش از این بازی‌های گلیم گیمز را تجربه کرده باشید حتما با سبک خاص بازی‌های این استودیو آشنا هستید. تمامی عناوینی که توسط این استودیو منتشر می‌شوند فضایی بسیار جذاب و بومی سازی شده دارند و در کنار ‌این فضای آشنا برای کاربر ایرانی، شخصیت‌ها و دیالوگ‌های به کار رفته هم کمک می‌کنند تا کاربر بتواند بیشتر با بازی ارتباط برقرار کند.

صدا گذاری و گرافیک به بهترین شکل ممکن پیاده سازی شدند و مهمان اصغر اقا می‌تواند تجربه بسیار دلنشین و جذابی برای شما باشد.

دانلود بازی مهمان اصغر آقا

تا میتونی بخور

گیم پلی بازی بسیار ساده است. شما در مراحل مختلف به مهمانی می‌روید و شخصیت‌های متنوعی میزبانی شما را عهده دار خواهند بود. در این مهمانی‌ها شما نقش پسر خانواده را دارید و باید تا جایی که می‌توانید از میوه و شیرینی‌ و آجیل میزبان بخورید. البته خوردن میوه و شیرینی‌ها در مهمان اصغر آقا به سادگی خوردن شیرینی در واقعیت نیست زیرا شما باید این کار را جوری انجام دهید که صاحب خانه متوجه نشود.

در واقع با هر بار لمس صفحه کاراکتر بازی شروع به خورد می‌کند و تا زمانی که لمس را متوقف نکنید دست از خورد نمی‌کشد. در این میان میزبان‌ها هم هر از گاهی سر به سمت شما می‌چرخانند و اگر شما در حال خوردن باشید بازی را می‌بازید. رمز موفقیت در بازی عملکرد سریع است و باید به موقع دست از خوردن بکشید.

کل گیم پلی بازی در همین چند سطر خلاصه می‌شود. اما همین گیم پلی ساده با فضا سازی بسیار عالی و شخصیت پردازی هنرمندانه گلیم گیمز می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند.

معرفی مهمان اصغر آقا

هدف شما در بازی افزایش رکورد خود و باز کردن سایر مراحل بازی است. در کنار این، بازی روند داستانی‌ای هم دارد و دیالوگ‌های بازی گاهی مهم و جزوی از این داستان هستند.

در مجموع مهمان اصغر آقا را می‌توان یک اثر خوش ساخت با درون مایه طنز دانست که به خوبی می تواند زمان‌های خالی شما را پر کند و ساعات مفرحی برایتان بسازد.

پیشنهاد می‌کنم این بازی ساده و جذاب را از دست ندهید و با کاراکترهای بازی در مهمانی‌ها همراه باشید.