چند بازی می‌شناسید که با مکانیزمی ساده و روان بتوانند شما را ساعت‌ها سرگرم کنند. احتمالا زیاد نیستند اما می‌توان بازی‌های بسیار جذابی که به هنرمندانه‌ترین شکل ممکن طراحی شده‌اند مثل Stack نام برد.

بلیپ بال هم یکی از این بازی‌هاست که با گیم پلی فوق العاده ساده خود می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند. این بازی ساخت استودیو جوان و ایران آنباند و بسیار خوش ساخت است.

اگر دنبال یک بازی ساده می‌گردید که بتواند تا مدت‌ها شما را به خود مشغول کند و به دور از استرس و هیجان‌های روزمره باشید این مطلب را تا انتها دنبال کنید. بلیپ بال دقیقا همان چیزی است که دنبالش هستید پس با من همراه باشید.

دانلود بازی بلیپ بال

لذت بخش و دوست داشتنی

بلیپ بال از آن دست بازی‌هاست که با یک بار بازی کردن عاشقش می‌شوید و دل کندن از آن برایتان مشکل می‌شود. فضای بازی به میزانی جذاب و گیرا و آرامش بخش است که می‌تواند تمام دغدغه‌های ذهنی را از ذهن شما خارج کند.

در ابتدای اولین مرحله بلیپ بال تا حدی بازی Swipe Brick Breaker به یاد ما می‌آورد. البته گیم پلی دو بازی هیچ شباهتی با هم ندارند. شما توپی در اختیار دارید و باید آن را به بالا پرتاب کنید و به انتهای مرحله برسانید.

در این مسیر موانعی در مسیر شما هستند که جلوی حرکت شما را می‌گیرند. علاوه بر این موانع، سکوهایی هم در بازی وجود دارند که به شما کمک می‌کنند و مثل یک فنر شما را به بالا پرتاب می‌کنند و یا شما را در برابر موانع ضد ضربه می‌کنند. جدای از طی مسیر شما باید الماس‌هایی که در راه وجود دارند را جمع کنید.

جا به جایی توپ، صحنه‌های آهسته و افکت‌ها به حدی جذاب هستند که شما را پابند همین گیم پلی ساده می‌کنند.

بازی ایرانی اندروید

شیرجه در آرامش

جدای از گیم پلی روان و جذاب بازی فضای بسیار دلنشینی هم دارد. فضای حاکم بر بازی و صدا گذاری حرفه‌ای جذابیت خاصی به بازی افزوده‌اند و حس بسیار خوبی به کاربر منتقل می‌شود.

فضا و صدا گذاری بازی یادآور بازی موفق به دور مریخ هستند و به همه چیز به همان اندازه خوب و به جاست. زمانی که توپ شما در بلیپ بال با برخی سکوها برخورد می‌کند موسیقی‌ای نواخته می‌شود که باعث لذت بخش‌تر شدن بازی شده است.

طراحی مراحل بازی هم با دقت و به بهترین نحو انجام شده و چیزی کم ندارد و می‌توان بلیپ بال را یک بازی کامل دانست. البته نبود بخش‌های متنوع در بازی و نداشتن جدول رتبه بندی نقاط ضعف بازی به حساب می‌آیند که به سادگی قابل چشم پوشیند.

ضعف بزرگ بازی نداشتن زبان فارسی و عدم بومی سازی است.

بازی تفننی اندروید

یکی دیگر از جذابیت‌های بازی امکان تغییر ظاهر توپ است. شما می‌توانید با دیدن تبلیغ، افزایش رکورد خود یا جمع آوری الماس اسکین‌های جدیدی باز کنید و گلوله یا همان توپ خود را به ظاهر دلخواهتان در بیاورید.

اگر آمار و ارقام بلیپ بال را در کنار نکات گفته شده قرار دهید مطمئن برای دانلود و تجربه بازی شکی نخواهید داشت. حجم بازی تنها 19 مگابایت است و نمره بسیار خوب 4.7 را در کافه بازار کسب کرده، ضمنا این بازی به صورت کامل رایگان است.

منتظر چه هستید؟ همین حالا بازی را دانلود کنید و از تجربه دلنشین بلیپ بال لذت ببرید.