سلام به تمام دنبال کنندگان بازیاتو

اجازه بدید این معرفی را یکم متفاوت تر شروع کنم.

از کودکیتان تا به الآن امکان ندارد که با کلمات بازی های متفاوتی انجام نداده باشید .

سر کلاس درس، زنگ های تفریح، جمع دوستان و خانواده و…

حالا باهم می خواهیم نگاهی به یک بازی متفواتی در زمینه کلمات بیاندازیم که ذهن و حافظه شمارا به چالش می کشد .

تا اینجا احتمالا پیش خودتون کنجکاو شدین بفهمید اسم این بازی چی چیه؟

بزارید بگم اسمش همون چی چیه!!!

بازی چی چی از استدیو دونات گیمز یک بازی نو ضحور در این زمینه توانسته است کاربران زیادی را به خود جذب کند که می خواهیم شما دوستان را با آن آشنا سازیم.

بازی حدس تصویر چی چی

بریم ببینیم که حالا این چی چی چیه !!؟

شما بعد ورود به بازی برای اولین بار پیامی برایتان چاپ می شود که روش بازی را برایتان توضیح می دهد که اینجا نیز یکبار به طور کلی برایتان می گوییم که البته آن چنان هم سخت نیست.

بعد از لمس گزینه استارت وارد صفحه بازی می شوید عکسی پیش روی شماست که البته در ابتدا پنهان است و تعدادی حروف زیر عکس وجود دارد .

اگر شما بتوانید از روی حروف اسم عکس را تشخیص دهید که کل امتیاز را می گیرید و اگر نتوانستید با برداشتن هر یک پوشش عکس به اندازه یک امتیاز از امتیاز آن مرحله کسر می شود و شما با دیدن بخش هایی از عکس راحت تر می توانید حدس بزنید که در پشت پوشش چه عکسی وجود دارد .

حتی اگر با دیدن کل عکس نام آن را نتوانستید بگویید می توانید با استفاده از سکه هایی که در اختیار دارید از پلن های کمکی که در کنار عکس وجود دارند بهره ببرید .

گردونه چی چی

برای بدست آوردن سکه نیز می توانید از گردونه شانس استفاده کنید یا از فروشگاه خرید سکه، البته راه های نیز برای دریافت رایگان سکه موجود است. فیلم دیدن دنبال کردن صفحه بازی در شبکه های مجازی و …

بعد از حدس درست هر تصویر نیز به شما سکه داده می شود.

عکس هایی که در بازی گنجانده شده اند دسته بندی خاصی ندارند و متفاوت هستند.

گیم پلی چی چی خیلی ساده و دلنواز است که برای این مدل بازی واقعا مناسب می باشد. سرعت بازی عالی بوده و خیلی راحت شما در بخش های مختلف می توانید جابه جا شوید.

پیشنهاد بازیاتو به شما همراهان عزیز دانلود بازی بوده تا لحظات خوب و سرگرم کننده ای را برای خود فراهم کنید.