محبوبیت بازی های سبک اکشن و بقا در بین کاربران علاقمند به بازی در حال افزایش است و بسیاری از افراد، لذت این سبک بازی را قبلا با PUBG بر روی موبایل تجربه کرده اند. در این پست قصد داریم بازی زیبای Garena Free Fire: Winterlands با کیفیت HD و گیم پلی فوق العاده را به شما معرفی کنیم.

این بازی توسط استودیو بازی سازی ویتنامی 111dots Studio در سبک شوتر سوم شخص، و بر روی هر دو پلتفرم Android و iOS عرضه شده و توانسته به موفقیت های زیادی دست پیدا کند.

در شروع بازی، کاربر درون یک هواپیما قرار گرفته که بر روی منطقه در حال پرواز است. شخص با اختیار خود می تواند در هر مکانی که مدنظرش باشد از آن به بیرون پریده و با هدایت چتر نجات، مکان شروع خود را آزادانه انتخاب کرده و تا هرزمان که تمایل داشته باشد در منطقه امن خود باقی بماند.

سپس، لازم است که به دنبال اسلحه، مهمات، نارنجک، جعبه کمک های اولیه و سایر آیتم های مورد نیاز بگردید تا در مقابل حمله دیگران امکان دفاع از خود و مبارزه را داشته باشید. علاوه بر وجود این موارد در مکان های محتلف در نقشه، پس از نابود کردن دشمن نیز می توانید برخی از آیتم های همراه او را برای خود برداشته و یا از محموله هایی که از هواپیما به پایین انداخته می شود استفاده کنید.

 با انتخاب استراتژی مناسب، برای بقای خود با 49 بازیکن دیگر که همگی به دنبال ازبین بردن سایر رقیبان هستند، بجنگید و با از بین بردن آن ها، به برنده نهایی تبدیل شوید. در این بازی جذاب، برای جابجایی در نقشه گسترده طراحی شده می توانید از وسایل نقلیه مختلف استفاده، و یا حتی آن ها را برای از بین بردن دشمنان نزدیک منفجر کنید!

یکی از ویژگی های جذاب بازی Free Fire، حرکت آزادانه بازیکن است که می تواند بصورت دلخواه مانند یک انسان واقعی به گشت و گذار در مکان های مختلف تقشه پرداخته و محدود به مکان خاصی نباشد. انتخاب نوع اسلحه و سبک مبارزه تماما اختیاری بوده و می توانید با مخفی شدن، تیراندازی با اسلحه خودکار، استتار، استفاده از تفنگ تک تیرانداز، نبرد رودررو با حرکات رزمی، و یا حتی فرار از رقیبان، به تنها هدف خود در این دنیای بی نهایت، یعنی زنده ماندن، دست یابید.

بکش تا کشته نشوی!

همچنین، در این بازی قادر به تیم سازی برای خود هستید تا بتوانید هدف خود را به صورت گروهی ادامه داده و با دوستانتان از آن لذت ببرید. ظرفیت هر تیم، حداکثر 4 نفر بوده و با برقراری ارتباط با سایر افراد از طریق ویژگی ارسال صوت و یا چت، تیم خود را به سمت نابودی سایر گروه ها و برنده شدن هدایت خواهید کرد.

کنترل راحت و طراحی گرافیکی واقع گرایانه و باکیفیت، توجه به جزئیات، گستردگی نقشه بازی و پیاده سازی امکانات مختلف در روند بازی تجربه لذت بخشی از یک بازی موبایلی را در ذهن مخاطبان رقم می زند.

این بازی در سال 2018 با عبور از مرز 7.5 میلیون دانلود برای نسخه Android، توانست به یکی از پرطرفدارترین بازی های موبایل تبدیل شود و جایزه “Best Popular Vote Game” گوگل پلی را از آن خود کند. همچنین در لیست سالانه “بهترین اپلیکیشن های سال” گوگل پلی در 2019 نیز مجددا برنده این عنوان شد. پیش تر این بازی توانسته بود در چهارماهه پایانی سال 2018، رتبه چهارم جهان در بین بازی هایی با بیشترین تعداد دانلود را بر اساس تعداد کل دانلود ها بر روی هر دو پلتفرم iOS و Android کسب کند. این بازی با کسب درآمد ماهانه حدود 19.3 میلیون دلار در ماه دسامبر 2018، به یک موفقیت مالی بزرگ برای شرکت سازنده آن تبدیل شد.