اگر علاقه مند به بازی‌های موبایلی باشید احتمالا با بازی Bowmasters آشنا هستید و این بازی را تجربه کرده‌اید. بازی محبوب و جذابی که طرفداران زیادی دارد و باعث شده توسعه دهندگان دیگری هم به ساخت بازی‌هایی در این سبک روی بیاورند.

از جمله خوش ساخت ترین بازی‌های مشابه این بازی می‌توان به عنوان Tank Stars اشاره کرد که با قابلیت‌های جالب و ویژگی‌های خلاقانه خود توانسته سهمی از بازار را از ان خود کند.

یکی دیگر از عناوینی که از بازی Bowmasters الهام گرفته است و اتفاقا توسط شرکت سازنده بازی اتک استارز یعنی Playgendary Limited که عناوین خوش ساخت دیگری مثل Kick the Buddy هم در کارنامه خود دارد منتشر شده است Hitmasters نام دارد. امروز در بازیاتو قصد معرفی این بازی جذاب و اعتیادآور را داریم.

در ادامه با معرفی Hitmasters همراه ما باشید.

دانلود بازی هیت مسترز

دشمنات رو درو کن

گیم پلی تا حدودی شبیه به بازی بو مسترز (Bowmasters) است اما تفاوت‌های بسیاری هم وجود دارد. شاید نوع شلیک و کاراکترها شبیه به بو مسترز باشند اما ماهیت بازی متفاوت است و شاهد بازی‌ای کاملا متفاوت و نو هستیم.

در Hitmasters شما باید به جای رقابت با دوستانتان یا کاربران دیگر دشمنان خود را که در جایی از محیط بازی هستند بکشید. کشتن آنها می‌تواند از طریق شلیک مستقیم یا استفاده از المان‌های موجود در بازی باشد. به طور مثال شما می‌توانید با نوعی شلیک کاری کنید که گاو صندوق موجود روی آن‌ها بیفتد یا بمب کنارشان را منفجر کنید.

این نوع شلیک‌ها کمی دشوار هستند و نیاز به دقت بیشتری دارند. ضمن اینکه تعدا گلوله‌های شما محدود است و باید با کمترین شلیک بتوانید همه دشمنان را نابود کنید. پس هنگام شلیک کردن به خوبی به محیط و اشیای درونش توجه کنید.

دانلود بازی Hitmasters

اول تمرکز بعد شلیک

با گذشت مراحل کم کم کار شما هم سخت خواهد شد. دشمنان در جاهای سخت‌تری قرار میگیرند. همچنین از جایی به بعد شما باید مراقب کاراکترهایی که باید نجاتشان دهید هم باشید و بدون آسیب زدن به آن‌ها دشمنان خود را بکشید. اگر اشتباها کاراکترهایی که جزو دشمنان نیستند را بکشید شما بازی را خواهید باخت.

بازی گرافیک زیبا و خیره کننده‌ای دارد. حالت‌های مختلفی از بازی هم وجود دارند که در هر کدام باید به شیوه‌ای خاص دشمنان را بکشید. به طور مثال در یکی از این حالت‌ها اسلحه شما به جای شلیک جذب می‌کند و شما باید با جذب اشیا و سپس پرتابشان به سمت دشمنان آنان را از بین ببرید.

قابلیت‌های جالب دیگری هم مثل امکان تغییر سلاح؛ ارتقای سلاح و شخصی سازی کاراکتر اصلی هم در بازی وجود دارند که جذابیت بازی را دو چندان می‌کند. ترکیب گیم پلی جذاب، صدا گذاری و گرافیک خوب عنوانی خوش ساخت به نام هیت مسترز (Hitmasters) است.

جدای از مراحل اصلی مراحلی هم برای جمع کردن جایزه وجود دارند که در نوع خود جذاب هستند و به رگبار بستن دشمنان در این مراحل لذت خاص خود را دارد. همچنین در بعضی مراحل باید با رئیس دشمنان مبارزه کنید که مقاومت بیشتری دارد و باید صدمات بیشتری وارد کنید.

دانلود بازی هیت مسترز بینهایت

Hitmasters مجموعا عنوانی جذاب است که می‌تواند تا ساعت‌ها بدون اینکه چشم از صفحه گوشی خود بردارید شما را مشغول به بازی کند. شاید گیم پلی بازی تا حدودی ساده باشد اما همین گیم نسبتا ساده می‌تواند اعتیادآور باشد و مدت‌ها سبب سرگرمی شما باشد.

هیت مسترز نمره بالای 4 و بیش از 10 میلیون دانلود در گوگل پلی دارد که هر دو عدد نشان دهنده محبوبیت و جذابیت این بازی هستند.

همین حالا می توانید این بازی را دانلود کنید و پا به دنیای جذاب هیت مسترز بگذارید.