تا به امروز بارها و بارها در مورد بازی با کلمات صحبت کرده ایم و بازی‌های زیادی را نیز معرفی و نقد و بررسی کرده ایم. از شورواژه و کلمچین تا بازی‌های موفق تری مثل آمیرزا

تعداد این بازی‌ها بسیار زیاد است و هر روز نیز در حال افزایش هستند. در این بین تنها بازی‌هایی که خلاقانه تر ساخته شده باشند شانسی برای دیده شدن خواهند شد. در غیر این صورت در مدتی کوتاه مانند ده‌ها عنوان دیگر به فراموشی سپرده خواهند شد.

یکی از عناوینی که اخیرا در این سبک منتشر شده دهکده کمات نام دارد. بازی ای که توسط تیمی جوان توسعه داده شده است.

در ادامه با ما همراه باشید تا این عنوان جدید را بررسی کنیم و زیر ذره بین ببریم.

دهکده کلمات

کافی میکس کلماتی

دهکده کلمات در نوع و سبک بازی و گیم پلی چیزی کم ندارد. این بازی از یک نوع گیم پلی بهره نمیبرد بلکه از ترکیب سه بازی با گیم پلی‌های متفاوت تشکیل شده است.

این سه نوع بازی شامل بحدس کلمه؛ بازی زمانی و بازی جدولی است. گیم پلی هر سه نیز روان و جذاب است و میتواند تمام علاقه مندان به بازی‌های کلماتی را راضی کند.

علاوه بر این دهکده کلمات از نظر زمان و تعداد مراحل نیز بازی گسترده ای به حساب می آید و شما در هر سه سبک بازی تعداد مراحل زیادی برای بازی در اختیار دارید. فقط در سبک اول یعنی بازی با حروف بیشتر از 400 مرحله برای بازی وجود دارد.

بازی دهکده کلمات

جدا از بحث گیم پلی دهکده کلمات از نظر رابط کاربری و موسیقی نیز توانسته قابل قبول عمل کند. رابط کاربری بازی ساده و البته زیبا طراحی شده و رنگ ها با هم به خوبی تناسب دارند. موسیقی نیز قابل قبول است.

گرچه سبک طراحی گرافیک بازی کمی تکراری است و توسعه دهندگان میتوانستند صداگذاری حرفه ای تری داشته باشند اما با ایننحال همه چیز راضی کننده است.

سطح سوالات و روند پیش روی بازی نیز مناسب است و میزان هزینه‌ها و سکه دریافتی کاربر نیز متعادل هستند. همچنین میتوانید با دیدن ویدیو سکه دریافت کنید.

دانلود بازی کلمات

با تمام تفاسیر دهکده کلمات را میتوان یک بازی خوب و کاربر پسند دانست. البته گاهی باگ‌ها و مشکلات بازی کاربر را آزار میدهند.

به طور مثال در بعضی مراحل بازی زمانی دو گزینه یکی هستند و اتفاقا گزینه درست هم یکی از این دوست. در اینجا کاربر فقط باید به شانس متکی باشد. یا به طور مثال در بعضی مراحل دو گزینه دقیقا با حروف مشخص شده هستند و بازهم کاربر باید شانسی انتخاب کند.

در صورتی که توسعه دهنده این مشکلات را در نسخه‌های بعدی برطرف کند دهکده کلمات میتواند یکی از عناوین خوب و قوی این سبک باشد.

سه سبک بازی متنوع؛ تعداد مراحل زیاد و گیم پلی طولانی در کنار حجم کم و گرافیک مناسب دلایل کافی ای هستند تا شما بازی را همین الان دانلود کنید.