بعید است که کاربر گوشی‌های اندروید باشید و تا به امروز حداقل یک عنوان بازی با کلمات بازی نکرده باشید. عناوین زیادی در این سبک چون کلمچین و یا Magic Words و ده ها عنوان دیگر

امروز در بازیاتو قصد بررسی یکی دیگر از عناوین این سبک را داریم که توسط استودیو تازه کار و نوپای هزارتو با نام شورواژه ساخته و منتشر شده است.

شورواژه نیز مانند تمام عناوین این سبک سعی دارد با خلاقیت و المان‌های جدید و متفاوت گیم پلی متفاوتی ارائه دهد. برای آشنایی بیشتر با این بازی تازه منتشر شده این مطلب را دنبال کنید.

نکات سوالات رو دریاب

سبک گیم پلی شورواژه تقریبا جدید و متفاوت از دیگر عناوین است. در این بازی نه باید بر اساس تصویری حدس بزنید و نه پرسش متنی خاصی مد نظر است.

شما باید با توجه به جمله و معنای مورد نظر کلمه را حدس بزنید که کار را کمی سخت میکند و در عین حال نیز جذاب و جالب و گاهی همراه با طنز به نظر میرسد.

پاسخ دادن به سوالات نیز مثل دیگر عناوین از طریق پر کردن جاهای خالی با استفاده از حروفی است که در اختیار شما قرار گرفته است.

گرافیک: ساده ولی راحت

در توصیف سبک و نوع گرافیک شورواژه فقط میتوان یک کلمه ذکر کرد: ساده

سادگی گرافیک بازی رابط کاربری راحت و دلنشینی ساخته و کاربر میتواند به سادگی با رابط کاربری بازی ارتباط برقرار کند.

در کنار گرافیک صداگذاری نیز به شکلی ساده انجام شده و در کنار هم توانسته اند بازی مناسبی بسازند. گرچه گرافیک و صداگذاری میتوانست بهتر اجرا شود اما با اینحال رضایت بخش است.

برای پاسخ به هر سوال شما توانایی استفاده از راهنما را نیز دارید. راهنما از طریق نمک که واحد ارزش گذاری بازی است خریداری میشود.

بخش راهنما ضعیف هایی دارد و تنها یک نوع راهنمایی و کمک به کاربر در بازی وجود دارد که آن هم تنها یکی از حروف را نشان میدهد.

هزینه راهنمای بازی نیز به نسبت بالاست و میزان منابعی که در اختیار کاربر قرار داده میشود بسیار کم و نامتناسب با هزینه راهنمایی است.

شورواژه بیش از صد مرحله برای بازی دارد و با توجه به سبک پرسش نسبتا جدید میتواند انتخاب مناسبی برای علاقه مندان به این سبک بازی باشد. از همین صفحه میتوانید بازی را دانلود کنید و به دنیای کلمات شورواژه وارد شوید.