از کودکی تا به اکنون بعد از یاد گیری حروف الفبا به دنبال بازی های گوناگونی بودیم تا از کلمات و حروف، سرگرمی های متفاوتی را برای خود مهیا کنیم.

در این مقاله قصد معرفی بازی ای را داریم که شمارا به دنیای بزرگ کلمات میبرد.

بازی Magic Words ساخته ی استودیو oops و از آن دسته بازی های پازلی و جورکردنی است که باید از حروف به هم ریخته کلمات معنا دار بسازید.

اگر نگاهی به مارکت های اندرویدی مثل کافه بازار بیاندازیم متوجه خواهیم شد که سبک بازی مجیک وردز خوشبختانه به اندازه سبک حدس کلمه بازی هایی همچون آمیرزا، فندق و کلماتیک شلوغ و پر رقیب نیست و می تواند با ارائه یک سرگرمی کامل و لذت بخش به موفقیت های خوبی دست پیدا کند.

بازی magic words

در ابتدا که وارد بازی می شوید کارکتری به نام جغد دانا وجود دارد که شما را راهنمایی می کند، اما از آنجایی که بازی Magic Words  یک بازی آنلاین است قدم اول برای شروع تکمیل کردن اطلاعات پروفایلتان است تا کاربران دیگر شما را بشناسند.

دانلود magic words

برای ویرایش اطلاعات پروفایل، گزینه پروفایل من را انتخاب و علاوه بر امکان تغییر اطلاعات کاربری، اطلاعاتی از میزان سطحی که در آن هستید و همچنین تعداد برد، باخت و تعداد دست های مساوی خود را می توانید مشاهده کنید .

بعد از تکمیل کردن اطلاعات برای شروع بازی، دکمه بازی جدید را تپ بزنید ، در اینجا پنج چالش وجود دارد  که می توانید به دلخواه یکی از آن ها را برگزینید و با حریف شانسی خود وارد رقابت شوید. البته محدودیتی که برای شما وجود دارد این است که هر چالش ورودی دارد که شما باپرداخت میزان سکه مشخص می توانید وارد آن شوید .دانلود بازی magic words

جذابیت بازی در این است که شما با پرداخت مقداری سکه وارد رقابت می شوید و در صورت پیروزی در رقابت دو برابر سکه دریافت می کنید. پس مواظب باشید که سرمایه اولیه‌تان را راحت از دست ندهید.

حال شما وارد رقابت می شوید و متناسب با چالشی که انتخاب کرده اید باید در راند مشخص و زمان مشخص امتیازاتی را کسب کنید یا حتی در چالشی باید از سرعت عمل خود استفاده کنید .

قانون کلی بازی بسیار ساده است. شما مجموعه ای از حروف را در قالب یک جدول می بینید و باید با وصل کردن این حروف به یکدیگر کلمات معنی دار بسازید. گیم پلی بازی مقداری شباهت به بازی شهزاد دارد.

اما این تمام داستان نیست. یادتان نرود که این یک رقابت آنلاین است. در نتیجه باید در زمان محدود بیشترین حدس ممکن را بزنید تا بتوانید از این رقابت سربلند خارج شوید.

نکته دیگر در بازی مربوط به امتیاز هر کلمه است. به این معنا که هرچه کلمه بزرگ تر و پیچیده تر باشد امتیازی که می گیرید نیز بیشتر است. همچنین در صورتی که در بازی به مشکل خوردید می توانید با پرداخت مقداری سکه از کمک استفاده کنید.

magic words

قسمت های دیگری نیز شامل بازی با دوستان، لیگ کلمه دان ها و فروشگاه در این بازی وجود دارد.

همچنین در قسمت بازی با دوستان با سرچ نام کاربری مورد نظر می توانید با یکی از دوستان خود بازی کنید .

در بخش فروشگاه نیز می توانید سکه های بیشتری را با پرداخت هزینه تهیه کنید.

در قست لیگ می توانید وارد لیگ هایی شوید که چند وقت یکبار برگزار می گردد.

دانلود بازی اندرویدی magic words

یکی از قابلیتهای جذاب بازی امکان چت و کل کل با حریف است. البته شما فقط می توانید از تعدادی جمله و ایموجی که به طور پیش فرض قرار داده شده است را استفاده کنید اما با این حال برای بازی کافی به نظر می رسند.

در گیم پلی بازی از رنگ های شاد و چشم گیری استفاده شده و رابط کاربری بازی بسیار آسان و قابل دسترس است .

سرعت بازی تا حد امکان روان و سریع است که این موضوع از کلافگی و سردرگمی کاربر جلو گیری می کند.

از بابت تعداد کاربران بازی نیز خیالتان راحت باشد، همیشه حریفی وجود دارد که با آن به رقابت بپردازید .

در مجموع میتوان گفت Magic Words از آن دسته بازی‌هایی است که در کنار ساده بودن، گیرا نیز هست و می تواند تا مدت‌ها شما را سرگرم کند. علاوه بر این ها، قدرت ذهن شما را نیز افزایش می دهد. اگر علاقه مند به یک رقابت آنلاین جذاب آن هم در سبک کلماتی هستید Magic Words را از دست ندهید.