یکی از بزرگترین لذت‌های بازی‌های ویدیویی ورود به دنیایی است که شاید رویای بسیاری از ما باشد. اینکه بتوانیم در بازی‌های ویدیویی نقش‌هایی که دوستشان داریم را بر عهده بگیریم و کارهایی انجام دهیم که در زندگی واقعی از انجام آن‌ها عاجزیم، بازی‌ها را برایمان تبدیل به تجربه‌ای ارزشمند می‌کند.

بازی‌های ویدیویی مثل پرسیتی به ما اجازه می‌دهند تبدیل به شهرداری با تدبیر شویم یا مانند Gangstar New Orleans ما را به دنیایی آزاد خواهند برد که در آن می‌توانیم آزادانه بگردیم و هیچ محدودیتی نداشته باشیم.

یکی دیگر از نقش‌هایی که برای اکثر ما جذاب است داشتن نقش پلیس است. بسیاری از ما در کودکی رویای تبدیل شدن به یک پلیس فداکار را داشتیم و پلیس شدن جزو اولین شغل‌هایی بود که هر کودکی به آن فکر می‌کرد.

اینجا هم بازی‌های ویدیویی به کمک ما آمدند و به ما اجازه می‌دهند بتوانیم پلیس بودن را تجربه کنیم. بازی‌ای که امروز قصد معرفی و بررسی آن را داریم بازی‌ای با نام کلانتر: ماشین پلیس است که لذت پلیس بودن و یک بازی رانندگی لذت بخش را برایمان به ارمغان می‌آورد. در ادامه با بررسی دقیق این بازی ایرانی با ما همراه باشید

بررسی بازی کلانتر: ماشین پلیس

گرافیک: بیست

کلانتر: ماشین پلیس یک بازی خوش ساخت و کاملا ایرانی است که در بین بازی‌های داخلی اثری خاص و ارزشمند است و سازندگان توانسته‌اند بازی‌ای استاندارد و بسیار با کیفیت تولید کنند که به راحتی توانایی رقابت با برترین بازی‌های داخلی را دارد.

کلانتر: ماشین پلیس همانطور که از اسمش پیداست بازی‌ای در سبک رانندگی و شبیه به آثاری مثل سرعت آنلاین است. اما با این تفاوت که وظیفه شما در این بازی مسابقه یا کارهایی که در اکثر بازی های اتومبیل رانی می‌بینیم و شما در نقش یک پلیس ظاهر خواهید شد و باید ماموریت‌های مختلفی که بر عهده شماست را با موفقیت پشت سر بگذارید.

یکی از نقاط قوت بازی گرافیک بسیار خوب بازی است. با اینکه کلانتر: ماشین پلیس تنها در حدود 200 مگابایت حجم دارد گرافیک بسیار خوب و خیره کننده‌ای دارد و به خوبی می‌تواند انتظارات را برآورده کند.

در کنار گرافیک بسیار خوب و گیم پلی روان بازی به خوبی روی گوشی‌های هوشمند اجرا می‌شود. البته بازی مشکلات فنی جزئی هم دارد و برخی اوقات لودینگ بازی بیش از حد طول می‌کشد اما این مشکلات قابل چشم پوشی هستند. با اینحال بهتر است سازنده در نسخه‌های بعدی بازی را بهینه‌تر کند.

دانلود بازی کلانتر: ماشین پلیس

دشمنانتان قاتلین، سارقین و باجگیرانند

همانطور که گفته شد کلانتر: ماشین پلیس در سبک رانندگی است و تمام مراحل و ماموریت‌های شما با ماشین انجام خواهد شد. ایده بازی تا حدودی ما را یاد بازی معروف و موفق گشت پلیس ۲ میندازد.

نکته‌ای که کلانتر: ماشین پلیس را تبدیل به بازی جذابی کرده انجام ماموریت‌های متفاوت و متنوع است که بازی را از دچار شدن به یکنواختی نجات داده است. شما در بازی باید با سارقین مبارزه کنید و آن‌ها را نابود کنید، باید بدون لو رفتن آن‌ها را تعقیب کنید و از ماشین حمل پول محافظت کنید و مراحلی این چنینی را پشت سربگذارید.

علاوه بر ماموریت‌ها شما می توانید به صورت آزاد هم در بازی مشغول به بازی شوید.

کلانتر: ماشین پلیس امکانات قابل قبولی هم دارد. شما می‌توانید تا چند ثانیه زمان را کند کنید که قابلیت بسیار جالب و در بین بازی‌های داخلی خلاقانه و نو است. همچنین می‌توانید نوع کنترل فرمان را با توجه به راحتی و سلیقه خود انتخاب کنید. حتی گرافیک بازی با توجه به قدرت دستگاه شما قابل تنظیم است.

دانلود بازی ماشینی اندروید

کلانتر: ماشین پلیس امکاناتی که از یک بازی اتومبیل رانی انتظار می‌رود را به طور کامل در خود جای داده. شما در کلانتر: ماشین پلیس می‌توانید خودروی مورد علاقه خود را انتخاب کنید و ماشین‌ها را شخصی سازی کنید و آن‌ها را با رنگ دلخواه و برچسب‌های مورد نظر خود زیباتر کند.

ضعف بزرگ کلانتر: ماشین پلیس نداشتن خودروهای بومی هستند. وجود خودروهای بومی می‌توانست بازی را برای کاربران بسیار جذاب‌تر کند. همچنین در محیط‌های بازی هم خبری از بومی سازی و ایرانی بودن نیست که یک نقطه ضعف برای بازی به حساب می‌آید. در واقع شما به جز زبان فارسی در کلانتر: ماشین پلیس نشانی از ایرانی بودن پیدا نمی‌کنید.

برخی قابلیت‌های دیگر مثل پلاک داشتن ماشین‌ها، داشتن آینه و بازی آنلاین هم می‌توانستند بازی را به عنوانی بهتر تبدیل کنند.

بازی ایرانی اندروید

با همه این تفاسیر کلانتر: ماشین پلیس یک بازی نسبتا کامل و بسیار جذاب است و می تواند با گیم پلی روان و جذاب خود تا ساعت‌ها شما را سرگرم کند. پیشنهاد می‌کنیم اگر علاقه مند به بازی‌های رانندگی هستید حتما این بازی را برای یکبار هم که شده امتحان کنید.

کلانتر: ماشین پلیس در ابتدای مسیر خود قرار دارد و در آینده با آپدیت‌ها و اضافه شدن امکانات جذاب‌تر می‌تواند یکی از برترین بازی‌های رانندگی داخلی باشد.


[تماشا کنید] ویدیوشات بازی کلانتر: ماشین پلیس