عنوان ریسینگ سرعت آنلاین را می‌توانید به عنوان یک تفریح مفرح و ایرانی برای این روزهای گرم تابستانی حساب کنید و در لیست دانلودتان قرار دهید، سبک بازی ماشین سواری را باید یکی از پرطرفدار ترین ژانرهای بازی‌های موبایل دانست؛ این سبک بازی معمولا با گرافیک بسیار مناسبی همراه است و برای کاربران گوشی‌های موبایل با صفحه نمایش بزرگ بسیار دوست داشتنی به نظر می‌رسد.

سرعت آنلاین نمونه بسیار خوبی از سبک ریسینگ محسوب می‌شود. این بازی بسیار زیبا توسط استودیوی نوین گیمز توسعه پیدا کرده و در اختیار کاربران قرار گرفته است.
این عنوان بسیار زیبا، داستان هیجان انگیزی را با خود دارد. بازی سرعت آنلاین بسیار هیجان انگیز است و اگر به‌صورت تک نفره بازی کنید می‌توانید بصورت آفلاین در جاده‌ها از دست پلیس‌ها فرار کنید و با پیروز‌ شدن در ماموریت‌ها و مسابقات مختلف به صدر جدول برسید و اگر هم از بخش تک نفره راضی نبودید می‌توانید با دوستانتان به بخش آنلاین رفته و به صورت همزمان با 3 بازیکن دیگر به بازی کردن بپردازید.

در این بازی زیبا امکان سفارشی سازی ماشین‌ها در بازی فراهم شده است، به گونه ای که می‌توانید با بیش از 40 طراحی بدنه ماشین، 16 باله‌ی متفاوت برای اسپرت کردن ماشین، 16 هود برای اضافه کردن به سقف و کاپوت، عوض کردن رنگ شیشه‌های اصلی و چراغ‌ها و بیش از 16 رینگ از برندهای معروف، اتومبیل خود را شخصی سازی کنید.
این بازی مهیج امکان تیونینگ ماشین‌ها برای نمایش دادن خلاقیت بازیکن فراهم آورده و اجازه می‌دهد خود را با ماشین‌های ایرانی‌ مثل دنا، پارس، 206 و زانتیا به چالش بکشید.
در این بازی زیبا گرافیک اچ دی، صداگذاری مهیج و طراحی سه بعدی بی نظیر برای افزایش هیجان کاربران به وجود آمده که استقبال بی نظیری را در پی داشته است.

قهرمان مسابقه سرعت آنلاین این‌بار ایرانی است، اما جاده قهرمانی به دلیل رقابت‌ها و مودهای جدید، چالش برانگیز است و پیروزی در میدان مسابقه چندان ساده بنظر نمی‌رسد.
شما در این بازی با یک چالش آسان روبرو نیستید و باید با آپگرید نمودن ماشین خود و شخصی سازی آن شانس خود را برای برنده شدن بیشتر کنید و از رقبایتان فاصله بگیرید.
از ویژگی های جالب بازی می‌توان به امکان انتخاب پس زمینه از وسیله نقلیه‌ی دلخواهتان و تنوع قطعات برای تیون کردن خودرو است.

در بازی سرعت آنلاین، کنترل‌های ساده و روان برای رانندگی خودروها در نظرگرفته شده است. انجام شیرین کاری با قهرمانان بازی برای تحت تاثیر قرار دادن طرفداران و جمعیت، ضربه زدن به دیگر خودروها و سبقت گرفتن برای به دست آوردن امتیازات بیشتر، بخش کوچکی از ویژگی‌های این عنوان ریسینگ است.
اگر از طرفداران پرو پا قرص بازی‌های مسابقه‌ای هستید، پیشنهاد میکنیم که این بازی را از دست ندهید، در بخش پنج ترین بازیاتو، بهترین بازی‌های ریسینگ را برای شما معرفی کردیم که می‌توانید آن ها را نیز مشاهده کنید و سپس اقدام به دانلود نمایید.