‏گنگستر نیو اورلینز (Gangstar New Orleans) یک بازی مهیج در سبک اکشن است. این بازی مانند یک چالش جذاب برای گیمرهایی است که علاقه‌ دارند نقش یک خلافکار را بازی کنند.

در بازی‌های جهان باز  (Open World) شما یک محتوای جالب و روایتی هیجان‌انگیز در فضایی بزرگ را تجربه می‌کنید. آزادی عمل و قتل و مسابقه اتومبیل‌رانی در فضای شهر بزرگ نیواورلئان با بیش از یک میلیون نفر جمعیت، تجربه لذت بخشی است که این بازی به شما هدیه می‌دهد.

روایت بازی گنگستر نیو اورلینز حول محور زندگی یک خلافکار شکل گرفته است. خلافکاری که به دنبال تشکیل یک باند بزرگ برای تسخیر شهر نیواورلینز است. طراحی داستان این بازی به گونه‌ای است که بازیکن از انجام آن خسته نمی‌شود. بیش از ده‌ها مرحله اصلی و فرعی متنوع در این بازی وجود دارد که بازیکن را به چالش‌های جدی می‌کشانند.

دانلود رایگان بازی gangster new orleans

بازیکن پس از ورود به بازی یک مرحله آموزشی را پشت‌سر می‌گذارد و پس از انتخاب گانگستر خود او را به هر شکلی می‌خواهد طراحی می‌کند. این بازی شامل مراحل زیادی با نقشه‌های مختلف است و بازیکن با بازی در مراحل اصلی و فرعی، سکه جمع‌آوری می‌کنند این سکه‌ها به بازیکن کمک می‌کنند که بتواند به امکانات موجود در شهر دسترسی داشته باشد، سلاح و مهمات خریداری کند و با افزایش قدرت خود به سمت تسخیر شهر قدم بردارد.

در مراحل اصلی بازی ماموریت بازیکن از بین بردن سایر خلافکاران و رؤسای آن‌ها است، 12 نفر خلافکار که در تمامی نقاط شهر مستقر هستند و تنها با  قتل آن‌ها می‌توان ریاست شهر را به دست گرفت. در این بین پلیس‌ها و مردم شهر با گانگستر مبارزه می‌کنند و به دنبال نجات شهر از دست تبهکاران هستند. بازیکن وظیفه دارد نیروهای امنیتی و مردم مبارز را به قتل برساند و تمامی موانع را از سر راه خود بردارد.

در مراحل فرعی نیز مسابقات زیادی از جمله مسابقات اتومبیل‌رانی و ماموریت‌های کوچک برای قتل و کشتار وجود دارد. مراحل فرعی این بازی از تنوع خوبی برخوردار است و هیجان بالایی دارند. هدف از بازی در مراحل فرعی، افزایش امتیاز و سرگرمی بیشتر است.

در فضای این شهر امکانات بسیار زیادی در اختیار بازیکن قرار می‌گیرد که به وسیله آن‌ها قلمرو و محل زندگی خود را گسترش می‌دهد. پس داستان این بازی تنها در قتل و کشتار و تصرف شهر خلاصه نمی‌شود. بازیکن زمان زیادی از بازی را به ساخت و ساز عمارت خود اختصاص می‌دهد تا اینکه نیروهای باند خود را در آن‌ جا جمع کند.

گرافیک بازی Gangstar New Orleans  بسیار چشم‌نواز است. گرافیک سه ‌بعدی ‏جلوه خاصی به این بازی می‌بخشد، از رنگ‌های چشم‌نواز گرفته تا طراحی محله‌ها، فضای کلی شهر و چهره کاراکترهای منفی، همه و همه بازیکن را شیفته دنیای هیجان انگیز بازی می‌کند.

موسیقی متن این بازی مناسب با فضای دلهره‎‌آور قتل و کشتار تعقیب و گریز است و هیجان بازی را چند برابر کرده است.

بازی مشابهی به نام Miami crime simulator که شباهت زیادی به بازی GTA دارد، در بازیاتو معرفی شده که تجربه ی آن خالی از لطف نیست.

بازی جی تی ای روی موبایل

خصوصیات بازی Gangstar New Orleans‏ در یک نگاه:

  • گرافیک سه بعدی و بسیار زیبای بازی
  • امکان شخصی سازی کاراکترهای بازی
  • گیم‌پلی درگیرکننده
  • ماموریت‌های مختلف و هیجان‌انگیز
  • ده‌ها مرحله فرعی و متنوع در بازی با ماموریت‌های ویژه
  • 12 شخصیت خلافکار با قدرت‌های منحصربفرد
  • مراحل مسابقه‌ای جذاب مانند اتومبیل‌رانی
  • مجموعه سلاح‌ها و اتومبیل‌های متنوع با کاربرد‌های ویژه
  • موسیقی متن مهیج و مناسب یک بازی اکشن