مگر می‌شود اهل بازی‌های ویدیویی باشید و تا به حال عنوان محبوب و قدرتمند جی‌تی‌ای را بازی نکرده باشید. این عنوان جزو برترین و به یادماندنی ترین بازی‌هایی است که بسیاری از ما تا به حال تجربه کرده باشیم.

گرچه نسخه‌ای قدیمی از بازی برای گوشی‌های هوشمند منتشر شده اما شاید به دلایل زیادی دسترسی به این بازی برای بسیاری آسان نباشد. حجم بالا و نیاز به سخت افزار قوی باعث شده بسیاری از تجربه این بازی روی گوشی هوشمند محروم باشند.

در این مطلب از بازیاتو قصد داریم بازی‌ای را به علاقه مندان به بازی ‌GTA معرفی کنیم. بازی‌ای که با حجم پایین‌تر سعی کرده امکان تجربه عنوان محبوب راکستار را برای ما فراهم کند.

با معرفی بازی جذاب Miami crime simulator با ما همراه باشید.

دانلود جی تی ای گوشی

جهان باز را بدر

Miami crime simulator مانند الگوی خود یعنی بازی GTA جهان باز یا اوپن ورد است. به این معنا که شما می‌توانید آزادانه در شهر و نقشه بازی گشت و گذار کنید و به بازی بپردازید.

در بازی شبیه‌سازی جرم در میامی به خوبی قابلیت‌ها و ویژگی‌های بازی GTA گنجانده شده است. از دعوا و درگیری با مردم و پلیس تا ماشین سواری و دزدی که از اصلی ترین ویژگی‌های بازی سرقت بزرگ هستند در Miami crime simulator جای داده شده‌اند.

همچنین بازی مرحله‌ای و داستانی هم در بازی جای داده شده است. Miami crime simulator به خوبی توانسته امکان تجربه یک بازی مناسب را برای کاربران فراهم کند. البته نقشه بازی کمی کوچک است با اینحال محیط‌های متنوعی از ساحل و خیابان گرفته تا ساختمان‌های مختلف در بازی وجود دارند.

دانلود بازی Miami crime simulator

صد مگابایت ناقابل

این بازی شبیه‌سازی که شباهت زیادی به بازی GTA دارد تنها صد مگابایت حجم دارد. در واقع شما می‌توانید با حجمی بسیار مناسب بازی‌ای جذاب با گیم پلی‌ چندگانه و قابلیت‌های متنوع را روی گوشی هوشمند خود داشته باشید. البته مسلما نباید از بازی توقع گرافیک بالا و کنسولی داشته باشید.

شاید Miami crime simulator گرافیک چندان قوی‌ای نداشته باشد اما همچنان جذاب است و جزئیات به خوبی در بازی گنجانده شده. گرافیک ضعف‌هایی دارد اما با توجه به حجم و بهینه بودن بازی کاملا قابل قبول و راضی کننده است.

از دیگر نقاط مثبت بازی می‌توان به وجود تعداد بالا و انواع سلاح‌ها در بازی اشاره کرد. البته شما باید سلاح‌ها را خریداری کنید. قیمت سلاح‌ها نسبتا بالاست و باید مدتی برای به دست آوردن سلاح‌های مناسب تلاش کنید.

البته تا آن زمان کمی در دزدی از دیگران محتاط باشید. اکثر مردم در Miami crime simulator اسلحه دارند و می‌توانند برای شما مشکل ساز باشند. هوش مصنوعی مردم و پلیس‌ها هم به خوبی کار شده و مبارزه با آن‌ها کار آسانی نیست.

جی تی ای برای اندروید

علاوه بر سلاح‌های متنوع شما می‌توانید ماشین مورد علاقه خود را خریداری کرده و آن را به شکل و شمایلی که دوست دارید درآورده و اسپورت کنید. همچنین امکان شخصی سازی و انتخاب لباس دلخواه برای کاراکتر اصلی هم در بازی فراهم شده است.

کنترل و رابط کاربری در بازی هم به خوبی کار شده و شما می‌توانید به کاراکتر خود را کنترل کرده و مشغول به بازی شوید.

نکته قابل توجه در مورد Miami crime simulator این است که این بازی توانسته بیشتر از 10 میلیون دانلود در گوگل پلی داشته باشد. رقمی بسیار بالا و دست نیافتنی که خبر از عنوانی خوش ساخت می‌دهد. همچنین نمره بازی قابل قبول و 4.1 است.

شما هم می توانید تنها با صد مگابایت به کاربران این بازی بپیوندید و از انجام یک بازی جهان باز روی گوشی هوشمند خود لذت ببرید.