با اینکه دنیای ویدیوگیم پیشرفت‌های زیادی داشته‌است و بازی‌های متنوع بسیاری در انواع و اقسام سبک‌ها منتشر شده‌اند اما باز هم انگار در دورهمی‌ها چیزی کم است و همچنان باید به بازی‌های قدیمی و رومیزی برای بازی در جمع دوستانه رجوع کنیم.

همین باعث شده تا بازی‌هایی نظیر سوالپیچ و پانتومیم باز تولید شوند تا بتوانند این نیاز دورهمی‌ها را از بین ببرند و در دورهمی‌ها همراه ما باشند.

بازی‌ای که امروز قصد بررسی آن را داریم یکی دیگر از این دسته بازی‌های مخصوص دورهمی هاست. با این تفاوت که توسعه دهندگان این بازی فکر تنهایی شما هم بوده‌اند از یک تا چهار نفر امکان بازی کردن در این بازی را دارند.

اگر شما هم به دنبال یک سرگرمی مناسب هستید که بتوانید در دورهمی‌هایتان هم از آن استفاده کنید در این مطلب با بررسی بازی جدید و خوش ساخت چارچوری همراه من باشید.

بررسی بازی چارچوری

تنها یا با دوستات

چارچوری یک مجموعه بازی از بازی‌های ساده و سرگرم کننده است که می‌توانید آن‌ها را به صورت انفرادی یا با دوستانتان بازی کنید. البته امکان بازی آنلاین وجود ندارد و تمامی بازیکنان باید با یک دستگاه بازی کنند. این ویژگی تا حدود زیادی شبیه به بازی player games 2 است.

تعداد بازیکنان هر بازی از یک تا چهار بازیکن می‌توانند متغیر باشند. اگر تنها یا کمتر از چهار نفر هم باشید می‌توانید از ربات در بازی خود استفاده کنید تا بازی جذاب‌تری را تجربه کنید. همانطور که گفته شد بازی‌هایی که در چارچوری وجود دارند بازی‌های ساده‌ای شامل منچ، مار و پله، دارت و چنین بازی‌هایی می‌شوند.

تعداد ۸ بازی‌ در حال حاضر در دسترس است اما در آینده و در به روز رسانی‌های بعدی این تعداد اضافه خواهد شد.

گیم پلی بازی هم بسیار ساده و روان است و بازی‌ها به خوبی قابل انجام هستند و از تجربه بازی‌های چارچوری لذت خواهید برد. مشکل فنی خاصی در گیم پلی‌های بازی دیده نمی‌شود اما اینکه بازی امکان جلوگیری از به خواب رفتن دستگاه را ندارد یک نقطه ضعف به حساب می‌آید و سازنده در آینده باید برای رفع این مشکل چاره‌ای بیندیشد.

دانلود بازی چارچوری

در کنار گیم پلی و اجرای فنی که به بهترین شکل انجام شده شاهد رابط کاربری چشم نواز و گرافیک بسیار خوب بازی هم هستیم. بازی گرافیک بسیار جذابی دارد و چشم کاربر از دیدن محیط‌های مختلف بازی خسته نخواهد شد.

چهار کاراکتر جذاب و دوست داشتنی هم در بازی وجود دارند که بازیکنان می‌توانند برای ورود به بازی یکی از آن‌ها را به عنوان کاراکتر خود انتخاب کنند.

در کنار این‌ها سازنده جدول رتبه بندی و امتیازها را هم قرار داده که باعث جذاب‌تر شدن بازی می‌شود و کمی حس رقابت را چاشنی بازی می‌کند. صدا گذاری هم به کمک رابط کاربری و سایر ویژگی‌ها آمده تا بازی جذاب‌تری را شاهد باشیم.

بازی اندروید چند نفره

شما برای هر بار بازی کردن در چارچوری باید میزانی سکه بپردازید و از همین بازی کردن هم می‌توانید به اندازه کافی سکه به دست بیاورید و با چارچوری تا مدت‌ها سرگرم باشید.

حجم بازی بسیار مناسب است و شما با تنها 40 مگابایت می‌توانید مجموعه‌ای با کیفیت از بازی‌ها را برای دوران بیکاری و همچنین دورهمی‌های دوستانه خود داشته باشید. حجم بازی با توجه به تعداد بازی‌ها بسیار پایین و مناسب است.

بازی مدت کوتاهی است توسط استودیو شاه غول منتشر شده، استودیویی که پیس از این بازی نارچین را توسعه و منتشر کرده بود و در آینده حتما شاهد پیشرفت‌های بیشتر بازی خواهیم بود.

پیشنهاد می‌کنم همین حالا بازی را از این صفحه دانلود کنید و با چارچوری همراه با دوستانتان سرگرم شوید و در عین حال با سایر کاربران بازی رقابت کنید و سعی کنید در جدول رتبه بندی جایگاه بهتری پیدا کنید.


معرفی ویدیویی بازی چارچوری