پانتومیم بازی جذاب و ساده‌ای که سال‌هاست باعث سرگرم شدن و گرم شدن دورهمی‌هاست. با تمام پیشرفت‌های تکنولوژی و همه گیر شدن بازی‌های ویدیویی همچنان پانتومیم گزینه مناسبی برای دورهمی هاست و توسط مردم انجام می‌شود.

همین نیاز مخاطبین باعث شده توسعه دهندگان بازی‌ها و نرم افزارهای موبایلی به سمت ایجاد محتوایی ویژه برای این دورهمی‌ها سوق پیدا کنند.

امروز در بازیاتو قصد معرفی بازی دیگری در دسته بندی این نوع بازی‌ها را با اسم پانتومیم باز داریم. بازی‌ای که آمده تا به کاربران کمک کند تا بتوانند تجربه بهتری از پانتومیم داشته باشند. با بررسی دقیق تر و معرفی ویژگی‌های خاص این بازی نسبت به رقبا با ما همراه باشید.

دانلود بازی پانتومیم باز

همانطور که از اسم پانتومیم باز پیداست ما با یک عنوان که امکاناتی برای تجربه بهتر بازی پانتومیم در دورهمی ها فراهم میکند سر و کار داریم. وظیفه این بازی این است که کار و پیچیدگی‌ها را برای کاربران از بین ببرد و به آن‌ها کمک کند تا بهتر و ساده تر به بازی بپردازند.

بازی روند ساده و آسانی دارد و برای تمامی کاربران مناسب است. پانتومیم بازی به شما اجازه ساخت بازی‌هایی با تعداد دور دلخواه می‌دهد.
همچنین شما می‌توانید تعداد تیم‌هایی که در هر بازی هستند را هم مشخص کنید.

قابلیت جالب پانتومیم بازی امکان تغییر و انتخاب دلخواه نام برای گروه‌هاست و شما می‌توانید به سادگی اسم دلخواه خود را برای تیم‌هایتان انتخاب کنید. قابلیتی که در اکثر عناوین مشابه وجود ندارد و سازندگان با استفاده از این ویژگی تفاوتی مثبت را ایجاد کرده‌اند.

دسته بندی های بازی پانتومیم باز

پس از اینکه تنظیمات اصلی بازی را انتخاب کردید و بازی را شروع کردید حالا باید دسته بندی دلخواه خود را انتخاب کنید. پانتومیم باز از نظر دسته بندی کامل و قابل قبول است و تقریبا هر سلیقه‌ای را پوشش می‌دهد. نکته جالب در مورد دسته بندی وجود دسته‌بندی‌هایی برای گویش های محلی است.

هر دسته بندی شامل کلماتی با امتیازهای دو؛چهار و شش است. این امتیازها با سطح کلمات رابطه مستقیم دارند و هرچقدر امتیاز کلمه بیشتر باشد طبیعتا سطح کلمه هم سخت است.

تعداد کلمات مناسب است و سطح کلمات هم به خوبی با امتیازها هم خوانی دارند. همچنین دسته بندی ضرب المثل هم جزو نکات جالب پانتومیم باز است که می‌تواند برگ برنده‌ای برای این عنوان باشد.

مراحل بازی پانتومیم باز

در کنار این‌ها سوال طلایی هم موجود است که به تنهایی سی امتیاز دارد. قاعدتا از سوال طلایی نباید انتظار کلمه آسانی داشته باشید. این گزینه بیشتر مناسب زمانی است که از تیم حریف عقب هستید و نیاز به جبران امتیاز دارید. این امکان جالب می‌تواند به هیجان انگیزتر شدن بازی‌های دورهمی کمک کند.

تا اینجای کار شاید پانتومیم بازی هیچ ویژگی منحصر به فرد و خاصی نداشته باشد. اما صبر کنید. هنوز نکات زیادی در مورد پانتومیم باز مانده که اشاره ای به آن‌ها نکردیم.

یکی از ویژگی‌های خاص وجود گیم پلی جالب و دیگری در کنار بازی اصلی است. این بخش سرعتی نام دارد و کمی با بخش اصلی متفاوت است. دو گیم پلی متفاوت در یک بازی امکانی جالب و خلاقانه است. سازندگان به خوبی این دو گیم پلی را در بازی جای داده‌اند.

سوالات بازی پانتومیم باز

در این بخش به نوبت به تیم‌ها ده کلمه داده می‌شود و آن ها باید در زمانی محدود هر تعداد کلمه که می‌توانند را اجرا کنند. البته اگر کلمه‌ای برایتان سخت بود میتوانید آن را رد کنید.

یکی دیگر از ویژگی‌های جالب و جذاب بازی امکان اضافه کردن کلمه است. شما می‌توانید کلماتی که فکر میکنید مناسب پانتومیم هستند را پیشنهاد بدهید تا به بازی اضافه شوند.

این امکان جالب در پانتومیم باز می‌تواند باعث بهبود و پیشرفت هرچه بیشتر بازی شوند. سازندگان پانتومیم باز با مشارکت کاربران قصد ساخت بازی‌ای بزرگ و مناسب با تعداد کلمات بسیار بالا را دارند که می‌تواند تا مدت‌ها نقل دورهمی های شما باشد. این امکان منحصر به فرد می‌تواند به پانتومیم باز کمک کند تا در سریعترین زمان از رقبای خود پیشی بگیرد.

تصویری از بازی پانتومیم باز

علاوه بر امکانات ذکر شده پانتومیم طراحی گرافیکی مناسبی دارد. رنگ‌ها به درستی انتخاب شده‌اند و رابط کاربری به بهترین شکل پیاده شده و کاربر احساس راحت و خوبی با بازی خواهد داشت.

با همه ویژگی‌های ذکر شده و امکانات جالبی که سازندگان برای این عنوان در نظر گرفته‌اند اما پانتومیم باز از کمبود خلاقیت و ویژگی‌های نو رنج می‌برد. تقریبا تمامی امکانات و ویژگی‌ها در عناوین مشابه وجود دارند و بهتر بود سازندگان چیز‌هایی را اضافه کنند که پیش از این کاربران ندیده بودند.

توسعه دهنده سعی کرده با رابط کاربری ساده‌ای کار را برای کاربران راحت کند و بتواند حس خوبی به کاربر القا کند که در این کار موفق و خوب عمل کرده است

صدا گذاری خوب هم از دیگر ویژگی‌های مثبت پانتومیم باز است. همه این‌ها در کنار هم پانتومیم باز را تبدیل به یک عنوان مناسب و گزینه‌ای خوب برای دورهمی‌ها کرده‌اند.

شما می توانید همین حالا پانتومیم باز را دانلود کنید و تجربه‌ای هیجان انگیز و دلپذیر به دورهمی‌های خود اضافه کنید.


[تماشا کنید] ویدیوشات بازی پانتومیم: