روز به روز به طرفدارهای بازی‌های ویدیویی افزوده می‌شود و هر روز شاهد رشد این صنعت و درآمد بیشتر شرکت‌های بازی سازی هستیم، همین مسئله باعث همکاری‌هایی بین شرکت‌های بازی سازی و شرکت‌های ساخت فیلم شده است.

در سال‌های اخیر ورود بسیاری از شرکت‌های تولید فیلم را به بازار بازی‌های ویدیویی دیده‌ایم که شاید معروف ترین آن‌ها شرکت MARVEL با بازی‌هایی مثل MARVEL Strike Force و Spider-Man Unlimited بوده است. این همکاری‌ها و استفاده از شخصیت‌های معروف و محبوب سینمایی موجب بیشتر دیده شدن این بازی‌ها شده است.

امروز در بازیاتو قصد معرفی یکی دیگر از این بازی‌ها را داریم که برای پیدا کردن جایگاهی مناسب در بازار شلوغ و رقابتی بازی‌های ویدیویی به سراغ یک شخصیت سینمایی رفته اس، با معرفی بازی مبارزه‌ای و هیجان انگیز Bruce Lee: Enter The Game با ما همراه باشید.

دانلود بازی بروس لی برای اندروید

لشکر یک نفره

بعید است کسی Bruce Lee (بروس لی) را نشناسد، Bruce Lee از دوست داشتنی ترین و معروف ترین شخصیت‌های فیلم‌های مبارزه‌ای در زمانش خودش بود و تا امروز هنوز در یادها مانده است؛ وقتی اسم بروس لی در یک اثر باشد باید انتظار یک عنوان مبارزه‌ای و هیجانی را بکشیم.

Bruce Lee: Enter The Game دقیقا همینطور است. یک بازی اکشن و پر از زد و خورد دو بعدی که با گیم پلی‌ای جذاب و سریع می‌تواند بسیاری از علاقه‌مندان به بازی‌های مبارزه‌ای را به خود جذب کند. البته شکل مبارزات شبیه بازی‌هایی مثل Shadow Fight نیست. بلکه در این بازی شما باید با تعداد زیادی از دشمنان مبارزه کنید.

Bruce Lee: Enter The Game یک روند داستانی دارد و شما باید برای نجات و حفظ استاد خود تلاش کنید، در این راه دشمنان بسیاری وجود دارند که شما باید آن‌ها را شکست دهید.

مبارزه و کنترل شخصیت در Bruce Lee: Enter The Game بدون استفاده از کنترلرهای معمول و یا چیزی مثل جوی استیک اتفاق می‌افتد، کنترل شخصیت اصلی یعنی بروس لی با استفاده از لمس کردن صفحه انجام می‌شود. برای اجرای فنون مختلف باید الگوهای خاصی را روی صفحه بکشید و مبارزه کنید. سیستم کنترل بازی در نوع خود جذاب و متفاوت است و سازندگان سعی کرده‌اند خلاقیت خود را نشان دهند.

معرفی بازی Bruce Lee: Enter The Game

علاوه بر مبارزات خاص و هیجان انگیز که در این عنوان وجود دارند تنوع حرکات و فنونی که کاربر می‌تواند استفاده کند و همچنین محیط‌های مختلف از دیگر ویژگی‌های مثبت بازی هستند، ویژگی‌های که در کنار وجود دشمنان مختلف باعث خارج شدن بازی از روند یکنواختی است و کمک می‌کنند کاربر از گیم پلی سریع بازی نهایت لذت را ببرد.

جدای از نکات ذکر شده در Bruce Lee: Enter The Game امکان شخصی سازی شخصیت اصلی (یعنی همان بروس لی) هم امکان پذیر است و می‌توانید لباس و سلاح‌های مختلفی برای بروس لی بخرید و به مبارزه بپردازید.

این لباس‌ها و سلاح‌ها قدرت بروس لی را افزایش می‌دهند و جدای از آن امکان ارتقای بروس لی را هم دارید. قدرت‌های ویژه‌ای هم در بازی وجود دارند که به کاربر کمک زیادی در مبارزات دشوار می‌کنند؛ مراحل بازی هم هر کدام چالش زمانی‌ای دارند که دست یابی به آن کار آسانی نیست.

بازی مبارزه ای اندروید

Bruce Lee: Enter The Game مجموعه‌ای کامل از ویژگی‌هایی است که هر کدام می‌توانند از یک بازی عنوانی جذاب بسازند، این بازی جذاب و هیجان انگیز تنها 90 مگابایت حجم دارد و تا کنون در گوگل پلی بیش از ده میلیون بار دانلود شده است که آمار بسیار مناسبی است و دست یابی به آن تنها از بازی‌های خوش ساختی مثل Bruce Lee: Enter The Game بر می‌آید.

نمره بالای 4.6 این بازی در گوگل پلی از دیگر نشانه‌های خوش ساخت بودن این بازی است، آمار خوب و جذابیت‌های این بازی می‌توانند هرکاربری را به دانلود و تجربه این بازی مجاب کنند و پیشنهاد می‌دهیم شما هم این بازی را از همین صفحه دانلود و با بروس لی در راه مبارزه با دشمنان همراه شوید.