بازی‌های مبارزه‌ای از جمله بازی‌های جذاب و هیجان انگیزی هستند که به خوبی می‌توانند کاربران را جذب کرده و ساعت‌ها مشغول بازی کنند. حالا چه این بازی مثل نبرد زیرخاکی‌‌ها باشد یا با سبکی متفاوت مثل خروس جنگی. زد و خوردهای در هر کدام از این عناوین جذابیت خاص خود را دارد.

اما شاید کمتر بازی موبایلی در این سبک باشد که بتواند واقعا ویژگی‌های یک بازی اکشن و مبارزه‌ای واقعی را داشته باشد و بتواند همان حس بازی‌های کنسولی و پر هزینه را به کاربر القا کند.

می‌توان گفت بازی‌هایی با چنین ویژگی‌ها و گرافیک بالا و در عین حال گیم پلی هیجان انگیز در این سبک برای گوشی‌های هوشمند کمیاب هستند. یکی از بهترین عناوین منتشر شده در این سبک Shadow fight 2 است.

اما شرکت سازنده یعنی NEKKI به این عنوان بسنده نکرده و نسخه جدیدی از این عنوان را با بهبود و پیشرفت‌های کلیدی روانه بازار کرده است. با معرفی نسخه جدید این عنوان یا همان Shadow Fight 3 با ما همراه باشید.

تصویر 1 بازی Shadow Fight 3

گرافیک فرای بازی‌های موبایلی

Shadow Fight 3 از آن دسته بازی‌هاست که با گرافیک خارق العاده خود شما را یاد بازی‌های کنسولی و کامپیوتری می‌سازد. گرافیک چشم نواز و انیمیشن‌های خارق العاده از نقاط قوت و ویژگی‌های بارز این بازی موبایلی هستند.

ساخته جدید NEKKI از همان ابتدا شما را مجذوب خود می‌کند و از ابتدای بازی با پخش یک انیمیشن کوتاه شروعی قوی را رقم می‌زند. بازی از همان ابتدا گرافیک خود را به رخ می‌کشد.

در میان بازی هم به سبک بازی‌های بزرگی مثل مورتال کمبت کات سین‌ها و حرکات آهسته‌ای را میبینیم که به شدت به بیشتر جذاب شدن بازی کمک گرده‌اند. Shadow Fight 3 جزو برترین‌های این دسته از بازی‌ها در بین بازی‌های موبایلی است.

Shadow Fight 3 گرافیک کنسولی را به گوشی هوشمند شما میاورد.

تصویر 2 بازی Shadow Fight 3

سریع و خشن

Shadow Fight 3 علاوه بر گرافیک چشم نوازی که دارد توانسته گیم پلی روان و مناسب و هیجان انگیزی هم داشته باشد. گیم پلی بازی هم چیزی از بازی‌های کنسولی کم ندارد و حس یک بازی خوب و قوی را به شما القا خواهد کرد.

شما می‌توانید به راحتی با کنترل‌های روی صفحه کاراکتر خود را کنترل کنید و ضربه دلخواه را به دشمن خود وارد کنید. همچنین با استفاده از چند کلید میتوانید ضربات ترکیبی جالبی هم بسازید که اصولا در بهترین عناوین این سبک شاهد چنین ویژگی‌هایی هستیم و Shadow Fight 3 به خوبی توانسته این ویژگی را در دل خود جای دهد.

Shadow Fight 3 مراحل داستانی‌ای دارد که به اندازه کافی سرگرم کننده هستند. همچنین امکان بازی آنلاین و چند نفره هم در بازی وجود دارد. در هر دو حالت کار شما چندان آسان نیست و باید سریع و با دقت کار کنید و بهترین ضربه‌ها را به دشمنانتان وارد کنید.

تصویر 3 بازی Shadow Fight 3

در کنار ضربات معمولی و ترکیبی ضربات ویژه هم در بازی وجود دارد که در هر راند از بازی بین یک الی دو بار برای شما قابل استفاده خواهند بود. ایم ضربات بعد از گذشتن مقدار زمانی از مبارزه برای شما در دسترس خواهد بود.

این ویژگی هم جزو آن ویژگی‌های بازی‌های مبارزه‌ای و اکشن است که سازندگان به خوبی در این عنوان جای داده‌اند. از هر نظر در این عنوان نسبت به نسخه قبلی شاهد تغییراتی هستیم.

گرافیک و انیمیشن‌ها بهبود پیدا کرده‌اند و پیشرفت قابل توجهی داشته‌اند. همچنین گیم پلی هم تغییراتی داشته است. اگر پیش از این نسخه قبلی را بازی می‌کردید ممکن است تا مقداری طول بکشد تا بتوانید به گیم پلی جدید عادت کنید و به خوبی با آن ارتباط بگیرید.

تصویر 4 بازی Shadow Fight 3

از ویژگی‌های جالب و مهم اضافه شده به Shadow Fight 3 نوع استفاده از سلاح‌ها در بازی است که به شدت مهم و کاربردی است و اگر بتوانید به درستی از قابلیت‌های سلاح‌ها استفاده کنید به راحتی می‌توانید پیروز بازی باشید.

گرچه این سیستم در نسخه قبلی هم وجود داشت اما در این نسخه پیشرفت قابل توجهی داشته است. همچنین شما امکان ارتقای سلاح و یا استفاده از سلاح‌های جدید را هم دارید.

علاوه بر سلاح لباس و کلاه خود و همچنین مهارت‌های خاصی نیز وجود دارند که قابل استفاده و ارتقا هستند. برای عملکرد بهتر در بازی و به خصوص در بخش آنلاین باید به خوبی کاراکتر خود را ارتقا دهید.

تصویر 4 بازی Shadow Fight 3

مجموعا می‌توان Shadow Fight 3 یک گزینه عالی و مناسب برای علاقه مندان بازی‌های اکشن و مبارزه‌ای دانست. این بازی به خوبی طراحی شده و تجربه یک بازی قوی و خوب را به شما هدیه می‌دهد.

همین حالا بازی را دانلود کنید و از تجربه یک بازی سطح بالا روی گوشی هوشمند خود لذت ببرید.