همه ما با فیلم‌های اکشن خاطره داریم، باهاشون بزرگ شدیم و برخی از ضربات داخل هر فیلم را بارها و بارها در ذهنمان شبیه سازی کرده ایم. در این نقد از بازیاتو قصد داریم به سراغ بازی نبرد زیرخاکی‌ها برویم.

بازی نبرد زیرخاکی ها، ساخته جدید استودیو استارگیمز سازنده بازی نیلو و شیرینی عید است که همانند بازی قبلی رد پایی از سبک جور کردنی در آن دیده می‌شود؛ این بازی ترکیب 2 سبک محبوب در بین بازیکنان موبایلی است که با اضافه شدن چاشنی مبارزه آنلاین، انتظار داریم کاربران زیادی را شیفته خود کند.

در این بازی سعی شده با استفاده از کاراکترهای محبوب و اکشن سینمایی در کنار یک گیم‌پلی نوبتی، تجربه خیلی خوبی به بازیکنان هدیه شود.

بازی رایگان و اکشن نبرد زیرخاکی

گیم پلی بازی به این صورت است که شما به عنوان یک شخصیت مبارز و نوستالژی وارد مبارزه‌ای دو نفره می‌شوید باید سعی کنید با پیدا کردن مهره‌های مشابه و با استفاده توانایی‌های مبارزی که انتخاب کرده اید به حریف ضربه بزنید و این کار را تا زمانی که اورا از پا در نیاورده اید باید ادامه دهید؛ نکته‌ای که این موبارزه را جذاب کرده است، استفاده از یک برد تصویری برابر برای هر دو بازیکن است و اگر شما برای صرفه جویی در وقت کمترین مهره‌های برابر را انتخاب کنید ممکن است حریفتان با یک جور کردن بزرگتر ضربه محلکی را به شما بزند و برتری را از شما بگیرد.

به طور کلی بازی نبرد زیرخاکی ها ترکیبی از سبک‌های جورکردنی(Match 3)، اکشن (Action)، نقش آفرینی (RPG) و نوبتی (Turn Based) به حساب می‌آید.

با ورود به بازی، پس از طی کردن مرحله آموزشی با یک رابطه کاربری فانتزی به همراه یک موزیک آرام ولی انرژی بخش رو به رو خواهید شد؛ شاید صفحه اصلی و منو شباهت زیادی با حالت قرارگیری المان‌ها در کلش رویال داشته باشد اما این یک شباهت مفید محسوب می‌شود چرا که به خوبی توانسته نظم خاصی به نحوه قرار گیری قابلیت‌ها و صفحه‌هات کاربری دهد.

در بخش سمت چپ بازی که زیرخاکی ها نام دارد می‌توانید با استفاده از الماس، کاراکترهای محبوبتان را خریداری کنید و آن‌ها را ارتقا دهید. کاراکترهایی از جمله:

  • قیصر
  • آرنولد
  • فرانکی
  • ناتاشا
  • جمشید آریا (هاشم پور)
  • صمدآقا
  • و…

شما با انتخاب هر شخصیت می‌توانید قدرت‌های ویژه‌اش را شخصی سازی کنید و برای عملکرد بهتر با استفاده از الماس، سطح توانایی‌های او را بالا ببرید.

با کسب پیروزی بیشتر می‌توانید نبرد تن به تن را کنار بگذارید و با سلاح دشمنانتان را از پا در بیاورید.

بازی آنلاین نبرد زیرخاکی ها

از تهران تا لس‌آنجلس، نبرد بی انتهاست

با رفتن به صفحه اصلی که نبرد نام دارد می‌توانید در لوکیشن‌های مختلف مبارزه کنید و حریفانتان را از پا در بیاورید؛ هزینه ورودی و جایزه نهایی هر لوکیشن با سایر لوکیشن‌ها متفاوت است و این سیستم ما را به یاد بازی‌های استودیوی miniclip می‌اندازد و یک ساختار مناسب برای بازی‌های رایگان (f2p) است.

در این صفحه شما می‌توانید با سایر بازیکنان به صورت گروهی چت کنید ولی متاسفانه ارسال پیام به صورت فارسی امکان پذیر نیست و برای هر ارسال 2 الماس از شما کاسته می‌شود.

پس از کسب تعداد مشخصی پیروزی می‌توانید صندوقچه را باز کنید و از جوایزش برای قدرتمندتر شدن استفاده نمایید؛ همچنین هر روز (24 ساعت) با گرداندن گردونه شانس کاملا رایگان الماس هدیه می‌گیرید.

البته اگر نیاز به الماس بیشتر داشته باشید و یا بخواهید تمامی شخصیت‌ها را یه صورت یکجا خریداری کنید می‌توانید به فروشگاه بازی مراجعه کنید.

در هنگام مبارزه با ایموجی‌ها، حستو منتقل کن

بازی نبرد زیر خاکی‌ها، مبارزه‌ای بی حد و مرز

با شروع هر مبارزه شما ممکن است با مبارزی از کالیفورنیا رو به رو شوید و یا ماموریتتان شکست دادن ستاره ای از قلب تهران باشد، چیزی که اهمیت دارد مدیریت زمان، تمرکز و تلاش برای پیروزی است.

استفاده از قدرت ویژه یک نوبت از شما میگیرد و نمی‌توانید هم بلوک پیدا کنید و هم از قدرتتان برای ضربه زدن به حریف استفاده کنید.

قدرت‌های ویژه با پیداکردن بلوک‌های خاص فعال می‌شود و هر بلوک یک ویژگی منحصر به فرد دارد.

بازی اکشن آنلاین نبرد زیرخاکی ها

اگر شما هم عاشق بروسلی هستید و از دیالوگ‌های فردین و قیصر لذت میبرید، پیشنهاد می‌کنیم همین الان بازی رایگان و اکشن نبرد زیرخاکی‌ها را دانلود کنید و در جدول رتبه بندی بازی ثابت کنید چه توانایی‌های خاصی دارید.

این بازی الان امکانات و تنوع بسیار زیادی را توانسته برای ساعت‌ها سرگرمی به بازیکنانش هدیه دهد اما امیدواریم سازندگان بازی امکانات متعدد دیگری مانند تشکیل اتحاد، امکان مبارزه با دوستان و شخصی سازی ظاهر شخصیت‌ها را در آپدیت‌های آتی به بازی اضافه کنند.