بازی مرد عنکبوتی؛ بی نهایت (MARVEL Spider-Man Unlimited) یک بازی در سبک اکشن و دویدنی است. این سبک بازی با شخصیت جلورونده طرفداران زیادی بین رده‌ی سنی 7 تا 14 سال دارد.

البته روند بازی تنها در دویدن شخصیت‌ها خلاصه نمی‌شود و حرکات دیگری مانند: سقوط از ارتفاع، بالا رفتن از دیوار، پیچ‌ و تاب خوردن و جنگیدن با نیروهای شرور بخش دیگری از این بازی هیجان‌انگیز هستند. همین نکات باعث شده است انجام این بازی برای رده‌های سنی بالاتر خسته کننده نباشد. مزیت این بازی لذت از آن بدون نیاز به اینترنت است.

دانلود بازی مرد عنکبوتی

بازی مرد عنکبوتی؛ بی نهایت همانطور که از نام آن مشخص است، داستان مبارزه مردان عنکبوتی مختلف با دشمن و نیروهای خبیث در سراسر دنیا است. در این بازی شما با یک مرد عنکبوتی و یک داستان واحد روبرو نیستید و روند بازی به این شکل است که در هر مرحله از بازی شخصیت‌های متنوع وارد میدان می‌شوند و بازیکن با کاراکترهای مختلفی که هرکدام شخصیت‌پردازی جداگانه‌ای دارند روبرو است.

ماموریت اصلی بازیکن از بین بردن نیروهای دشمن است که به صورت موانع جدی در سر راه مرد عنکبوتی قرار می‌گیرند.

یک گروه شش نفره از مردان شوم وارد میدان نبرد می‌شوند و در تلاش برای تسخیر دنیا هستند. البته تعداد آن‌ها محدود به 6 نفر نیست و در حین بازی در نقاط مختلف در حال تکثیر هستند. وظیفه بازیکن در این بازی تشکیل یک ارتش قوی از مردان عنکبوتی است که هرکدام نیروی منحصربفردی دارند.

از اصلی‌ترین ویژگی‌های این بازی همین تنوع شخصیت‌ها و داستان پردازی‌های گوناگون است که باعث شده است بگوییم این بازی در بین ده‌ها بازی مشابه اسپایدرمن بهترین است.

مردهای عنکبوتی توانایی‌های متفاوت و فوق‌العاده‌ای دارند. از پریدن و سقوط از ارتفاع گرفته تا تار انداختن به بالاترین نقطه از یک ساختمان و سلاح‌های مختلفی که توسط آن‌ها در یک چشم برهم زدن نیروهای شوم را نابود می‌کنند.

این بازی از دو سری ماموریت اصلی و فرعی تشکیل شده است. طراحی بازی‌های کوچک فرعی یک فرصت طلایی برای افزایش امتیاز هستند که بازیکن بتواند رکورد خود را ارتقاء دهد. این بازی‌ها هیچ ارتباطی به روند اصلی داستان ندارند و صرفا برای سرگرمی بیشتر و افزایش امتیاز هستند.

گرافیک بازی کیفیت بسیار بالایی دارد و بازیکن را در دنیای بازی غرق می‌کند. کیفیت بازی مرد عنکبوتی؛ بی نهایت بسیار بالاست و منظره یک انیمیشن جذاب و چشم‌نواز را پیش روی بازیکن قرار می‌دهد. کاراکترهای بازی نقاشی‌های متحرک با رنگ‌های دلنشینی هستند که یک فضای شاد و متفاوت را در این بازی به وجود آورده‌اند به گونه‌ای که بازیکن بدون خستگی بتواند ساعت‌ها بازی کند.

موسیقی متن این بازی متناسب با سبک اکشن آن است و هیجان و جذابیت بیشتری به بازی بخشیده است. علاوه‌ بر این، روی هرکدام از شخصیت‌های داستان صداگذاری با دیالوگ‌های دلنیشینی وجود دارد تا بازیکن بتواند تفاوت شخصیت‌ها را بهتر درک کند.

بازی spider man موبایل

خصوصیات بازی مرد عنکبوتی؛ بی نهایت در یک نگاه:

  • 25 ماموریت مختلف با محیط‌ها و داستان جدید و جذاب
  • گرافیک چشم‌نواز و استفاده از رنگ‌های جذاب در نقاشی شخصیت‌ها
  • صداگذاری فوق‌العاده شخصیت‌ها همراه با دیالوگ‌های زیبا
  • انواع مردان عنکبوتی با قدرت و مزیت‌های منحصربفرد
  • ماجراجویی در پنج محیط مختلف
  • کاراکترهای جذاب و محبوب