بازی MARVEL Strike Force – Squad RPG جزو بازی‌های هیجانی و پر طرفدار در سبک نقش آفرینی و مناسب رده سنی ۱۲ سال به بالا است.

این بازی موبایل توانسته است در رتبه‌های نخست از نظر تعداد دانلود قرار بگیرد و در این مطلب آن را معرفی می‌کنیم.

البته همین ابتدا باید تذکر دهیم این بازی آنلاین است و باید آن را به صورت تک یا چند نفره بازی کنید.

استودیو بازی‌سازی foxnext طراح و ناشر این بازی است و داستان آن در مورد تعدادی از فوق قهرمانان دنیای مارول است که در کنار یکدیگر قصد دارند از زمین در برابر دشمنان دفاع کنند.

ممکن است به یاد فیلم انتقام‌جویان بیافتید و مطمئن باشید همان هیجان را در این بازی تجربه می‌کنید.

از جمله قهرمانان معروف و محبوب داخل بازی می‌توانیم به مرد عنکبوتی، پانیشر، هالک، لوکی کیج، دکتر استرنج، گروت، راکت راکون، الکترا، کاپیتان آمریکا و مرد آهنی اشاره کنیم.

تصویر بازی MARVEL Strike Force

بازی با حمله التیموس به زمین شروع می‌شود که قصد نابودی آن را دارد. نکته جالب این بازی حضور تعدادی از ابرقهرمانان مانند هالک در جبهه دشمن است. برای رفتن به مراحل بالاتر باید دشمنان را یکی پس از دیگری نابود کنید.

بازی MARVEL Strike Force مراحل مختلف و متنوعی دارد و باید در ده‌ها ماموریت با دشمنان زمین رقابت و آن‌ها را نابود کنید. این بازی خارق‌العاده از گرافیک سه بعدی بسیار زیبا ساخته شده است که هر بیننده‌ای را به خود جذب می‌کند.

گیم‌پلی بازی به این شکل است که ابتدا باید یاران خود را از بین قهرمانان و دشمنان آن‌ها انتخاب کنید، یک گروه تشکیل دهید و سپس به جنگ دشمنان زمین روید.

در این بازی پنج نفر از یاران شما باید با پنج نفر از دشمنان مبارزه کنند. باید توجه کنید انتخاب قهرمانان و شرورها برای قوی بودن گروهتان کافی نیست و باید نیروهایتان مرتبا ارتقا پیدا کنند تا بتوانند دشمنان قوی را شکست دهند. در طی گذراندن مراحل بازی تجهیزات و عملکرد ابرقهرمانان و ابرشرورها روز به روز افزایش پیدا می‌کند.

دانلود بازیMARVEL Strike Force

اگر به بازی‌های سبک نقش آفرینی علاقه‌ دارید، به هیچ عنوان این بازی هیجان‌انگیز را از دست ندهید.

خصوصیات بازی MARVEL Strike Force – Squad RPG در یک نگاه:

  • گرافیک سه بعدی و طراحی فوق العاده بازی
  • مراحل متنوع و هیجان‌انگیز
  • متنوع بودن کاراکترهای بازی
  • ارتقاء تجهیزات و عملکرد قهرمانان و دشمن‌ها در مراحل بالاتر
  • قابلیت بازی با دوستان