بازی‌های کلماتی جزوی جدا ناپذیر از بازار بازی‌های موبایلی داخلی شده‌اند. بازی‌هایی که در مدل‌های مختلف عرضه شده‌اند و هرکدام قصد دارند به نحوی جای خود را در این بازار شلوغ پیدا کنند.

اما رقابت در این بازار شلوغ کار آسانی نیست. حتی نزدیک شدن به حکمرانان این سبک بازی‌ها مثل آمیرزا و فندق می‌تواند برای توسعه دهندگان تازه کار هدف رویایی باشد.

امروز در بازیاتو قصد بررسی یک عنوان کلماتی جدید با نام عصر کلمات را داریم. بازی‌ای که با خلاقیت و گیم پلی متفاوت خود سعی در جذب کاربران دارد. با بررسی دقیق این عنوان با ما همراه باشید.

دانلود بازی عصر کلمات

نوآوری از جنس کایا گیمز

عصر کلمات یک بازی کلماتی است که البته فرق اساسی‌ای با دیگر بازی‌های کلماتی دارد. استودیو سازنده یعنی کایا گیمز که اولین تجربه‌های خود در بازار بازی‌های موبایلی تجربه می‌کند به خوبی این تفاوت را رقم زده.

عصر کلمات گیم پلی نسبتا متفاوتی دارد و در واقع مخلوطی از چند گیم پلی متفاوت است. گرچه پیشتر در بازی‌های دیگری مثل بابیلون و دهکده کلمات این ایده گیم پلی چندگانه را دیده بودیم اما در عصر کلمات کمی قضیه متفاوت است.

برعکس سایر بازی‌ها که کاربر نوع گیم پلی را مشخص می‌کرد در عصر کلمات هر مرحله گیم پلی مختص خود را دارد و در یک فصل از بازی گیم پلی‌های متفاوتی را تجربه می‌کنید.

جواب بازی عصر کلمات

بازی سه نوع گیم پلی دارد که هرکدام جذابیت‌های خاص خود را دارند و به خوبی پیاده سازی شده‌اند. گیم پلی‌ها شامل متصل کردن حروف به هم؛ انتخاب حروف و پاسخ به سوالات به سبک جدول‌هاست. این سه گیم پلی تقریبا هر نوع کاربری را راضی می‌کنند.

در هر مرحله امکان استفاده از راهنما هم وجود دارد که با توجه به گیم پلی و مرحله‌ای که در آن هستید قیمت متفاوتی دارد. سطح سوالات بازی هم منطقی و مناسب است و کاربر به خوبی می‌تواند با بازی ارتباط برقرار کند.

از گیم پلی که بگذریم تعداد مراحل هم به اندازه کافی و قابل قبول هستند. بازی شامل فصل‌هایی است و هر فصل تعدادی مرحله در خود جای داده است. پنجاه فصل موجود در عصر کلمات تا مدت‌های زیادی می‌توانند موجبات سرگرمی شما را فراهم کنند.

در پایان هر فصل هم تعدادی سکه به عنوان جایزه به شما داده می شود.

چالش روزانه

یکی از قابلیت‌ها و ویژگی‌های جالب بازی چالش روزانه است. در این بخش شما باز هم با گیم پلی متفاوتی رو به رو هستید. در نتیجه با احتساب این بخش بازی شامل چهار گیم پلی است که در نوع خود امکانی منحصر به فرد و تازه است.

گیم پلی این بخش به این صورت است که تعدادی حروف به هم ریخته به شما نمایش داده می‌شود. همچنین تعدادی گزینه که هر کدام یک کلمه را نشان می‌دهد هم وجود دارند.

شما زمان محدود و کوتاهی دارید که از بین گزینه‌ها کلمه‌ای که با آن حروف به هم ریخته ساخته شده است را انتخاب کنید. این بخش لذت بخش و راه خوبی برای به دست آوردن سکه است.

بازی کلماتی

خودت رو بسنج

جدا از تمام نکات و ویژگی‌های گفته شده بازی جدول رتبه بندی آنلاین هم دارد که با استفاده از آن می‌توانید خودتان را با سایر کاربران مقایسه کنید. این امکان امکانی جذاب است که به تجربه بهتر کاربر کمک شایانی می‌کند.

علاوه بر این‌ها طراحی گرافیکی و رابط کاربری بازی هم به خوبی طراحی شده و کاربر در بازی می‌تواند راحت در بخش‌های مختلف جا به جا شود و به بازی بپردازد.

صدا گذاری بازی اما چندان قوی نیست و جای کار بیشتری داشت. اما در حد راضی کننده و قابل قبولی است و ضعف بزرگی به شمار نمی‌آید.

دیگر امکان جالب بازی در نظر گرفتن جایزه برای کلمات اضافی است. شما با پیدا کردن تعدادی کلمه که جزو جواب‌ها نیستند هم می توانید جایزه و امتیاز بگیرید. همچنین به صورت روزانه در گردونه روزانه هم امکان دریافت جایزه را دارید.

بازی موبایل

وجود چهار گیم پلی متفاوت در بازی که به صورت ترکیبی پیش می روند شاید اولین بار باشد که در بازار بازی‌های کلماتی می‌بینیم. ویژگی‌ای که از عصر کلمات عنوانی خاص و خلاقانه ساخته است. ضمن اینکه شما می توانید این 4 گیم پلی را با حجمی پایین تر از 20 مگابایت که حجم بسیار مناسبی است تجربه کنید.

عصر کلمات در بین کاربران هم خوب عمل کرده و عنوانی محبوب است. این بازی نمره خوب و بالای 4.9 در کافه بازار دریافت به خود اخصاص داده. نمره‌ای که نشان دهنده پتانسیل بازی است و نوید یک عنوان خوش ساخت و متفاوت را به کاربر می‌دهد. این روزها کمتر بازی‌ای را با چنین نمره‌ای در بین بازی‌های کلماتی می‌بینیم.

در مجموع عصر کلمات یک بازی کلماتی جدید؛ خلاقانه و کامل است که می‌تواند بهترین گزینه برای علاقه مندان بازی‌های کلماتی باشد. این بازی پتانسیل زیادی برای تبدیل شدن به یک عنوان قدرتمند دارد. ضنا بازی در حال حاضر در نسخه آزمایشی خود به سر می‌برد و قطعا در آینده شاهد عنوان قدرتمند تری خواهیم بود.

همین حالا عصر کلمات را دانلود کنید و با تنها 16 مگابایت چهار گیم پلی متفاوت و جذاب را تجربه کنید.


[تماشا کنید] معرفی ویدیویی بازی سرگرم کننده‌ی عصر کلمات:


[تماشا کنید] ویدیوشات بازی عصر کلمات: