گوشی‌های هوشمند سال‌هاست همه گیر شده‌اند و کمتر کسی را می شود پیدا کرد که گوشی هوشمند نداشته باشد. همین همه گیری و سیل کاربران که به سمت گوشی‌های هوشمند رفتند باعث ایجاد بازار پررونقی شد.

رفته رفته و با هر روز بیشتر شدن تعداد کاربران گوشی‌های هوشمند شرکت‌های بازی سازی کم کم به سوی بازار بازی‌های موبایلی امدند تا بتوانند از این بازار پر سود استفاده کنند.

حتی شرکت‌های بزرگی مثل کونامی با بازی Pes یا گیم لافت با آسفالت پا به بازار بازی‌های موبایلی گذاشتند. امروز دیگر بازی‌های موبایلی بازی‌های ساده با گرافیک‌های سطح پایین نیستند. بلکه عناوین بزرگ و قدرتمندی برای گوشی‌های موبایل منتشر شده‌اند.

امروز در بازیاتو قصد معرفی بازی تازه منتشر شده Area F2 را داریم که جزو همان عناوین قدرتمند منتشر شده برای گوشی‌های هوشمند است. با معرفی این عنوان تحسین برانگیز با ما همراه باشید.


ویدیو: تریلر بازی Area f2؛ تجربه بازی Rainbow Six Siege برای موبایل


کپی خوش ساخت از ساخته محبوب یوبی سافت

شاید کمتر کسی فکر می‌کرد روزی بتوان بهترین بازی‌های گرافیکی و معروف ترین بازی‌های جهان را روی موبایل هم تجربه کرد. اما حالا به راحتی می‌توانید فیفا و اساسینز کرید را روی گوشی بازی کنید.

امروز تقریبا معروف‌ترین عناوین جهان برای گوشی‌های هوشمند هم در دسترس هستند. Area F2 هم می‌توان جزو همین بازی‌ها دانست. عنوانی که با خود تجربه لذت بخش Rainbow را به کاربران موبایلی هدیه می‌دهد.

تصویر 1 بازی Area F2

البته این عنوان ساخته خود یوبی سافت نیست و می‌شود گفت مسیری که Standoff 2 در بازآفرینی کانتر رفت را پیش گرفته و الحق که خوب هم عمل کرده است. این بازی در مدت کوتاه انتشار جهانی خود توانسته بیش از یک میلیون کاربر در گوگل پلی جذب کند و همچنین نمره بالای 4 را داشته باشد.

تقریبا هر آنچه در بازی Rainbow six siege می‌بینید در این بازی هم جای داده شده است. شاید اغراق نباشد اگر بگوییم گرافیک به همان اندازه خوب است و گیم پلی هم به همان اندازه هیجان انگیز. شما در Area F2 با یک بازی خوش ساخت و با کیفیت سر و کار دارید.

بازی کاملا آنلاین است و شما با کاربرهای واقعی بازی خواهید کرد. همانطور که ذکر شد گیم پلی بازی کاملا مثل Rainbow است و کاربران در دو گروه با هم رقابت خواهند کرد.

انیمیشن‌ها، حرکات منحصر به فرد و گیم پلی جذاب و نو در بین بازی‌های موبایلی همه از ویژگی‌های این عنوان خوش ساخت هستند.

تصویر 2 بازی Area F2

هر بازی شامل چند راند است و تیمی که بتواند در ۳ راند به پیروزی برسد برنده بازی خواهد بود. کار تیمی در بازی بسیار مهم است و سازندگان برای بهتر شدن کار تیمی امکان گفتگوی صوتی را در بازی جای داده‌اند.

قبل از شروع هر بازی شما می‌توانید به مدت محدود نقشه بازی را به وسیله ماشین کنترلی خود بررسی کنید تا بهتر بتوانید به بازی بپردازید. امکانات ویژه‌ای هم در بازی وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به امکان استفاده از سیم خاردار برای جلوگیری از ورود دشمنان اشاره کرد.

تصویر 3 بازی Area F2

کولاک استودیوی تازه وارد

بازی از نظر انتخاب و نوع اسلحه هم به خوبی جوابگوی کاربران است و می‌توانید اسلحه مورد علاقه خود را انتخاب کنید و با آن به بازی بپردازید. جدای از اسلحه نارنجک و دیگر سلاح‌ها هم در بازی وجود دارند. همچنین حالت‌های بازی متفاوتی هم در بازی وجود دارد.

از جذابیت‌ها و دیگر ویژگی‌های جالب بازی میتوان به بالا رفتن از ساختان‌ها و ورود به ساختمان‌ها از پنجره‌ها اشاره کرد. ویژگی‌‌ای که به بهترین شکل کار شده و هیجان زیادی به بازی می‌بخشد.

علاوه بر این‌ها می‌توانید کاراکتر مورد علاقه خود را هم انتخاب کنید. هرکدام از کاراکترها ویژگی‌های خاص خود را دارند و در شرایط مختلف مناسب هستند.

تصویر 4 بازی Area F2

شما در بازی باید دقت، سرعت و مهارت را همزمان به کار ببرید تا بتوانید پیروز بازی شوید. بازی به تاکتیک خاصی نیاز دارد و شاید بیشتر مناسب گیمرهای حرفه‌ای باشد.

استودیو تازه کار Qookka Games که برای اولین بازی توسعه بازی Area F2 آن هم با الگو برداری از بازی مطرحی مثل بازی رینبو پیش گرفته به خوبی در این کار موفق بوده. بازی به شدت قوی و شبیه به Rainbow 6 Siege کار شده و تمام ویژگی‌های بازی اصلی را میتوان در این عنوان هم پیدا کرد.

شما می توانید بدون هیچ مشکی در Area F2 به بازی مشغول شوید و هیچ مشکلی از نظر اتصال به سرور وجود ندارد. سرورهای بازی سرعت مناسبی دارند و خبری هم از تحریم نیست.

تصویر 5 بازی Area F2

همچنین Area F2 از آن دسته عناوینی است که می توان به رایگان و بدون پرداخت پول بازی کرد و باز هم از آن لذت برد.

به جد میتوان Area F2 یکی از برترین‌های شوتر برای موبایل و حتی اولین در سبک شوتر تاکتیکی دانست. Area F2 می‌تواند رقیبی جدی برای ساخته اکتیویژن یعنی بازی کال آف دیوتی باشد.

این بازی برای تمام علاقه مندان Rainbow و بازی‌های شوتر گزینه مناسبی است و می‌تواند تمام کاربران این بازی را راضی کند. همچنین پیشنهاد مناسبی برای علاقه مندان به بازی‌های شوتر است.

پیشنهاد می‌کنم همین حالا این بازی را دانلود کنید و بازی R6 را روی گوشی تجربه کنید.


ویدیو: گیم پلی بازی موبایلی Area f2؛ بازی رینبو سیکس سیج برای اندروید و آی او اس