سوپرسل بازی جدیدی با نام Brawl Stars (برول استارز) یا بازی جنگ ستارگان را تولید کرده و هم اکنون نسخه آی او اسی آن در کانادا منتشر شده است. در این مقاله قصد داریم به معرفی بازی Brawl Stars (برول استارز) یا بازی جنگ ستارگان شرکت سوپرسل بپردازیم. با بازیاتو همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با بازی جنگ ستارگان یا Brawl Stars (برول استارز)

شرکت سوپرسل (Supercell) همان شرکتی است که بازی های پرطرفداری مثل کلش اف کلنز (Clash of Clans)، کلش رویال (Clash Royale) و چند بازی دیگر را برای گوشی های هوشمند عرضه کرده و نشان داده که توان بالایی در طراحی بازی های موبایل اعتیادآور دارد. حال جدیدترین بازی این شرکت با نام برول استارز (Brawl Stars) یا جنگ ستارگان طراحی و قرار است به زودی در سراسر دنیا عرضه شود.

بازی جدید سوپر سل

معرفی گیم پلی و سبک بازی Brawl Stars (برول استارز) یا جنگ ستارگان

سوپرسل همیشه سعی می‌کند تا بازی های خود را با حالتی کارتونی طراحی کند. Brawl Stars (برول استارز) یا جنگ ستارگان هم از این موضوع مستثنا نیست. این بازی از گرافیک مینیمالیستی بهره می‌برد که شاید در مقایسه با بازی هایی مثل کلش رویال (Clash Royale) ضعیف‌تر باشد، اما گیم پلی آن بسیار جذاب خواهد بود.

بازی Brawl Stars (برول استارز) یک بازی آنلاین چند نفره و با سبک تیراندازی و استراتژیک است. در بازی دو تیم سه نفره با یکدیگر رقابت می‌کنند، بنابراین برخلاف بازی کلش رویال (Clash Royale) در بازی جنگ ستارگان شاهد درگیری همزمان 6 گیمر خواهیم بود. هر یک از گیمرها باید یک شخصیت کارتونی را برای خود انتخاب کنند. هر یک از شخصیت هایی که انتخاب می‌شوند قابلیت های و سبک مبارزه اختصاصی خود را دارند. برای مثال کاراکتری تحت عنوان داینامیک (Dynamike) در بازی وجود دارد که به پرتاب کننده دینامیت است یا شخصی دیگری با عنوان شلی (Shelly) از یک تفنگ شاتگان برای اتک دادن به دشمن استفاده می‌کند.

بنابراین هر یک از سه عضو دو تیم قادر خواهند بود تا از کاراکتر مورد نظرشان برای شرکت در بازی Brawl Stars (برول استارز) یا بازی جنگ ستارگان استفاده کنند. ظاهر این کاراکتر ها در ادامه بازی و با صرف اکسیر توسط گیمر قابل ارتقاء خواهند بود. پس احتمالا هر یک از گیمر ها به کاراکترهای خاصی وابسته می‌شوند و با توجه به سلیقه خود آن ر ا ارتقاء خواهند داد. بازی جنگ ستارگان شامل 4 مود مختلف می‌شود و دو تیم سه نفره باید در این مود ها به رقابت با یکدیگر بپردازند. که در ادامه این 4 مورد را خدمتتان معرفی می‌کنیم.

Brawl Stars

معرفی مود های بازی برول استارز (Brawl Stars) یا جنگ ستارگان سوپرسل

مودهایی که در بازی جنگ ستارگان یا Brawl Stars ارائه شده‌اند به شرح زیر هستند:

  • مود باونتی (Bounty): این مود مفهوم نام بازی را در بر می‌گیرد! در این مود هدف هر یک از دو تیم جمع‌ آوری ستاره خواهد بود. به بیان دیگر در این مورد جنگی برای جمع آوری ستاره های بیشتر توسط هر یک از دو تیم بر پا می‌شود. برنده این مود تیمی خواهد بود که علیرغم خسارت هایی متحمل شده، بتواند ستاره های بیشتری را جمع کند.

  • مود اسمش اند گرب (Smash & Grab): این مود یکی از جالب‌ترین مود های بازی Brawl Stars (برول استارز) یا بازی جنگ ستارگان است. در این مود هر یک از دو تیم باید سعی کنند تا کریستال های موجود در وسط مپ را جمع کنند. هر تیمی که تعداد کریستال های جمع آوری شده او به 10 عدد برسد باید برای مدت زمان مشخصی از این کریستال ها محافظت نماید تا برنده بازی محسوب شود. در این بازه زمانی تیم دشمن باید سعی کند از هر طریقی بار دیگر کریستال های تیم حریف را از چنگ او خارج کند.

  • مود هایست (Heist): در این مود باید تمرکز ویژه‌ای بر روی حفظ منابع صورت گیرد، چرا که قانون این مود به گونه ‌ای است که هر یک از دو تیم باید تلاش کنند منابع بیشتری از تیم حریف را غارت نمایند.

  • مود شوداون (Showdown): این مود با مودهای دیگر بازی جنگ ستارگان یا برول استارز (Brawl Stars) تفاوت دارد. در این مود ده گیمر در یک مپ منحصر به فرد که به مرور زمان از اندازه آن کم می‌شود به رقابت با یکدیگر می‌پردازند. هر یک از این گیمر ها باید تلاش کنند تا ضمن آسیب رساندن به دشمن از جان خود حافظت نمایند. کاراکتری که در آخر باقی بماند، برنده این بازی خواهد بود.

پس به طور مختصر با مود های مختلف بازی Brawl Stars (برول استارز) یا همان بازی جنگ ستارگان سوپرسل آشنا شدید. هر یک از مود های این بازی شامل جزئیات خاصی هم می‌شوند که فعلا از اشاره به آن‌ها صرف نظر می‌کنیم.

اما حتما این سوال در ذهنتان ایجاد شده که چه زمانی قادر به دانلود بازی جنگ ستارگان یا همان Brawl Stars سوپرسل خواهید بود؟ در حال حاضر فقط نسخه آی او اسی این بازی در کشور کانادا منتشر شده است. متاسفانه هنوز هیچ نسخه اندرویدی از بازی ارائه نشده، اما مطمئن هستیم که در آینده نزدیک شاهد انتشار رسمی و جهانی بازی Brawl Stars (برول استارز) یا بازی جنگ ستارگان خواهیم بود.

متاسفانه در برخی سایت ها فایل های APK با عنوان این بازی منتشر شده‌اند که به هیچ وجه مربوط به این بازی نمی‌شوند. اگر شما هم با سایت های این چنینی مواجه شدید، بدانید که فایل ارائه شده جعلی بوده و احتمالا گوشی یا تبلت شما را دچار اختلال می‌کند. پس به هیچ وجه از این منابع برای دانلود بازی جنگ ستارگان یا Brawl Stars (برول استارز) استفاده نکنید. به محض اینکه نسخه رسمی این بازی برای اندروید منتشر شود، ما لینک دانلود رسمی آن را در انتهای همین پست ضمیمه خواهیم کرد.

جمع بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی و بررسی مختصر بازی Brawl Stars یا جنگ ستارگان شرکت سوپرسل پرداختیم.

آیا شما هم معتقدید که Brawl Stars می تواند موفقیت های کلش آو کلنز یا کلش رویال را تکرار کند؟