حتی اگر بتلفیش را پیش از این بازی نکرده باشید قطعا بازی‌های فندق و سماور را تجربه کرده‌اید، بازی‌های ایرانی باکیفیتی از استودیوی پلاس ناین گیمز که به خوبی می‌توانند بازیکنان موبایلی را سرگرم کنند؛ در این نقد و بررسی قصد داریم به سراغ تازه‌ترین ساخته این استودیو به نام بازی زیردریایی جنگی برویم، یک بازی موبایلی جذاب و اعتیادآور که می‌توانید آن را در هر جایی که نیاز به هیجان داشتید تجربه کنید.

بیست‌هزار فرسنگ زیر دریا

بازی زیر دریایی جنگی در دنیای بتلفیش روایت می‌شود و داستان زیردریایی بد شانسی است که در اعماق دریا بین موجودات عجیب و متنوعی گیر افتاده و باید با نابودی آن‌ها، تجهیزات خود را تقویت کند و برای رو در رویی با ناشناخته‌هایی که انتظارش را می‌کشند آماده شود.

گیم پلی بازی، از پیچیدگی خاصی برخوردار نیست و همه چیز با نگه‌داشتن انگشت روی صفحه گوشی شروع می‌شود؛ بازیکنان می‌توانند به سادگی این بازی را تنها با یک دست تجربه کنند. برای موفقیت در این بازی شما باید به سمت موجودات شلیک کنید و نگذارید به بدنه زیر دریایی برخورد کنند، برای شلیک و پیشروی بهتر باید سلاح‌های خود را ارتقا دهید؛ به همین سادگی.

بازی بتلفیش زیر دریایی

بتلفیش جدید، متنوع و اعتیاد آور

زیر دریایی جنگی بر خلاف سادگی در گیم‌پلی، از تنوع بالایی در طراحی بهره‌مند است که نشان‌دهنده تجربه بالای سازنده در فرایند توسعه بازی بوده:

 • تنوع زیاد گونه‌های دشمنان
 • امکان ارتقا زیردریایی و کسب درآمد
  افزایش تعداد و قدرت شلیک در قسمت زیردریایی و ارتقا ارزش سکه و جایزه روزانه در بخش کسب درآمد
 • تقویت قدرت سلاح‌ها
  تغییر ظاهر اسلحه‌ها با توجه به سطح بازیکن، امکان تقویت استحکام و توانایی
 • دستاورد و چالش‌های متعدد
  دستاورد‌ها با توجه به پیشرقت در بازی و کشف موجودات جدید به دست می‌آیند و چالش‌ها به صورت روزانه بروزرسانی می‌شوند.
 • جایزه روزانه و لحظه‌ای
  با مراجعه روزانه به بازی می‌توانید الماس و سکه رایگان بدست بیاورید و یا حضور در بازی می‌توانید سکه استخراج کنید و بازی را ارتقا دهید.
 • سیستم انرژی و گردونه شانس
  با پایان هر مرحله می‌توانید گردونه شانس بازی را بگردانید و شانس خود را برای دریافت جایزه باارزش‌تر امتحان کنید و همچنین سیستم انرژی به شما کمک می‌کند کمتر غرق فضای بازی شوید و علاوه بر جنگ به فکر ارتقا هم باشید.

یک تجربه بی‌انتها زیر دریا

بازی زیردریایی جنگی همانند خیلی از بازی‌های هایپر کژوال دیگری که می‌شناسید به شدت اعتیاد آور است و با حس خوبی که از پیروزی‌ها به دست می‌آورید و تجربه‌هایی که از شکست‌ها کسب می‌کنید می‌توانید ساعت‌ها بدون محدودیت سرگرم شوید و پیشرفت کنید؛ خبر خوب برای بازیکنان بازی این است که تعداد مراحل بازی آنقدر زیاد است که احتمالا هیچ‌وقت به پایان نمی‌رسد و شما با نصب این بازی به گنجینه بی‌پایانی از هیجان دست پیدا خواهید کرد.

دانلود بازی زیردریایی

اگر کمی خوره بازی‌‌های این چنینی باشید ممکن است شباهت‌هایی بین زیردریایی جنگی و بازی Ball Blast (ساخته VooDoo) پیدا کنید ولی جالب است بدانید بازی جدید پلاس ناین گیمز نه تنها در برخی از جزئیات چیزی از بال بلست کم ندارد، بلکه با تنوع و تعدد المان‌هایی که دارد توانسته تجربه جذاب تری را برای بازیکنان موبایلی به وجود آورد، همچنین جالب است بدانید بازی زیردریای جنگی علاوه بر زبان فارسی از انگلیسی هم پشتیبانی می‌کند و می‌تواند در آینده نه چندان دور، به یک سرگرمی جهانی در مارکت‌های بین‌المللی تبدیل شوید.

بازی زیردریایی جنگی برای iOS

با توجه به این که بازی به تازگی برای اندروید منتشر شده و همچنان در حال توسعه است فعلا خبری از انتشار نسخه iOS بازی برای آیفونی‌ها و آی‌پددار ها نیست ولی با توجه به سابقه و تجربه سازنده در انتشار نسخه ios بازی سماور و فندق می‌توان انتظار داشت پس از اتمام فرایند توسعه، این بازی نیز در دسترس اپلی‌ها نیز قرار بگیرد.

تجربه کنیم یا نه؟

به این اشاره کردیم که بازی هنوز در حال توسعه است، آیا باید برای تجربه بازی صبر کنیم؟

حتما بازی را تجربه کنید، شما همین الان می‌توانید بازی زیردریایی جنگی را از بازار دانلود کنید و حسابی لذت ببرید و در حال توسعه بودن نوید بخش رفع شدن مشکلات احتمالی و اضافه شدن سلاح‌ها و دشمنان متنوع‌تری به بازی خواهد بود که کمک می‌کند بازی همیشه برای شما تازه و جذاب باقی بماند.

پس وقت را تلف نکنید و همین الان بازی زیردریایی جنگی را دانلود کنید و اکتشاف در اعماق دریا را شروع کنید.


[تماشا کنید] ویدیوشات بازی زیردریایی جنگی