سرگرمی با بازی‎های موبایل یکی از راه‎‏های وقت‎گذرانی است و بازی Ball Blast دقیقا چنین امکانی را برای شما فراهم می‎کند که علت آن یک گیم‎پلی درگیرکننده، اعتیادآور و طراحی گرافیکی رنگارنگ است.

میل به کسب رکوردهای بالاتر در هر بازیکنی وجود دارد و بازی‎های سبک آرکید و بدون انتها این قدرت را دارند بازیکنان خود را ساعت‎ها و روزها مشغول کنند.

بازی Ball Blast (انفجار توپ) توسط استودیو بازی‎سازی Voodoo ساخته شده است و از جمله همین بازی‎ها به شمار می‎رود. از جمله سایر بازی‎های این استودیو موفق می‎توانیم به Roller Splat اشاره کنیم و حالا آن‎ها تصمیم به استفاده از ایده تیراندازی دوبعدی گرفته‎اند.

این بازی رایگان است ولی تبلیغات درون برنامه‎ای دارد، البته می‎توانید از بخش تنظیمات حریم خصوصی آن‎ها را خاموش کنید تا حواس شما زمان ترکاندن بلوک‎های رنگی پرت نشود.

گیم‎پلی بازی انفجار توپ، بسیار ساده ولی چالش‎برانگیز است. در پایین نمایشگر دستگاه بازیکنان وسیله‎ای به عنوان مثال مانند یک توپ جنگی دیده می‎شود که باید به کمک آن بلوک‎هایی که از دو سمت صفحه به سمت زمین می‎آیند را با شلیک خود بترکانند.

برای شلیک کافی است تنها صفحه را لمس کنید و کشیدن انگشت به دو طرف باعث جا خالی دادن از زیر بلوک‎‎هایی می‎شود که پایین می‎افتند و در ثبت رکورد بالاتر نقش موثری دارد.

بازی انفجار توپ

ترکاندن بلوک‎ها برای بازیکن پاداشی به شکل چند سکه به همراه دارد که به وسیله آن می‎تواند وسیله شلیک خود در بازی را ارتقاء دهد. استفاده از سکه‎ها برای 4 کار مختلف می‎تواند باشد یعنی بالا بردن سرعت یا قدرت شلیک، مقدار سکه دریافتی و درآمد‎های آفلاین.

طراحان بازی علاوه بر بلوک‎هایی که باید بترکانید چند بلوک با علامت سوال وارد بازی می‎کنند که ترکاندن آن‎ها پاداشی مانند توپ جنگی یا سکه فراوان به همراه خواهد داشت.

جذابیت بازی به موارد بالا ختم نمی‎شود چون پس از تکمیل چند مرحله باید با یک باس مبارزه کنید که در بالا بردن رکورد شما بسیار موثر است.

همچنین می‎توانید با جمع‎آوری الماس‎ها تعداد جان‎های خود در بازی را افزایش دهید و مواردی مانند دیدن ویدئوهای تبلیغاتی و باز کردن صندوق‎های روزانه نیز باعث کسب سکه و الماس می‎شود.

از لحاظ طراحی بازی و همچنین تنوع مراحل مختلف بازی Ball Blast هیچ کم و کاستی ندارد و یک تجربه بصری رنگارنگ و متفاوت به همراه می‎آورد. بازیکن پس از تکمیل مراحل مختلف با چالش‎ها و محیط‎های جدید روبرو می‎شود.

از جمله محیط‎های گوناگون بازی می‎توانیم به پل رنگین‎کمان یا کره ماه اشاره کنیم که به کمک وسایلی مانند سفینه فضایی یا یک تانک جنگی باید بلوک‎ها را بترکانید.

اگر طرفدار بازی‎های آرکید و بدون انتها هستید، بازی Ball Blast را در فهرست اولویت‎های خود قرار دهید.

بازی ball blast

خصوصیات بازی Ball Blast در یک نگاه:

  • مراحل متعدد و جذاب
  • گرافیک عالی و رنگارنگ
  • استفاده از افکت‎های صوتی هیجان‎انگیز
  • کنترل ساده و راحت بازی
  • دارای مراحل بی انتها
  • گیم‎پلی اعتیادآور و کنترل راحت