تا به امروز بازی‌های تفننی زیادی توانسته‌اند موج جدیدی را به بازار بازی‌های ویدیویی وارد کنند و مورد توجه میلیون‌ها کاربر قرار بگیرند. از جمله این بازی‌ها می‌توان به عناوین Stack و Subway Surfers کرد که در زمان انتشار خود توانستند همه گیر شوند. موفقیت همین بازی‌ها باعث شده بسیاری از شرکت‌های دیگر با الهام گیری از این عناوین موفق و سوداور بازی‌هایی مشابه را بسازند و در بازار عرضه کنند.

اما بازی‌های دیگری هم هستند که به دور از جنجال‌های بازار و آرام آرام موفقیت را تجربه می‌کنند. این بازی‌ها به جای پیروی و الگو برداری از بازی‌های موفق بازار ایده خلاقانه مختص خود را دارند.

بازی جذاب و دوست داشتنی Walk Master‏ که در این مطلب قصد معرفی آن را داریم یکی از همین بازی‌های خلاقانه است که با ایده نو و گیم پلی جذاب خود می‌تواند به خوبی هر کاربری را مجذوب خود کند. اگر قصد آشنایی بیشتر با این بازی را دارید تا انتهای این مطلب با من همراه باشید.

معرفی بازی Walk Master

هنر قدم زنی

در Walk Master‏ همه چیز به قدم‌هایی که بر میدارید بستگی دارد. شما کنترل کاراکتری را در دست دارید که روی دو چوب بلند ایستاده و باید با استفاده از این چوب‌ها گام‌هایی بردارد و مسیری که در مقابلش است را به اتمام برساند. قدم‌های این کاراکتر با توجه به لمس شما روی صفحه برداشته می‌شود.

گیم پلی بازی انقدری که به نظر می‌رسد ساده نیست. در راه شما موانع و پستی و بلندی‌های زیادی وجود دارد که موجب بر هم خوردن تعادل کاراکتر شما خواهد شد. برخی از موانع هم متحرک هستند و حتی جنس زمین هم بر علیه شماست شما گاهی باید روی یخ قدم بردارید.

موانع بسیار متنوع باعث شدند همین گیم پلی ساده هیجان خاصی پیدا کند و بتوانید ساعت‌ها با بازی سرگرم شوید. ایده خلاقانه Walk Master‏ نقطه قوت بزرگ بازی است و گیم پلی مشابه این بازی را پیش از این کمتر دیده‌ایم و همین باعث شده بازی برای کاربران تازگی و جذابیت به خصوصی داشته باشد.

دانلود بازی Walk Master

قدم‌های اعتیاد آور

جدای از گیم پلی خلاقانه و جذاب بازی توسعه دهندگان طراحی گرافیک بسیار خوبی هم برای بازی در نظر گرفته‌اند و محیط و کاراکترهای بازی بسیار دوست داشتنی و چشم نواز هستند و هماهنگی بسیاری خوبی با هم دارند.

از دیگر ویژگی‌های مثبت بازی که سازندگان بازی در نظر گرفته‌اند امکان شخصی سازی کاراکترهاست. شما می‌توانید کاراکترهای جدید بخرید، برای آن‌ها کلاه و.. تهیه کنید و کاراکتر خود را به شکلی که دوست دارید در بیاورید.

Walk Master‏ با اینکه گیم پلی ساده‌ای دارد اما از آن دست بازی‌هاست که می‌تواند شما را معتاد خود کند و دل کندن از بازی برای شما آسان نخواهد بود. کافی است چند مرحله ابتدایی بازی را پشت سر بگذارید تا عاشق Walk Master‏ شوید.

طراحی مراحل هوشمندانه Walk Master‏ توسط تیم سازنده به جذاب‌تر شدن بازی کمک بزرگی کرده است.

دانلود بازی اندروید

Walk Master‏ صدها مرحله دارد و اگر دنبال یک بازی ساده و سرگرم کننده هستید که بتوانید حسابی با آن سرگرم شوید و لحظات خوشی را برای خود بسازید حتما این بازی را تجربه کنید.

بازی 65 مگابایت حجم دارد که به نسبت تعداد مرحله‌ و مدت زمانی که می‌تواند شما را به خود مشغول کند بسیار مناسب است.Walk Master‏ از نظر آمار و ارقام هم حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و بیش از 10 میلیون دانلود و نمره بسیار خوب 4.2 را در گوگل پلی دارد.

پیشنهاد می‌کنم از همین صفحه بازی را دانلود کنید و خودتان را به چالش قدم زنی دعوت کنید.