بازی‌سازی را در کمپ تابستانی دانشگاه اصفهان بیاموزید! در تابستان امسال می‌توانید در کارگاه 80 ساعتی “بازی‌ساز شو” مهارت‌های لازم برای ساخت یک بازی موبایل را فرا بگیرید.

اگر به بازی‌سازی برای موبایل‌های هوشمند علاقه‌مندید، این رویداد فوق‌العاده را از دست ندهید، در این کارگاه به خوبی با هنر، طراحی و نحوه‌ی کار با موتورهای بازی‌سازی آشنا شده و یاد می‌گیرید چگونه یک بازی موبایلی را از 0 تا 100 طراحی و پیاده‌سازی کنید.

به مدت 50 ساعت آموزش‌های بازی‌سازی را یاد می‌گیرید، از طراحی هنری و انیمیشن‌های جذاب تا پیاده‌سازی تجربه‌ی کاربری (UX) و نحوه‌ی کار با موتورهای بازی‌سازی، در کنار این آموزش‌های فوق‌العاده، به‌مدت 30 ساعت نیز از مشاوره‌ی منتورهای باتجربه بهره‌مند شده و به شبکه‌سازی و کار تیمی می‌پردازید.

در پایان کمپ نتیجه‌ی زحمات خود را ارائه کرده و پس از داوری، به بهترین تیم بازی‌ساز یک جایزه‌ی نقدی تعلق خواهید گرفت!

علاوه‌بر جایزه، در پایان دوره یک مدرک معتبر به زبان انگلیسی هم دریافت خواهید کرد که بیان‌گر حضور شما در این کارگاه است، علاوه‌بر آن در صورت موافق دانشگاه محل تحصیلتان می‌توانید به عنوان دوره‌ی کارآموزی نیز در این رویداد شرکت کرده و با یک تیر چند نشان بزنید!

هم بازی‌سازی یاد بگیرید و هم ایده‌پردازی و کار تیمی، علاوه‌بر آن دوره‌ی کارآموزی خود را در یک صنعت پول‌ساز و در کنار حرفه‌ای‌ها به پایان برسانید!

این کارگاه یک پیش‌نیاز مهم دارد، آن‌هم چیزی نیست جز عشق و علاقه به بازی‌سازی!

پس اگر به حضور در یک جمع شاد و پرشور علاقه‌مندید و از طرفی دوست دارید ساخت بازی برای موبایل را یاد بگیرید، این کارگاه 80 ساعته را از دست ندهید!

در این کارگاه چه کسانی همراه شما خواهند بود؟

    • امیررضا انواری، قائم‌مقام استدیو پاپاتا، برنامه‌نویس و طراح
    • مهرداد رضایی، مدرس دانشگاه و کارگردان هنری گیم
    • سید محمد حسینی، برنامه‌نویس، طراح و مدل‌ساز سه‌بعدی
  • حمید راست‌قلم، کارگردان هنری گیم
  • محمدمهدی کرمانی، موسس شرکت مهرآفرید

در ضمن شما می‌توانید در هرکدام از برنامه‌های این رویداد به صورت جداگانه شرکت کنید، اما در این صورت تنها گواهی همان بخش را دریافت کرده و نمی‌توانید از مشاوره‌ی منتورها و امکان تیم‌سازی برخوردار شوید.

در ضمن برای دوستانی که نمی‌توانند بخاطر بعد زمانی یا مکانی در این رویداد شرکت کنند می‌تواند با ثبت نام در دوره مجازی کمپ بازی سازی دانشگاه اصفهان، به صورت ویدیویی تمامی محتوای آموزشی رویداد را در اختیار داشته باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام، می‌توانید به لینک رویداد در ایوند مراجعه نمایید.

جهت ثبت نام در دوره مجازی کمپ بازیسازی 98 به صفحه ویژه کمپ مراجعه کنید.

همچنین برای شرکت کنندگان خارج از شهر اصفهان، خوابگاه دانشجویی دانشگاه اصفهان در نظر گرفته شده است که می‌توانید اطلاعات بیشتر را از طریق لینک فوق دریافت کنید.