در قسمت قبل پنج ترین با معرفی بازی های محبوب بتل رویالی که باید تجربه کنید همراه شما بودیم، امروز در پنجمین قسمت از این سری، بازی های محبوب ترسناک موبایل را معرفی می‌کنیم که به شدت پیشنهاد می‌کنیم آن ها را تجربه کنید.
همه‌ی ما در زندگی گاهی دوست داریم حس ناب هیجان را تجربه کنیم، یکی از بهترین راه ها دیدن و تجربه کردن بازی‌هایی است که لذت غیر قابل وصفی را به ما تزریق می‌کنند، با پنج ترین امروز همراه باشید تا با پنج بازی محبوب ترسناک موبایلی آشنا شوید.

1- بازی Inside

بازی ترسناک موبایل

کمتر کسی است که بازی Limbo را برای یک بار هم که شده تجربه نکرده باشد و یا اسم آن را نشنیده باشد، بازی اول لیست امروز شاهکاری از شرکت سازنده‌ی لیمبو است که با نام Inside شناخته می‌شود، Inside تا کنون توانسته جوایز بسیاری را از آن خود کند که خود نوید یک بازی کامل و زیبا را می‌دهد.
بازی دارای تم رازآلود و تا حدودی ترسناک است که شما را محو محیط و داستان خود می‌کند، بازی در سال 2016 برای ویندوز و کنسول های نسل هشت، در سال 2017 برای موبایل و در سال 2018 برای نینتدو سوئیچ عرضه شد.
بازی با داشتن گرافیک 2.5 بعدی خیره کننده، صداگذاری زیبا و داستان پویا قطعا شما را مجذوب خود خواهد کرد، اگر تا به حال این بازی را تجربه نکرده‌اید پیشنهاد ما به شما این است که حتما آن را تجربه کنید.


2- بازی Eyes

بازی لیمبو

بازی دوم لیست قطعا یکی از ترسناک‌ترین بازی های موبایلی است که تا به حال ساخته شده است، بازی در ابتدا برای پلتفرم ویندوز منتشر شد و پس از استقبال تصمیم بر این شد که برای موبایل نیز منتشر شود.
هدف در این بازی این است که با کاوش کردن یک خانه‌ی قدیمی، کیسه های پول در خانه را پیدا کرده و آن ها را جمع کنید، اما بازی به همین سادگی ها هم نیست زیرا در خانه یک روح سرگردان وجود دارد که به دنبال شما می‌گردد و شما باید دائما از دستش فرار کنید و قایم شوید و در نهایت پس از جمع کردن همه‌ی کیسه ها از خانه فرار کنید، پیشنهاد می‌شود برای هر چه ترسناک تر شدن این بازی آن را با هدفون و در یک اتاق تاریک بازی کنید.


3- بازی Dead by daylight

limbo

بازی دد بای دیلایت (Dead by Daylight) در حقیقت یک پورت موبایلی از بازی ویندوز آن است، مزیت اصلی نسبت به نسخه‌ی ویندوز این است که می‌توانید بازی را به طور رایگان تجربه کنید.
بازی در سبک Hide and seek (قایم باشک) می‌باشد یک نفر باید به دنبال بقیه‌ی افراد بگردد و آن ها را از پا درآورد، در این بین هر دو گروه دارای قابلیت‌های خاص خود هستند که در مواقع نیاز می‌توانند از آن استفاده کنند؛ اگر به دنبال تجربه‌ی یک بازی ترسناک به همراه دوستان خود به صورت آنلاین هستید، این بازی به شدت پیشنهاد می‌شود.


4- بازی Oxenfree

بازی وحشتناک

یک بازی 2.5 بعدی با امکان انتخاب مسیر بازی با توجه به انتخاب دیالوگ کاراکتر اصلی بازی است، شما در نقش یک دختر نوجوان مو آبی ایفای نقش می‌کنید که برای یک جشن با دوستان خود به یک جزیره می‌روند و در آنجا با موارد غیرطبیعی رو به رو می‌شوند.
شما باید با یک رادیو، امواج ماورا الطبیعه را دریافت کنید و در نهایت راز جزیره اسرار آمیز را کشف کنید، در هر مرحله از بازی، شما با 3 انتخاب رو به رو می‌شوید که همان دیالوگ هایی است که شخصیت اصلی داستان می‌گوید.
نکته‌ی جالب اینجاست که با انتخاب های مختلف بازیکنان پایان بازی نیز متفاوت می‌شود و شما با پایان های مختلفی رو به رو خواهید شد، بازی با داستان و آرت فوق‌العاده‌ اش شما را ساعت ها سرگرم خواهد کرد پس حتما این بازی را نیز تجربه کنید.


5- بازی Five night at freddys 2

فیلم ترسناک

شما در نقش یک نگهبان در یک مجموعه‌ی پیتزا فروشی نفرین شده هستید که باید از 12 شب تا 6 صبح از مجموعه نگهبانی کنید و راه فراری نیز ندارید، دشمنان شما عروسک هایی هستند که هر کدام در یک اتاق از مجموعه هستند و شما باید با دوربین های مدار بسته آن ها را کنترل کنید و با دقت، به محض حرکت عروسک ها آن ها را به کمک وسایل خاصی که در بازی هست متوقف نمایید.
در حقیقت شما باید با استراتژی خاص خود کنترل مجموعه را در دست بگیرید و پیروز میدان شوید، بازی در نسخه های زیادی، برای تمام پلتفرم ها منتشر شده است و بین علاقمندان ژانر ترسناک بسیار محبوب است.


اگه از بازی‌های این هفته خوشتون اومد، نظرتون رو بهمون بگید، به نظر شما بهترین بازی ترسناکی که تا حالا بازی کردید چیه؟


[تماشا کنید] معرفی بازی های ترسناک موبایلی که باید تجربه کنید