به محض دیدن واژه Bethesda در قسمت سازندگان یک بازی، ناخودآگاه می‌توانیم به ساخته مورد نظر به حد کافی اعتماد کنیم. این شرکت با سال‌ها تجربه در زمینه بازی‌سازی توانسه هود را بین بازی دوستان ثابت کند. سری Elder Scrolls (کتیبه‌های باستانی) نامی‌ آشنا بین طرفداران بتسدا است و این مجموعه سال‌ها بسیاری از بازیکن‌ها را به خود سرگرم کرده است.

این بازی کارتی به‌صورت رایگان در دسترس کاربران قرار گرفته و تا این لحظه بیش از 5 میلیون بار دانلود شده است. این بازی رومیزی آنلاین همان‌گونه که از نامش پیداست از عناصر مجموعه Elder Scrolls استفاده کرده است.

اگر به ماجراجویی در داستان‌های سری Elder Scrolls علاقه دارید کافی است این بازی را نصب کنید و به مقابله با دشمنان‌تان بشتابید. در این ماجراجویی شریک شوید و حماسه خود را بسازید. شما با این بازی به Morrowind سفر می‌کنید، با اژدهاها در دنیای Skyrim به نبرد می‌پردازید و سری به  Clockwork City می‌زنید.

در این بازی می‌توانید با حریف‌ها زیادی در سرتاسر دنیا به رقابت بپردازید و در این بازی استراتژیکی سعی کنید تا آن‌ها را از پیش بردارید. راه پیروزی در این بازی جمع کردن کارت‌های زیاد است و این‌کار شما را ساعت‌ها به خود مشغول می‌کند و بدون شک ساعات بسیار پرهیجان و فرح بخشی را تجربه خواهید کرد.

بازی The Elder Scrolls: Legends دارای بخش‌های یک‌نفره و چندنفره است. در بخش تک‌نفره باید سعی در بدست آوردن هرچه بیشتر قهرمانان افسانه ای، کارت‌های افسانه‌ای، عرشه‌ها و بسته‌ها کنید. سپس وارد بخش چندنفره شوید و تمام توان‌تان را بکار گیرید تا به مراتب بالاتری در جدول رده‌بندی برسید. البته باید بگویم که این‌ کار به این سادگی‌ها هم نیست و افراد بالای جدول با چنگ و دندان از جایگاه خود حفاظت می‌کنند و افراد پایین‌تر نیز بی‌رحمانه به جایگاه‌های بالاتر هجوم می‌آورند.

در زیر برخی از ویژگی‌های این بازی را خواهید دید:

محتوای بخش تک‌نفره:

حالت تک‌نفره با تمرکز بر بازی‌های تکنیکی بر اساس استراتژی

دریافت پاداش با ساعت‌ها بازی و همچنین یاد گرفتن بخش‌های مختلف بازی

تجربه کمپین‌های مختلف بازی The Elder Scrolls: Legends، از داستان‌های The Dark Brotherhood گرفته تا افسانه‌های Clockwork City و موارد بیشتر

Arena تک‌نفره برای محک زدن توانایی و مهارت‌تان و کسب تمرکز بهتر در طول بازی‌های آینده

بازی‌های کارتی

بازی استراتژیکی که مانند آن را جایی ندیده‌اید، Legends برای شما میدان‌های نبرد متفاوتی در نظر گرفته که به شما در داشتن حق انتخاب بیشتر کمک می‌کند.

بازی‌های کارت دوئل از  Runes و Prophecies بهره می‌برند تا بتوانید بازی به ظاهر باخته را برگردانید.

رقابت‌های فرد در برابر فرد CCG

میز مسابقه را برای دست و پنجه نرم کردن با رقیب‌تان برای کسب بیشترین امتیاز و جوایز آماده کنید.

با دوستان‌تان به‌صورت آنلاین به رقابت بپردازید.

با بالا رفتن هرچه بیشتر در جدول رقابت‌های آنلاین سعی کنید Arena را فتح کنید.

در تورنمنت Gauntlet به رقابت بپردازید. این تورنمنت در پایان هر هفته برگذار می‌شود و می‌توانید با شرکت در آن با افراد زیادی از سراسر دنیا به رقابت بپردازید.

جمع‌آوری کارت‌ها

سطح کارت‌های خود را بالا ببرید تا در بازی پیشرفت کنید و قدرت بیشتر پیدا کنید.

کارت‌های منحصر به فرد را جمع‌آوری کنید تا بتوانید پیروزی‌ها و دست‌آورد‌های خود را به رخ دوستان یا رقیبان خود بکشید.

اگر به این سبک بازی علاقه دارید می‌توانید بازی‌های  Legends Of Runeterra و Exploding Kittens را در سایت بازیاتو پیدا کرده و آن‌ها را تجربه کنید.