دیگر کسی را پیدا نمی‌کنید که اسم سری بازی Temple Run را نشنیده باشد. این سری بازی موبایلی عاشقان ماجراجویی در جنگل‌ها و آثار باستانی را برای مدتی دیوانه خود کرده بود و هر کس هم صرفا میخواست با یک بازی تفننی و سرگرم‌کننده وقت بگذارند، وارد Temple Run می‌شد و به سوی یافتن گنج می‌دوید! اما این بازی در سبک دیگری نیز ساخته شده که در ادامه آن را معرفی می‌کنیم. با معرفی بازی Temple Run: Treasure Hunters همراه ما باشید.

بازی Temple Run: Treasure Hunters کار را برای دست‌برد زدن به قلعه‌ها و سازه‌های قدیمی سخت‌تر از دویدن کرده و این‌بار شما اشکال و الماس‌های رنگارنگ را می‌بایست جور کنید تا درها و دروازه‌های پیش‌رویتان را بازی کنید و کاراکتر انتخابی‌تان بدود تا به گنج برسد. مراحل رنگارنگ، زیبا و چالش برانگیز زیادی در این بازی منتظر شماست تا به صندوق‌های گنج برسید و ثروتمندتر بشوید.

هر مرحله دارای سه بخش یا بهتر است بگوییم سه دروازه است که می‌بایست برای باز کردن‌شان الماس‌های خاصی را با یکدیگر جفت‌وجور کنید تا به دروازه آخر و سوم برسید که به تبع سخت‌ترین دروازه‌هاست. بعد از رسیدن به پایان مرحله، صندوق‌هایی که جایزه گرفته‌اید را می‌توانید باز کنید که در آنها سکه، انواع آیتم و گاهی یک شخصیت جدید قرار گرفته است. به میل خودتان می‌توانید شخصیت اصلی که کار دویدن و رسیدن به گنج را برای‌تان انجام می‌دهد را عوض کرده و شخصی‌سازی‌اش کنید.

گیم‌پلی بازی Temple Run: Treasure Hunters مثل باقی بازی‌های جورکردنی است که با آنها آشنا هستید؛ بازی‌هایی مثل کندی کراش یا Matchland Quest. اشیای هم‌رنگ را کنار یکدیگر قرار دهید و در بازی پیشروی کنید. تفاوت Treasure Hunters با این بازی‌ها این است که شما قابلیت‌های شخصی‌سازی بیشتری دارید، در یک مرحله با سه نوع چینش و پازل اشیا روبه‌رو می‌شوید که می‌بایست رنگ‌ها را در آنها با یکدیگر جور کنید و آخرین تفاوت هم این است که جور کردن شما به پیشروی شخصیت‌تان در مسیر آن مرحله ختم می‌شود.

چه طرفدار بازی‌های رانر مثل Temple Run هستید و چه بازی‌های جورکردنی، ما تجربه Temple Run: Treasure Hunters را به شما پیشنهاد می‌کنیم. همچنین به جز دو بازی بالا که از آنها اسم بردیم، اگر از بازی‌های جورکردنی لذت می‌برید، بازی Match Masters نیز می‌تواند بازی خوبی برای شما باشد.