بازی‌های امتیازی و تفننی بهترین گزینه برای اوقات خالی بین کارها و مسیرهاست. سبکی که تنوع بسیار زیادی دارد و تقریبا می‌توان با هر موضوعی یک بازی امتیازی و رکوردی یافت.

از Crowd City گرفته تا عناوین خلاقانه‌تری مثل Scream Go Hero. بازی‌های امتیازی در سبک‌های گوناگون منتشر شده‌اند و هر کدام طرفداران خاص خود را دارند.

در این مطلب از بازیاتو قصد معرفی و بررسی یک نرم افزار تازه منتشر شده را داریم که مجموعه‌ای کامل از بازی‌های امتیازی است. این اپلیکیشن که تاتامی نام دارد ده‌ها بازی امتیازی را در خود جای داده.

اگر از طرفداران بازی‌های رکوردی و امتیازی هستید حتما این مطلب را دنبال کنید.

تصویر نرم افزار تاتامی

بهشت بازی‌های امتیازی

در تاتامی تقریبا هر نوع بازی امتیازی که بخواهید یافت می‌شود. تعداد بازی‌های زیاد است و شاید هیچگاه نمی‌توانید همه بازی‌ها را تجربه کنید. دسته بندی‌های مختلفی هم برای بازی‌ها در نظر گرفته شده که تقریبا هر نوع سلیقه‌ای را پوشش می‌دهند.

نحوه کار تاتامی بسیار سر راست و آسان است و از نظر فنی به خوبی پیاده شده. شما وارد اپلیکیشن می‌شوید و بازی مورد علاقه خود را از بین لیست‌های موجود انتخاب می‌کنید و به بازی کردن خواهید پرداخت.

بازی‌ها هم اکثرا بازی‌های نوستالژی‌ای هستند که قبلا تجربه‌شان کرده‌اید. مکانیزم‌های ساده و گیم پلی‌هایی به دور از هرگونه پیچیدگی ویژگی اصلی بازی‌های تاتامی است.

توضیحات و بازی در تاتامی

رقابت آنلاین

پس از اینکه بازی به اتمام رسید امتیاز کسب شده شما در بازی مشخص می‌شود و در جدولی با دیگر کاربران مقایسه می‌‌شوید و رتبه شما از بین همه کاربرانی که آن بازی را انجام داده‌اند مشخص می‌شود.

این قابلیت یکی از نقاط قوت تاتامی است و بازی کردن در اپلیکیشن را جذاب‌تر می‌کند. رکورد خوب و مناسب زدن و قرار گرفتن در بین برترین کاربران در بازی‌های تاتامی کار آسانی نیست و شما به خوبی می‌توانید خودتان را با بازی‌های متنوع به چالش بکشید.

تاتامی به طور کامل آنلاین است و در واقع بازی‌ها بازی‌های تحت وب هستند. در نتیجه برای بازی کردن به اینترنت نیاز دارید. هربازی در اولین اجرا کمی از حجم اینترنت شما را استفاده خواهد کرد و پس از آن می‌توانید بدون نگرانی بازی کنید.

جستجو و بازی در تاتامی

رکورد بزن پول ببر

یکی از قابلیت‌های ویژه و منحصر به فرد تاتامی که این اپلیکیشن را از سایر عناوین مشابه مثل کافه گیم متمایز می‌کند وجود چالش‌های هفتگی است. شم می‌توانید در این بخش جوایز نقدی برنده شوید.

در این بخش هر هفته یک بازی انتخاب می‌شود و در زمانی محدود کاربران می‌توانند به بازی بپردازند. البته بازی کردن هم نامحدود نیست و شما به اندازه‌ای که جان داشته باشید می‌توانید به بازی بپردازید.

در پایان به نفرات اول تا سوم جایزه نقدی داده می‌شود و با توجه به مبلغ کل جایزه در نظر گرفته شده برای هر چالش ممکن این تعداد تا نفر صدم افزایش یابد.

رقابت آنلاین و چالش هفتگی تاتامی

مجموع کار اپلیکیشن به همین شکل است. البته علاوه بر این‌ها امکاناتی مثل انتخاب آواتار هم در بازی وجود دارد. گرچه تعداد آواتارها محدود است اما با اینحال امکان جالبی است. همچنین شما می‌توانید از بازی‌های مورد علاقه خود لیست بازی خود را بسازید.

شاید بزرگترین ضعف تاتامی کمی ضعیف بودن بازی‌ها باشد. بهتر بود توسعه دهندگان بازی‌های انحصاری به نرم افزار اضافه کنند و به جای استفاده از بازی‌های موجود عنوان‌های جذاب و جدیدی توسعه دهند.

از آنجایی که بازی‌های تفننی و امتیازی پیشرفت چشم گیری داشتند توقع کاربران از این بازی‌ها هم بیشتر است و بازی‌های موجود در تاتامی آنقدر که باید جذاب نیستند.

پروفایل و حساب کاربری در تاتامی

مجموعه‌ای از بازی‌های امتیازی در یک نرم افزار ویژگی‌ای است که در کمتر بازی‌ای شاهد آن بوده‌ایم. تاتامی یک قدم جلوتر از رقبای خود ایستاده و با تعداد بالای بازی‌هایی که در این نرم افزار موجود است می‌تواند حکمرانی خود را آغاز کنید.

به تعداد بالای بازی‌ها و جدول رتبه بندی و رقابت آنلاینی که در تاتامی برای کاربران فراهم است امکان اجرای تحت وب و از هر دستگاهی را هم اضافه کنید تا قدرت و پتانسیل بالای تاتامی را به درستی درک کنید.

ضمن اینکه امکان درآمدزایی هم در تاتامی وجود دارد و شما می‌توانید با بازی کردن درآمد داشته باشید. امکانی که در احصار تعداد محدودی از بازی‌هاست.

در کنار نرم افزار شما می‌توانید از سایت تاتامی هم برای بازی کردن استفاده کنید و لازم نیست حتما با گوشی باشید. امکان دیگری برای کسب درآمد با استفاده از دعوت دوستان به بازی وجود دارد که می‌توانید از آن هم استفاده کنید.

در مجموع می‌توان تاتامی را یک اپلیکیشن جامع و مناسب برای علاقه مندان به بازی‌های امتیازی و رکوردی دانست که در کنار سرگرمی می‌تواند گزینه‌ای برای کسب درآمد هم برای آنان باشد.

پیشنهاد می‌کنیم تاتامی که تنها 11 مگابایت حجم دارد را دانلود کنید و به رقابت با سایر کاربران بپردازید.


[تماشا کنید] معرفی کوتاه اپلیکیشن تاتامی:


[تماشا کنید] ویدیوشات بازی تاتامی: