جنگ کاغذی و منچرز از جمله بازی‌هایی هستند که با الهام از باز‌های نوستالژی و قدیمی تولید شده و توانسته‌اند کاربران زیادی جذب کنند و در بازار موفق باشند. توسعه دهندگان زیاد دیگری هم دست به ساخت چنین بازی‌هایی زدند.

یکی از ایده‌ها و بازی‌های نوستالژی که کمتر مورد توجه قرار گرفته و سازندگان بازی‌های ویدیویی نتوانسته‌اند به خوبی آن را برای گوشی‌های موبایل توسعه دهند، اسم فامیل است. البته عناوینی ساخته شدند اما هیچکدام نتوانسته‌اند آنطور که باید جای خالی اسم فامیل را در بین بازی‌های ویدیویی پر کنند.

همین باعث شده تا یک تیم جوان به فکر پر کردن این خلا موجود بیفتند و بازی‌ای با نام سین جیم: اسفاهان را روانه بازار کنند. بازی‌ای که در واقع همان اسم فامیل خودمان است و می‌تواند در روزهای عید به خوبی ما را سرگرم کند و در این روزهای کرونایی اوقات فراغتمان را پر کند.

اگر به دنبال یک بازی با کیفیت برای پر کردن اوقات خالی خود هستید در ادامه با معرفی بازی سین جیم با من همراه باشید.

بازی سین جیم: اسم فامیل

اسم فامیل؛ زیادش خوبه

گیم پلی سین جیم بسیار روان و ساده است. بازی دو حالت مختلف برای بازی کردن دارد که یکی سرعتی و دیگری حالت نوستالژی است. در حالت سرعتی، به صورت خودکار یک حرف انتخاب شده و شما باید در زمانی مشخص تمام سوالات را پاسخ دهید. این بازی فقط یک دست و بین دو بازیکن انجام می‌شود پس باید تلاش کنید تا بهترین عملکرد را داشته باشید.

در این حالت از بازی کیبردی که در اختیار شماست حروف محدودی دارد و همین کمی کار را سخت می‌کند. اما در عوض برخی از گزینه‌ها چند حرفشان مشخص شده و کمکی برای شما به حساب می‌آید.

در حالت نوستالژی همه چیز بیشتر شبیه اسم فامیل خودمان است. در این حالت چهار بازیکن همزمان بازی خواهند کرد و به صورت نوبتی، بازیکنان حرف هر دست را انتخاب می‌کنند.

امکاناتی مثل تغییر آواتار و کیبورد هم در بازی گنجانده شدند.

سین جیم به صورت کاملا آنلاین اجرا می‌شود.

بازی اسم فامیل آنلاین

رابط کاربری به سبک دهه شصتی

علاوه بر دو گیم پلی اصلی، بخشی با نام اسفاهان هم در سین جیم وجود دارد که شامل دو حالت مختلف دیگر از بازی است و در واقع سین جیم چهار گیم پلی مختلف را در خود جای داده. یکی از حالت‌های بخش اسفاهان تا به تاست که در آن باید کلمات فارسی و اصفهانی هم معنی را با هم جفت کنید.

در دیگر حالت اسفاهان یعنی حادقسون کلمات اصفهانی نوشته شده‌اند و شما باید معنی فارسی آن‌ها را بنویسید. بخش اسفاهان جزو جذابیت‌های بازی است که حتما باید آن را تجربه کنید و می‌توان اسفاهان را یک بازی کلماتی اصفهانی در دل سین جیم دانست.

رابط کاربری بازی سین جیم به بهترین شکل و کاملا حرفه‌ای پیاده شده، همه المان‌ها از لودینگ ابتدای بازی تا گزینه‌های منو و جزئیات با هم هماهنگ هستند و محیطی جذاب و گیرا برای بازی فراهم کرده‌اند. تیم سازنده از المان‌هایی آشنا و نوستالژی مثل مداد و برچسب برای طراحی استفاده کرده و در لودینگ ابتدایی هم طرحی شبیه به دفتر معروف دهه شصت را می‌بینیم.

همه این‌ها باعث شده کاربران حس بسیار خوبی از سین جیم و محیطش بگیرند و از تجربه بازی لذت ببرند. به این گرافیک خوب و گیم پلی روان و ساده صدا گذاری خوب را هم اضافه کنید. در سین جیم صداها و موسیقی‌هایی به کار رفته که باعث جذاب‌تر شدن بازی شده است.

بازی سین جین اصفهان

بازی کن؛ عیدیت با ما

اگر تا به اینجای کار برای دانلود و تجربه سین جیم قانع نشده‌اید، به این نکته که بازی دارای جوایز و عیدی هم هست توجه کنید.

تیم سازنده بازی با همکاری شرکت اسنوا و اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان در طول نوروز و از اول تا پانزدهم فروردین ماه هر پنج روز یک بار جوایزی را به کاربران سین جیم اهدا می‌کنند. شما می‌توانید با بازی کردن و سرگرم شدن شانس دریافت جوایزی مثل تلویزیون را هم داشته باشید.

لیگ نوروزی سین جیم از 5 فروردین در دسترس خواهد بود و می‌تواند بهانه خوبی برای ماندن در منزل و سرگرم شدن در طول روزهای تعطیل عید باشد و با توجه به عیدی در نظر گرفته شده به نظر می رسد سین جیم گزینه‌ای ایده آل برای این نوروز کرونایی باشد.


[تماشا کنید] ویدیوشات بازی سین جیم