یکی از بازی‌های دوران مدرسه و کودکی و نوجوانی ما جنگ روی کاغذ بود. همان بازی‌ای که در آن کاغذ را دو نیم می‌کردیم و هرکس باید نیروهای حریف را از بین می‌برد و باید با استفاده از تقارن مختصات نیروهای حریف را پیدا می‌کردیم. بازی‌ای که ساعت‌های زیادی را با دوستانمان سرگرمش می‌شدیم و خاطرات زیادی با آن داریم.

اما حالا شاید خبری از این بازی در بین نوجوانان و کودکان امروزی نباشد و بازی‌های ویدیویی جای بازی‌های نوستالژی و قدیمی را پر کرده‌اند. اما ایده آن بازی‌های لذت بخش و قدیمی در ساخت بازی‌های ویدیویی مثل منچرز مورد استفاده قرار می‌گیرند و این بازی‌ها را زنده نگه میدارند.

جنگ کاغذی یکی از همین بازی‌هاست که از ایده بازی‌های قدیمی استفاده کرده و احتمالا یادآور خاطرات بسیار خوشی برای دهه شصتی‌ها و هفتادی‌هاست. در ادامه با معرفی این بازی جذاب با من همراه باشید.

معرفی بازی جنگ کاغذی

ارتش در خدمت تو

جنگ کاغذی گیم پلی ساده و بسیار جذاب و تا حدودی بازی معروف و موفق Sea Battle به یاد می‌آورد. با این تفاوت که در جنگ کاغذی شما نیروهای رقیب را می‌بینید و شیوه شلیک هم متفاوت است. شما باید با انتخاب نیرویی که با آن می‌خواهید شلیک کنید و هدف گیری درست دشمنان حریف را از بین ببرید.

پیدا کردن زاویه دقیق و مناسب که دقیقا به هدف بخورد چندان ساده نخواهد بود. همچنین هر کدام از نیروها قابلیت متفاوتی دارند. برخی صدمه بیشتری می‌زنند، برخی تعداد هدف‌های بیشتری را مورد حمله قرار می‌دهند و.. . شما باید بتوانید به خوبی از قابلیت‌های هر کدام از نیروها در راستای پیروزی خودتان به درستی استفاده کنید.

چینش و ترکیب نیروها هم دیگر عامل بسیار مهم در پیروزی شما خواهد بود. پس اگر می‌خواهید دشمنان خود را شکست دهید و ارتش قوی‌ای داشته باشید باید از استراتژی مناسب برای شرکت در جنگ‌ها استفاده کنید.

به رسم بازی‌های استراتژیک امروزی، و شبیه به بازی‌های مطرحی مثل کلش رویال شما می‌توانید با جمع آوری کارت‌ها نیروهایتان را هم ارتقا دهید.

دانلود بازی جنگ کاغذی

علاوه بر نکات گفته شده سازندگان جنگ کاغذی امکانات دیگری هم برای افزایش جذابیت بازی در نظر گرفته‌اند که از جمله آن‌ها می‌توان به امکان ارسال ایموجی برای حریف و گفتگو از این طریق اشاره کرد. ایموجی‌هایی که در جنگ کاغذی هم وجود دارند به شدت جذاب و مخصوص همین بازی طراحی شده‌اند.

همچنین در بازی تورنمنت‌های هفتگی‌ای هم برگزار می‌شود که می‌توانید با شرکت در آن‌ها جوایز خوبی دریافت کنید و ارتش و نیروهای خود را قوی‌تر کنید.

این بازی بیشتر از 10 هزار نصب فعال و نمره خوب 4 را در کافه بازار دارد و در گوگل پلی هم مورد توجه کاربران قرار گرفته. شما هم می‌توانید با دانلود این بازی از همین صفحه تجربه ای لذت بخش از بازی آنلاین و رقابت با سایر کاربران داشته باشید.

اگر از علاقه مندان به بازی‌های استراتژی هستید پیشنهاد می‌کنم جنگ کاغذی را امتحان کنید.