در سال‌های اخیر بازی‌های فوتبالی زیادی منتشر شدند که از شکل سنتی خود دور بودند، از جمله محبوب‌ترین آن‌ها که توانستند جایگاه ویژه‌ای در بازار پیدا کنند می‌توان به Head Ball اشاره کرد.

این شکل از بازی‌ها به جای تمرکز بر روی گرافیک و واقعی بودن سعی در ساخت فضایی فانتزی و جذاب و گاه خنده آور را برای کاربران دارند و با چاشنی رقابت آنلاینی که به آن اضافه می‌کنند تبدیل به یک سرگرمی شاد و مفرح می‌شوند.

در این مطلب از بازیاتو قصد معرفی یکی از همین بازی‌ها را داریم، عنوانی با نام Rumble Stars Football که با سبک فانتزی خود می‌تواند ساعاتی مفرح را برای شما بسازد و تبدیل به یکی از سرگرمی‌های مورد علاقه شما شود. در ادامه با معرفی این عنوان جذاب با ما همراه باشید.

دانلود بازی اندروید

با رهبری سلطان جنگل

گیم پلی بازی کاملا نو و منحصر به فرد است، در واقع می‌توان گیم پلی این بازی را تا حدود زیادی ترکیبی از چندین بازی مختلف دانست که در مجموع بازی‌ای با نام Rumble Stars Football پدید آروده‌اند و تا حدودی ما را یاد بازی ایرانی بزن بهادر خواهد انداخت.

بازی Rumble Stars Football به این شکل است که شما کاراکترهایی را در اختیار دارید که باید آن‌ها را به سمت توپ و یا بازیکنان حریف شلیک کنید، هر کدام از این کاراکترها قابلیت خاص خود را دارند و با توجه به استراتژی بازی شما می‌توانند مورد استفاده قرار گیرند.

برخی از کاراکترها ویژگی های تدافعی دارند و برخی دیگر مناسب حمله هستند، پاندا صرفا به عنوان مهاجم بازی می‌کند و بهتر است نزدیک دروازه حریف قرارش دهید، گاو بهترین گزینه برای قلب دفاع شماست و به همین ترتیب هرکدام از کاراکترها که اغلب حیوانات هستند نقش خاصی را ایفا می‌کنند.

مهم ترین نقش و بازیکن ثابت تیم که در درون دروازه قرار دارد شیر است. سایر بازیکنان و کاراکترهایی که به بازی میفرستید بعد از زمانی محدود از بین خواهند رفت اما شیر دائما در بازی حضور دارد.

بازی فوتبال برای اندروید

آنلاین بزن

این گیم پلی بسیار شبیه به عناوینی مثل Soccer Royale است، شبیه به ساکر رویال در بازی Rumble Stars Football سیستم ارتقای بازیکنان و کاراکترها به سبک بازی کلش رویال هم در بازی پیاده سازی شده و می‌توانید کاراکترهای جدید پیدا کنید یا آن‌ها را ارتقا دهید.

گرافیک بازی هم به خوبی کار شده و شاهد فضا و محیط چشم نواز هستیم و طراحی بازی به بهترین شکل ممکن صورت گرفته و رابط کاربری و گرافیک خوبی را در بازی می‌بینیم.

از این‌ها که بگذریم به اصلی ترین ویژگی Rumble Stars Football یعنی رقابت آنلاین می‌رسیم، در این عنوان شما به صورت آنلاین با سایر کاربران رقابت خواهید کرد و می‌توانید مسابقات جذابی را تجربه کنید که در آن‌ها نیاز به دقت و سرعت عمل بالایی دارید و باید در سریع‌ترین زمان بهترین تصمیم را بگیرید.

برنده این بازی اولین فردی است که بتواند سه گل به ثمر برساند.

بازی آنلاین اندروید

به تمام نکات ذکر شده وجود چت در بازی‌ها و همچنین ساخت تیم و بازی با دوستان را هم اضافه کنید تا متوجه پتانسیل‌های Rumble Stars Football باشید.

Rumble Stars Football توسط شرکت خوش نام Frogmind ساخته شده که بازی ضعیف در کارنامه ندارد و این ساخته این توسعه دهنده مطرح هم توانسته به خوبی نظر کاربران را به خود جلب کند و بیش از پنج میلیون بار در گوگل پلی دانلود شود، از دیگر ساخته‌های این شرکت می‌توان به بازی تحسین شده Badland Brawl اشاره کرد.

در پایان اگر به دنبال یک بازی جذاب و هیجان انگیز هستید که علاوه بر پر کردن وقت‌های خالی شما بتواند حس خوبی به شما بدهد و از علاقه مندان به رقابت آنلاین و به خصوص فوتبال هستید، Rumble Stars Football منتظر شماست تا به جمع کاربرانش بپیوندید.