بازی‌های سبک ریسینگ همیشه مورد توجه بسیاری از پلیر‌ها و بازی‌بازان بوده‌اند. حس واقعی راندن یک ماشین مسابقه‌ای و تلاش برای برنده شدن در مسابقاتی که در بازی گذاشته شده است. بازی‌های سبک ریسینگ بسیار زیادی برای گوشی‌های تلفن همراه ساخته شده است که بعضی از آن‌ها به‌خوبی حس جالب کنترل کردن ماشین‌ها را به ما القا می‌کنند. امروز می‌خواهیم بازی Re-Volt 3 که یک بازی جذاب سبک ریسینگ است را به شما معرفی کنیم؛ با بازیاتو همراه باشید.

همیشه بهترین بازی‌های سبک مسابقه و سرعت، برای کنسول‌های خانگی و کامپیوتر‌های شخصی منتشر شده است؛ که می‌توانیم به سری‌های مختلف بازی Forza Horizon و یا Need For Speed اشاره کرد. اما تمام افراد نمی‌توانند آن‌ها را تجربه کنند که این دلایل مختلفی دارد. ولی بیشتر افراد در حال حاضر گوشی‌های همراه دارند؛ پس چرا یک بازی جذاب و اعتیاد‌آور ریسینگ را روی آن تجربه نکنند!؟ بازی Re-Volt 3 یکی از پرطرفدار‌ترین بازی‌های مسابقه‌ای برای پلتفرم‌های اندروید و آی او اس است. فرنچایز Re-Volt برای سال‌ها طرفداران را سرگرم کرده و حدود 50 میلیون دانلود را برای خود به ثبت رسانده است.

سری جدید بازی Re-Volt با بیش از 70 نوع ماشین کنترلی، گرافیک تقویت شده و 20 نقشه مختلف به انتشار رسیده است. درواقع شما در Re-Volt 3 یک ماشین واقعی را کنترل نمی‌کنید بلکه ماشین کنترلی خود را انتخاب کرده و آن‌را شخصی‌سازی یا کاستومایز می‌کنید! در این نسخه از سری بازی‌های Re-Volt که جدید‌ترین آن‌هاست، شما می‌توانید از آیتم‌های مختلفی که در طول بازی به‌دست آورده‌اید استفاده کنید تا ماشین کنترلی موردعلاقه خود را آپگرید یا تقویت کنید!

سری جدید بازی Re-Volt پیش‌رفت بسیار زیادی کرده است؛ به تازگی یک استوری مود به بازی اضافه شده است که می‌تواند با صحنه‌های هیجان‌انگیز خود، جذابیت بازی را برای ما دوچندان کند! این در حالی‌ست که بسیاری از بازی‌های سبک مسابقه که برای پلتفرم‌های اندروید و آی او اس منتشر می‌شوند، حاوی استوری مود یا همان بخش داستانی نیستند.

از ابیلیتی‌ها یا مهارت‌های مختلف استفاده کنید تا بتوانید بدون آسیب دیدن در میدان مسابقه به خط پایان برسید. هم‌چنین می‌توانید از نیترو تعبیه شده در ماشین کنترلی خود استفاده کنید و رقیبان را پشت سر بگذارید! سعی کنید به هر چهار نوار وضعیت ماشین خود توجه کنید و آن‌ها را تقویت کنید. قطعه‌های مختلف ماشین‌ها را از میدان مسابقه جمع‌آوری کنید و برای ساخت ماشین جدید خودتان، از آن‌ها استفاده کنید! سعی کنید در همه مسابقات اول شوید و تروفی‌های مختلف را از آن خود کنید.

سری جدید فرنچایز Re-Volt حالا حاوی بخش آنلاین یا مالتی پلیر است. از این به بعد شما قابلیت بازی با پلیر‌های مختلف از سراسر جهان به صورت آنلاین را خواهید داشت. این امر بسیار مهمی است و می‌تواند بازی را بیش از حد ممکن برای شما جذاب و چالش برانگیز جلوه دهد! بازی‌های مختلف و جدید دیگری در همین سبک بازی Re-Volt برای اندروید و آی او اس وجود دارند؛ که می‌توانیم به بازی‌های GRID™ Autosport و CSR Racing 2 اشاره کنیم. با معرفی این بازی با وب سایت بازیاتو همراه باشید.