مگر می‌شود گیمر باشی و تا به حال انگری بردز بازی نکرده باشی. بازی‌ای که مدتی در صدر بازی‌های جهان بود و سر و صدای زیادی کرد. عنوانی که توانست تاثیر گذار باشد و به بازی‌ای به یادماندنی تبدیل شود.

بازی‌های زیادی از گیم پلی و یا داستان و گرافیک انگری بردز الگو برداری کردند که از جمله آن‌ها می‌شود به Badland Brawl اشاره کرد.

امروز در بازیاتو قصد معرفی بازی‌ای داریم که پرندگان مبارز: نجات جوجه نام دارد و حتی از نظر اسم هم شبیه به عنوان انگری بردز است. گرچه گیم پلی بازی کاملا با این عنوان مطرح متفاوت است. با معرفی این بازی ایرانی خوش ساخت همراه ما باشید.

تصویر 1 بازی پرندگان مبارز: نجات جوجه

جوجه گمشده

بازی انیمیشن‌های گیرا و با کیفیتی دارد و با گرافیک خوب و طراحی زیبا کاربر را به خوبی به خود جذب می‌کند. در همان ابتدای کار بازی داستانی را روایت می‌کند که تا حدی برای ما آشناست.

جدای از اسم و کاراتر‌های بازی که شبیه به انگری بردز هستند موضوع و داستان بازی هم عینا شبیه به انگری بردز طراحی شده‌اند. زمبور گیمز که توسعه دهنده بازی‌ است سعی کرده از پتانسیل‌های بازی محبوب انگری بردز استفاده کند.

داستان بازی از جایی شروع می‌شود که پرندگان در هنگام شمارش جوجه‌ها متوجه دزدیده شدن یکی از جوجه‌ها می‌شوند و حال برای نجات جوجه به مبارزه با دشمنان می‌روند.

تصویر 2 بازی پرندگان مبارز: نجات جوجه

مخلوطی از angry birds و chicken invaders

گیم پلی بازی اما به کلی با انگری بردز متفاوت است و بیشتر یادآور دیگر بازی محبوب یعنی chicken invaders است. همچنین از دیگر بازی‌های مشابه با گیم پلی پرندگان مبارز: نجات جوجه می‌توان به Rescue Wings اشاره کرد.

پرندگان مبارز: نجات جوجه انوع مختلفی از پرندگان را در اختیار شما قرار می‌دهد که هر کدام قابلیت‌های خاص خود را دارند و با سلاح‌های متفاوتی مبارزه می‌کنند.

شما می‌توانید در بین بازی با توجه به شرایط و دشمنانتان پرنده مبارز خود را تغییر دهید. دشمنان نیز اشکال و انواع متفاوتی دارند و بازی به هیچ وجه کسل کننده نخواهد بود.

تصویر 3 بازی پرندگان مبارز: نجات جوجه

بازی قابلیت‌های جالبی مثل تغییر لباس و یا ارتقای پرندگان را هم در دسترس شما قرار می‌دهد. تعداد مراحل بازی به اندازه‌ای هست که تا مدت‌ها شما را سرگرم کند.

از دیگر ویژگی‌های جالب بازی آیتم‌های کمکی در بازی است که می‌توانید در هنگام مبارزه از آن‌ها برای بهبود عملکرد پرنده خود از آن‌ها استفاده کنید.

از جمله این آیتم‌ها می‌توان به آهن ربا اشاره کرد که به شما را در جمع آوری سکه‌ها کمک می‌کند. بازی سرزمین‌های مختلفی هم دارد که هر کدام تعدادی مرحله در خود جای داده‌اند. محیط بازی در هر سرزمین متفاوت است.

تصویر 4 بازی پرندگان مبارز: نجات جوجه

پرندگان مبارز: نجات جوجه در مجموع نمونه یک بازی خوب و خوش ساخت ایرانی است. زمبور گیمز با الهام گیری مناسب و استفاده از پتانسیل‌های بازی‌های مطرح خارجی توانسته عنوانی قابل تحسین ارائه کند.

بازی بیشتر از 20 هزار نصب در کافه بازار دارد و گزینه مناسبی برای سرگرمی در روزهای کسالت بار است. بازی تقریبا برای تمام سنین مناسب است و می‌تواند تجربه خوبی برای شما باشد.